Geçersiz Etkinlik Oluşturma Riski - R10.net
 • 19-07-2010, 10:47:34
  #1
  Merhaba arkadaşlar,

  Farkettiyseniz Temmuz 13-14 ünden itibaren banlanma olayları düşündürecek şeikilde arttı. Forumda konular açıldı ve sadece bu kadar da değil banlanıp konu açmayanları sayarsak yaklaşık 30+ yayıncı(Benim saydıklarım ) '' Geçersiz Etkinlik Oluşturma Riski '' sebebiyle banlandı.

  Forumda açılan konularda gördüğüm kadarıyla banlanan hesaplarda büyük kazançlar yoktu. Bu beni düşündürdü. Google Adsense , Türk kullanıcıları elekten mi geçirdi ? Bunu sizde düşünmüşsünüzdür.

  '' Geçersiz Etkinlik Oluşturma Riski '' sebebiyle banlanan arkadaşların %90 ı hile kullanmıyordu. Bırakın hileyi doğru düzgün bir kazanç bile sağlıyamıyordu. En azından benim gözlemlediğim bu.

  Bu konuyu okuyup banlanmış arkadaşlardan bir isteğim olacak. Geçersiz Etkinlik Oluşturma Riski sebebiyle banlandıysanız ;

  Ne kadar kazanç sağlamıştınız son aylarda yani kazancınız ile aylık 100 usd yi geçebiliyormuydunuz?

  Adsensenin elekten geçirdiğini siz geçersiz etkinlik mağdurlarının yorumlarıyla tastiklemek istiyorum. Lütfen rakamlarınızı dürüst olarak ifade ediniz .

  Ayriyetten bu Geçersiz Etkinlik Oluşturma Riski hakkında bu başlık altında yorumlarınızı , tezlerinizi dile getirmeniz önemle rica olunur.
 • 19-07-2010, 11:11:06
  #2
  Çoğu kişinin banlanmaması mucize zaten neden diyeceksiniz;

  Olay / Otomatik Pin Onaylanması
  https://www.r10.net/google-adsense/67...aylanmasi.html
  Adsensesiz Kimse Kalmayacak...
  https://www.r10.net/google-adsense/65...ayacak-22.html
  Bir konu daha vardı bulamadım başka bir spor sayfası üzerine alıyolardı forumda

  bu tip accont açanlar eninde sonunda banlanacaktır bence çok doğal birşey, pin almak için 10$ limitini bekleyenler sizce aptal mı ? yada bu tarz işlemler yapıp sahtekarlığa kaçanlarmı çok akıllı, benim accontum 3 senelik her ay ödememi alıyorum bize niye dokunmuyo adsense ekibi. Bence yapılan hatalar var bunları düzeltmek gerekli.