Teslimat ve İade ŞartlarıTeslimat


R10.net üzerinden aldığınız Premium üyelikler, Mesleki Ranklar, Ekstra özel mesaj kutuları ve Reklam hizmeleri için Reklam kredileri otomatik olarak aktif hale gelmektedir. Otomatik olarak akitf hale gelme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir ya da yetkililere özel mesaj göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz.


Alınan Reklam kredilerinizin, mesleki ranklarınızın, ekstra mesaj kutularınızın, premium üyeliklerinizin özelliklerini ve sürelerini Profilinizden görüntüleyebilirsiniz.


Değişim ve İade Şartları


Alınan Premium üyeliklerde bir alt pakete düşürme yapılamaz. Bir ya da birden fazla üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Bu hesaplama yönetici tarafından manuel olarak yapılır ve hesabınıza manuel olarak tanımlanır.

Premium üyelikler (silver, gold, platin, kurumsal, kurumsal plus) Özel mesaj kutuları, Mesleki ranklar, Reklam kredileri, Kullanıcı Adı değişikliği hesabınıza tanımlandığı andan yani ilk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağlamaya başladığı için Elektronik ortamda anında gerçekleşen hizmetler kapsamında iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez.


R10.NET sitesinden satın alınan ürün ve hizmetler (reklam hizmetleri, reklam kredileri, mesleki ranklar, ekstra mesaj kutuları, premium üyelikler, kullanıcı adı değiştirme) tüketiciye/kullanıcıya anında teslim edilen mallar kapsamında olup bu tür satışların Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Mevzuat ve bu konuda geçerli uluslar arası sözleşmeler kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir


Buna göre kullanıcıların R10.NET sitesi üzerinden satın aldığı ürün ve hizmetler (reklam hizmetleri, reklam kredileri, mesleki ranklar, ekstra mesaj kutuları, premium üyelikler) kullanıcıya teslim edilmekle tüketilmiş sayılır ve iade yahut değiştirme talebine konu edilemez. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder.Premium Üyelik Sözleşmesi;


 1. Alınan Premium Üyelikler R10.net'e sponsorluk maksadı taşır.
 2. Premium üyelik alan üyelerimiz aldıkları Premium Üyeliklerin özelliklerine göre R10'da verilen ekstra özelliklerden faydalanmaya hak kazanırlar.
 3. R10.net'den uzaklaştırılan herhangi bir Premium Üye (silver,gold,platin,kurumsal,kurumsal plus) hiç bir koşulda iade talep edemez ve/veya herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 4. Alınan premium üyeliklerin özellikleri Elektronik ortamda anında gerçekleşen hizmetler kapsamında hemen kullanılmaya başlandığı ( İlk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağladığı ) için hiç bir şekilde ödeme iadesi yapılmaz! Bu yüzden üyelik hizmetlerini, üyelik planlarını ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup, kendinize en uygun Premium Üyeliği almanızı öneririz.
 5. Düşük bir paket alan üye isterse paketini yükseltebilir. Ancak önceki paketinden kalan gün sayısına göre para iadesi yapılmaz.
 6. Bir premium hizmetini ve hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde ve/veya hesap paylaşımı durumunda R10.net Premium hesabınız durdurulur ve üyelik hesabınız R10'dan uzaklaştırılır.
 7. Premium üyelikleriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.


Reklam Hizmetlerini ve Reklam Kredilerini Kullanım Sözleşmesi;


 1. Alınan Reklam Kredileri R10.net'e sponsorluk maksadı taşır.
 2. Alınan Sponsor Reklam kredilerini Profilinizde bulunan "Sponsor Reklam Yönetimi" kısmından otomatik olarak konunuzun bulunduğu kategoride sabitlenecek şekilde kullanabilirsiniz.
 3. Alınan Reklam Kredilerinizi en az 15 günlük olarak ekleyebilir ve 15 günlük, 1 aylık periyodlar şekinde kullanabilirsiniz.
 4. T.C Kanunlarına ve yasalarına uygun olmayan hiçbir içerik reklam olarak eklenemez! Kanunlara ve Yasalara uygun olmayan reklamlar silinir iadesi yapılmaz ve kullanıcı r10.net'den süresiz olarak uzaklaştırılır.
 5. Alınan Reklam Hizmetleri ve Reklam Kredilerinde hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz.
 6. Alınan Reklam Kredileriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.R10.net Bir Rokito Digital LTD Kuruluşudur.


Şirket Bilgileri ve iletişim;


ÜnvanRokito Digital LTD
AdresSerbest Liman ve Bölgesi Posta Kutusu No: 1021 Gazimağusa/K.K.T.C.
E-Postarokito@r10.net
Ticari Sicil NumarasıSLBT-1033