Google Adsense'e ne kadar güveniyorsunuz? - Sayfa 2 - R10.net
 • 11-09-2012, 23:11:29
  #10
  Geliri bölmek şart, Adsense'nin kendisi dürüst değil, paraların iade edilmediğinden emin olabilirsiniz. Edilen kısımlarda çok az. daha önce yazdımmı bilmiyorum. google'ın muhasebeyle ilgili bir kısmında çalışan biri, bu geçersiz tıklardan yanlış hatırlamıyorsam yılda 3 milyon dolar kadar kar elde ettiğini söylemiş. Bunu yakın akrabasından duydum ki, internetle bu işlerle bilgisi falan yok, Google'dan sohbet ederken söyledi. Uluslararası bir şirkette bölge müdürü bir arkadaş.

  Bunu duyduktan sonra bu söylenenlerin hurafe olmadığına inandım.

  Ufak gelirlerde hilesiz hesaplar kesinlikle banlanmaz, ve eski hesapların sicili çok önemli. Aylardır saldırı alan -click bomb değil- bir sitemdeki reklamlar kaldırdım, koydum, mail attım, uyardım, baktım yine devam ediyorlar. Banlanırsa banlansın diyip saldığım hesap bugün hala sağlam.

  +1000 TL için kesinlikle yeni hesaplar edinilmeli.
 • 12-09-2012, 00:11:36
  #11
  deLi adlı üyeden alıntı
  Merhabalar, size bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Politikayı okuyun, içeriğiniz özgün ve kaliteli olsun. Günlük sitenizi güncel tutun.

  Sonuna kadar adsense !

  Hocam dıyelım 5 ay hıc siteyle ılgılenmedın guncel olmassa banlanıyonmu?
 • 12-09-2012, 08:03:55
  #12
  Nuri alço ve tecavüzcü coşkuna ne kadar güveniyorsam adsenseyede o kadar güveniyorum Çok şükür güzel rakamlar kazandık ama götürdüğü hesaplarla çokda paramızı yedi.Belli dönem takıntı yaptığı olaylar,limitler var o kıstaslara denk gelirsen ne yaparsan yap hikaye ne özgünlüğe bakar ne güncelliğe
  Önemli olan akıllı olmak değil, aklı yerinde ve zamanında kullanmaktır.
 • 12-09-2012, 08:15:36
  #13
  Bazı çok bilmişlere bakma sen, kurunun yanında yaş'ta yandığı için kesinlikle bel bağlama güvenme.
  Dalından düşen yaprak, rüzgarın oyuncağı olurmuş.