• 29-12-2021, 22:56:15
  #10
  @doguizm; kişiye panel erişimi verilerek yedeklerini alması sağlanmıştır. Ayrıca yedeklerini aldığının teyidi whatsapp üzerinden alınmıştır. Kişi yedeklerini almıştır. Ödemesi yapılan ve aktif kullanımı olan hizmetlerinin sadece panel erişim sorunu mevcuttu. Buna rağmen kişi şikayet konusuna ek olarak ayrıca olumsuz ticaret puanı da kullanmıştır halbuki ödemesine karşılık gelen hizmet sağlanmış olup taahhüt edilen yıllık uptime süresi henüz aşmamıştır ve taahhütümüz hala geçerlidir bu sebeple olumsuz ticaret puanı anlamsızdır ayrıca bu hususunda incelenmesini talep ediyoruz. Olumsuz ticaret puanı için ilgili konuya mesaj atılmasına rağmen konudaki mesajımız hiç bir aksiyon alınmadan silinmiştir.
 • 22-01-2022, 14:37:04
  #11
  firmaya bakiye ekleyerek reseller hizmetini uzattım.Bununla alakalı kendilerine tarih belirttim. Ve ödediğim ücretin herhangi faturası tarafıma iletilmemiş. Resmi bir fatura evrakı sağlayamadılar. Faturam panelde fatura no ile gözüküyordu, bakın bana da iletin dememe rağmen daha kendi panellerine erişemediler. Benden ödeme yaptığıma dair banka dekontu istediler. Birçok kartım ve banka ile çalıştığım için zaman bulamadım incelemeye, ki hala bakamadım. Bana siz ödeme yapmadan hizmet kullandınız dediler. Böyle birşeyin imkansız olduğunu, ödeme yapmadığım için hizmetlerimin durdurulduğuna dair gelen mailleri ödeme sonra hizmetin açıldığına dair gelen mailleri taraflarına ilettim.Meblağ ufak bir tutar olduğu için üstüne düşmedim ve sadece bu konuda veremedikleri hizmeti dile getirip trade hakkımı kullandım.Konuya ekledikleri konuşmanın ufak bir kısmının derinlemesine ve detaylı olarak bende hepsi duruyor. Bunların tamamını adminlere iletebilirim. Birde bana -trade vermişler bununda kalsırılmasını talep ediyorum.
 • 22-01-2022, 14:43:11
  #12
  Hizmet tutarını ödemeden haksız kullanım dedikleri hizmetin fatura numarası ve tarihleri aşağıdaki ekte yer almaktadır. Buna rağmen benden hala kart ekstresi istiyorlar. Bana bu gelen mail ve tarihteki resmi faturamı bana iletsinler. Ben tüm whatsapp konuşmalarını konuya dökmeye veya yöneticilere iletmeye hazırım. Bir insan ne kadar mağdur edilebilirse etti bunlar. Birde üste çıkmaya çalışıyorlar. Aylarca bu firmaya ulaşmaya çalıştım. Telefonlara maillere , wp mesajlarına forum içi mesajlara cevap vermediler. Bununla alakalı çok fazla elimde belge var,kanıt var. -trafe açıklaması "Kişi Fazladan Kullandığı Sürelerin Ödemesini Gerçekleştirmedi ve Mağduriyet bildirerek şikayetçi rolüne girdi." Firma iftirada bulunarak,resmiyetten uzak yalanlarla kendini aklamaya devam ediyor. Lütfen gereken yapılsın, -trade silinsin ve bu firma böyle kaliteli bir forumdan uzaklaştırılsın.

  Ödeme yaptığım 20.08.2021'den 01.12.2021'e kadar zaten sürekli sorun yaşayıp ticket açmışım. 01.12.2021 den sonra panele giremediğim , siteleri kapattıkları için sonrasındaki sorunlarımı bu whatsapp hattından dile getirmişim. Whatsapp mesajlarını toplu bir şekilde konuya ekleyeceğim. Gelen mailler ile alakalı bendeki tüm veriler burada
 • 22-01-2022, 20:49:45
  #14
  Invoice unpaid durumda, provider ve webyayım banka hesaplarında hizmetin ödeme tarihine kadar sorgulamada kendisi tarafından gelen ödeme bulunmuyor ve kişi mevcut şikayeti devam ettirerek karalama kampanyası yürütmektedir. Lütfen sağlanan detayları dikkatli okuyarak bilgi talep edin sayın moderatorler. @SrkN; whatsapp görüşmesi mevcuttur. https://www.r10.net/1081626938-post9.html eğer kişi ödeme yaptığını dekont ile veya banka hareketi ile kanıtlar ise doğruluğunu tasdik edip aksiyon alırız. Ancak kanıt sağlanmadığı sürece kişi tarafımıza borçlu durumdadır ve kullandığı sürenin ücretini ödemeyerek bizi mağdur duruma sokmaktadır ve bir de hizmeti kullanamadığı (yedekleri verilmesine rağmen) gerekçesi ile şikayet açmıştır.

  ---

  1 hafta kadar eğer ödeme gelmez ve/veya ödeme yaptığını kanıtı sunulmaz ise hizmeti kullanıp ödeme yapmadığı için kişi hakkında şikayet açılacaktır. Olumsuz ticaret puanı ayrıca zaten kullanılmıştır.
 • 24-01-2022, 01:17:37
  #15
  faturamı ödemesem neden 8inci aydan beri hizmetimi aktif tuttunuz? Neden ödeme gelmediği için pasif duruma geçirdiğiniz hizmetleri tekrar altif hale geçirdiniz ? Fatura ödemeden hizmet kullanmaya devam etme olayı mümkün olamaz. Bakkaldan ekmek alıp yazdırmak sizin dediğiniz. Tüm bankaları inceleyip firma numaranıza atacağım
 • 24-01-2022, 06:59:01
  #16
  @BOZER; hesaplarınızı inceleyip gün içerisinde konu altına dekontu pdf dosyası olarak ekleyiniz. ( dosya upload sitelerinden ekleyip link bırakabilirsiniz. )
 • 24-01-2022, 11:06:52
  #17
  @SrkN; ödeme kanıtı ektedir. Ödemeyle alakalı tarafıma fatura dahi iletilmemiştir. @provider;'in tarafıma göndermiş olduğu trade açıkmasını'da burada yaptığı asılsız suçlamalarına göz önünde bulundurarak gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

  *İftira niteliğinde -trade kaldırılmasını
  *forum yönetimi tarafından gerekenin yapılmasını,
  *neredeyse hiç kullanamadığım hizmetin ücretinin iadesini,
  *Firma tarafından ödeme yaptığıma dair tarafıma herhangi bir fatura sunulmadı, eğer bu ödemeye dair fatura konuya eklenmez ise firmayı maliyeye bildireceğim.