Kısıtlamalar Sonunda Ban !!! - R10.net
 • 25-06-2020, 00:44:38
  #1
  6 Yıllık Adsense gözüm gibi baktığım hesabıma veda ettim .
  6 senedir sabit mobil uygulamada ad mob ile kullanılan adsense hiç bir değişiklik olmamasına rağmen son 6 ay içinde 2 kere geçersiz trafikten kısıtlamaya girdi .
  3. kısıtlama 11 haziranda koyulmuş zaten tıklama başı maximum 3 ila 6 kuruş arasında veriyordu hiç bakmıyordum bile neyse 20 haziranda bi bakayım dedim ödeme alacaz ya ayın 22 sinde o da ne hesap geçersiz etkinlikten devre dışı bırakılmış . Neyse dedim bi itiraz edeyim belki sorunların çözümü için bişeyler önerirler geçersiz etkinlik nedir yani ben napabilirim engellemek için vs vs ve bana harika bir cevapla geri döndüler .

  İtirazınızı inceledik ancak hesabınızı yeniden etkinleştiremiyoruz. İtirazlar hakkında verilen kararlar, politika uzmanlarımız tarafından dikkatli bir araştırma yapıldıktan sonra verilmiştir ve nihaidir. Ayrıca hesapları devre dışı bırakılan yayıncıların, AdSense programına katılmaya devam etmesine izin verilmediğini lütfen unutmayın .

  La ben hesabı açın demedim ki zaten bana çözüm söyle kendinizce bi çözümler karalamışsınız ama hiç bi haltada yaramadı yani baştan desenize kardeş reklam alamıyoz paramız bitti bunun için kafamıza göre bazı hesapları eliyoruz anla işte diye .

  Her neyse bugüne kadar vermiş oldukları destek için yinede teşekkür ederiz . Ama böyle yapacağına çek kardeşim bayrağını yayıncılarına deki bazı krizler içersindeyiz sizlere yıllardır ödeme yapıyoruz bizi 3-5 ay idare edin size ödeme yapmayalım hatta diyin ki iban verelim bize para gönderin biz yayıncılar olarak size para gönderirdik

  Her neyse google yapmış olduğun güzellikleri ve gider ayak yaptığın çakallığı unutmayacağım
 • 25-06-2020, 01:01:49
  #2
  Benim şahsi kanaatim: Google’ın üç kuruşu için siteme giren kullanıcının, göz zevkini bozamam. Belki siz ciddi para kazanıyordunuz onu bilemem. Ama bu reklam olayı o kadar abartıldı ki, resmen reklam okuyoruz, izliyoruz. Kullanıcı yıldı yahu. Artık farklı şeyler düşünmek, söylemek lazım 😊
  News kayıtlı-Da 13 Pa 23-Jenerik- Açık arttırma için tıklayınız.
 • 27-06-2020, 17:07:25
  #3
  geçersiz trafik gönderiyor herkese, sistem sorunu var google da. farkına varan yok galiba.