• 24-10-2008, 09:38:51
  #1
  İnternette herkes "SEO Search Engine Optimization" yani arama motoru optimizasyonu öneriyor. Bir kısım siteler ise öneriden bir adım öteye gidip size üst sıralar vadetiyor. Peki bu mümkün mü?

  Türkiye'nin en büyük tasarım sitelerinden biri olan Template.gen.tr Genel Müdürü Erhan Deniz, arama motorları optimizasyonu hakkında soruları yanıtladı. İşte arama motorlarında üst sıra sırrı;

  Arama motorlarının sırrı: Arama Motoru Optimizasyonu, bir anlamda müşterilerinizin size ulaşabileceği kelime ya da kelimelerde google aramalarında sitenizin ilk sayfada çıkmasını sağlamaktır. İnternetin ve e-ticaretin çok geliştiği günümüzde potansiyel müşterileriniz alacağı hizmet için google’da arama yapmakta ve milyonlarca site arasından ilk sayfa yani ilk 10 site üzerinden alışveriş yapmaktadır.

  Danışmanlık hizmetinde dikkatli olun: Belirlediğimiz , size en iyi müşteri kazandırabilecek kelime/kelimelerde Google aramalarında ilk sayfada çıkmanızı sağlıyoruz. Sitenizi gerekli düzenlemeleri yaparak optimize ediyor ve arama motorlarının daha iyi indexleyeceği duruma getiriyoruz.
  Optimize edilmiş sitenize sağlayacağımız link popülaritesi sayesinde çalışma yaptığımız kelime dışında birçok kelimede kendiliğinden yükselmesini sağlayarak birçok potansiyel müşteriyi de yakalamanızı sağlıyoruz.
  Link popülaritesi için satın alacağınız backlinklere normalde binlerce ytl harcamanız gerekirken, biz sağladığımız backlink için kesinlikle ücret talep etmemekteyiz. Rekabete göre 500.000 siteye kadar text bağlantı reklamınızı ekleyebilir , popülaritenizi en yüksek noktaya ulaştırabilmekteyiz. Yabancı çözüm ortaklarımız ile sunacağımız bu hizmet de fiyatlara kesinlikle dahildir!

  Anahtar kelimesini iyi seçin: Sitenize uygulayacağımız arama motoru optimizasyonu işleminde anahtar seçimi kritik bir öneme sahiptir. İşiniz ile ilgili arama motorlarında aranan anahtar kelimeler üzerinde yapacağımız inceleme ile size dönüşümü en yüksek olabilecek seçenekleri sunarak potansiyel müşteriyi yakalamanızda en başarılı sonuca ulaştırıyoruz.

  Uzak durmanız gereken şey: Aldığınız danışmanlık hizmeti iki taraf arasında gizli kalacaktır. Rekabetin çok yüksek olduğu günümüzde rakiplerinizin sizi Google’a bildirmelerini sağlayacak imkanı sunan ve sizi referans olarak afişe eden optimizasyon firmalarından uzak durunuz, Google aramalarındaki konumunuzu riske atmamış olursunuz.


  Kaynak:
  Reklam
 • 24-10-2008, 10:48:14
  #2
  Üyeliği durduruldu
  bune ya hakikaten reklam
 • 24-10-2008, 10:54:20
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Wallaha baslik cok guzel.
  Ben detaylari bekliyordum.Ancak firma kendi reklamini guzel yapmis.
 • 24-10-2008, 14:03:18
  #4
  kendı sıtesı neden ılk sayfalarda cıkmıyor aramalar da ilkin kendı sıtesıne el atsın yok oyle bısıy bu seo işi bıraz şans bıraz kafa meselesı google kız gıbıdır tavlamasını bıleceksın tavlarsan senındır.kurumsal fırmalar hep boyle seslerı yuksek cıktıgı ve kurumsal kımlık sahbı oldukları ıcın kafaları karıstırıp kendılerıne rant saglayabılıyorlar.

  inanmayın arkadaslar en ıyı yol kendı bıldıgınızdır bu işte kımse kımseye ıpucu yardım etmez
 • 24-10-2008, 14:36:28
  #5
  Mesaj başlığına bakınca bilgi olduğu sanılmakta. Mesajı okuyunca sadecereklam kokmakta
  -rep
 • 24-10-2008, 15:17:27
  #6
  -rep vermek için bahane arıyor millet
  sitede gördüm paylaşmak istedim ne oluyor bu millete ya...
  5.-rep
 • 24-10-2008, 15:29:11
  #7
  Üyeliği durduruldu
  neyse ben +ladım en azından konu içerisinde bulunan söyleşilerden kişi, kişilerin, firmaların bu gibi sözlerine anlatımlarına inanılmaması gerektiğini anlamış olduk yada en azından okuyanlardan bilmiyen kişiler öğrenmiş oldu. teşekkürler +rep.
 • 24-10-2008, 16:10:17
  #8
  erkanertekin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  -rep vermek için bahane arıyor millet
  sitede gördüm paylaşmak istedim ne oluyor bu millete ya...
  5.-rep
  Rep olayına kafanı fazla takma, ayrıca millet ona -rep vermicek buna vermicek ee -rep niye koyulmuş o zaman? Ne için verecek millet? Demekki -rep verilecek bir mesaj yazmışsn ondan 5 tane verilmiş..
 • 24-10-2008, 16:51:10
  #9
  demented adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rep olayına kafanı fazla takma, ayrıca millet ona -rep vermicek buna vermicek ee -rep niye koyulmuş o zaman? Ne için verecek millet? Demekki -rep verilecek bir mesaj yazmışsn ondan 5 tane verilmiş..
  eywallah
  bu forumda bu rep olayının çok baş arıttığını unutmussun galiba...