İpucu: Seonline Seo Sözlük. - Sayfa 3 - R10.net
 • 30-08-2010, 23:59:03
  #19
  Problem zaten senin o terimleri bilmeyenlere söylemen ve öğretmen değil sanırım. Arkadaşımızında dediği gibi, üzerine basa basa ben burada editörüm demendir. Burada kaç kişi bi yerleri referans göstererek insanları iliklerine kadar sömürdü sen daha iyi bilirsin.
 • 31-08-2010, 00:09:21
  #20
  Müşterilerim "sömürülme" konusunda epeyce canı yanmış insanlar, kene değilim ben.. (: Kimse merak etmesin..

  Ayrıca şunu merak ediyorum, kendi konumda kendime ait reklam neden milleti bu kadar rahatsız etti ? Benim işim bu arkadaşlar, ben Kurumsal Seo Danışmanıyım ve yaptığım işi ayan beyan yazdım, neden bu kadar rahatsızsınız ki ? Kedi - Ciğer - Mundar misali neden bu kadar sündürdünüz ben onu anlamadım. (:

  Kimene yahu benim yazdığım metinden, ben işimi yapıyor muyum yapıyorum, paylaşımımı yapıyor muyum ? Yapıyorum. Burada Page Rank nedir bilmeyen yüzlerce insan olduğunu biliyor muyum ? Evet biliyorum. E daha fazlası kimi ilgilendirir ? Kim yani, bi' yargılama mercii ya da reklam denetleme mercii filan mı kuruldu da ben bilmiyorum ?

  Benim kendi reklamımı yapmam ve bunu paylaşım içerisinde çok fazla uzatmadan 2 satır ile geçiştirmem neden bu kadar rahatsız etti ? Sadece şu soruya yanıt ; neden ?

  Kimi ilgilendiriyor ? E sende aç sende yap, banane beni ilgilendirmez ki. Benim içimde fesatlık, fitne ficir ya da art niyet yok ki, banane senin yaptığından. (:

  Muhtemelen kaybettiğim nokta şu ; ben insanları biraz fazla önemsiyorum.

  Neyse, bundan sonraki konularda da kendi reklamımı yapacağım. Hatta para ödeyip daha fazlasını yaptıracağım. (: Yine rahatsız olunuz, hoşuma gidiyor.

  Hatta bu zamana kadar yapmadığım bi' hata, o kadar "seocu" türedi onları ezip geçmediğim de hata, açtıkları konularda bi' şey bilmediklerini ifşa etmemem de hata, nakliyatçıların %70'inin gelip "şu şu vatandaştan hizmet aldık lakin anamızı ağlattı" demelerine rağmen "ya aslında iyi çocuktur, bi' aksilik olmuştur" dememde hata.. (: Yok arkadaş, art niyet yok içimde.. Kimseye karşı yok, 1 - 2 değil, hiçkimseye karşı yok. Bundan sonra reklam kuşağımız aralıksız devam edecek, bilgilerinize.
  Head of E-Commerce & SEO
 • 31-08-2010, 00:28:30
  #21
  Misafir
  Buğra abi forumu kene gibi sömüren çok adam gördüm ben , halada sömürenler var sen bunlardan değilsin biliyorum.
  Bu konuda yanlışın bence şu , seocu'lar faydalansın başlığı altında faydalı bilgiler vermişsin , senin editörlük vasfın bu konuyu saptırmış biraz. Yani editör olup olmaman (senin tabirinle) seocu vatandaşlara bir yarar sağlamaz , ama diğer bilgiler gayet faydalı.

  Bi konu açıp ben kurumsal seo işi yapıyorum , bakın falanca yerlerde editörlüğüm var , yol yordam bilirim , dizinlere nasıl başvuru yapılırbilirim desen , kimsenin gıkı çıkmaz abi.

  Ben yaptım oldu tavrına takıldı diğer arkadaşlar sanırım.
 • 31-08-2010, 00:31:27
  #22
  Reklamın iyisi kötüsü olmaz (: boşver, böyle devam etsinler.

  İşimiz bu, İnteraktif Reklam. ^^

  Ayrıca, emin ol benim canım kardeşim, bu konudan sonra Musicmoz ve Chefmoz Türk editörlerle dolup taşacak. Hiç yoksa 10'dan fazla başvuru vardır bu paylaşımdan sonra.

  Demekki ne imiş ; düşünmeyi bilirsen herkesin işine yarayacak bi' şeyler varmış ama işte olay burada kopuyor, düşünmeyi bilmek.. (: Her yiğidin harcı değil vesselam.
  Head of E-Commerce & SEO
 • 31-08-2010, 00:35:55
  #23
  Eğer kurumsal bir iş yapacaksanız eleştirilere açık olmanız gerekiyor bence.

  Sizin kullandığınız cevaplar aşağılayıcı ve küçük düşürücü İlk başta üslubunuza dikkat ediniz lütfen.
 • 31-08-2010, 00:44:37
  #24
  LANCE; ben kurumsal iş almıyorum farkındaysan bu konudan, bu konu bilgilendirme, öğretme, paylaşma, reklam amaçlı bi' konudur.

  Geri dönüşüm isteseydim "Seo Danışmanlığı" bölümünde olurdu konu. Üslubum gayet net ve anlaşılır. Kimseye eğilip bükülmedim bu yaşıma kadar, bundan sonrası içinde hakkımda iyi konuşsun birileri diye eğilip bükülmeyeceğim keza bu karakter meselesidir.

  Chefmoz editörüyüm.
  Musicmoz editörüyüm.
  Dmoz editörü değilim.
  Open-site editörüyüm.

  Zerre umrumda mı ? Asla ve asla "hayır."

  Seonline.Net sahibiyim. Tek varlığım bu. (: Ve I Like IT !

  Seonline Seo Analist v.1.0
  Seonline Seo Analist v.1.1 All In One proğramlarının telif haklarının sahibiyim.
  Yararlı işler peşindeyim, insanlara faydam dokunsun istiyorum. Var mı anlaşılmayan bi' şey varsa yazın yanıtlayayım, yoksa konuyu kilitlemeleri gereksiz mesajları silmeleri için rapor edeceğim.
  Head of E-Commerce & SEO