• 19-12-2023, 23:27:31
    #1
    Üyeliği durduruldu
    NOT: Elde edilen gelirin bir kısmı , her ay düzenli olarak , Kanserli Çocuklara Umut Vakfına ( KACUV ) Bağışlanacaktır.


    İlgili Konuma BURADAN ulaşabilirsiniz. Referans sağlamak amacıyla İhale yöntemini kullanmak istedim.
    Bu haftaki SON ihalemizdir.


    -- Örnek bir link isterseniz konu altına yazmaktan çekinmeyin. Gönderim Sağlarım. --


    Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.
    Konuyu açma amacım dünyaca ünlü Wikipedia sitesinden backlink satışı hizmeti vermek.


    Bu dünyaca ünlü ve kaliteli Ansiklopediden , backlink hizmeti veriyorum ve bir SSS şemasıyla sorularınıza cevap vermek isterim.

    • Linkler Kalıcı Mı?
    Bu Soruya cevabım şu şekilde olacak : Linklerimiz özel ve temiz işlemlerle alınır , 6 ay garanti veriyorum . Silinme vs. olmaz. Uzun süreli garanti veremememin sebebi , elimde olmayan sebeplerden dolayı linklerde kalkma durumu olursa sizlere mahcup olmamaktır.
    • Anahtar Kelime Üzerine Mi?
    Linkler ana domaine alınır. Anahtar kelimenizi yine aldığımız sayfada geçirerek kullanabiliriz fakat , kalıcılık ve sağlamlık açısından daha güvenli bir yolu tercih ediyorum.
    • Silinme Telafisi
    Bugüne kadar kendi web sitelerimde ve harici platformlarda yaptığım çalışmalarda bir silinme durumuna rastlamadım. Fakat ilk 6 ay içinde herhangi bir link silinirse , bana ulaşıp yenilerini aldırtabilirsiniz.

    -SSS Kısmı gelen sorulara göre revize edilip sürekli yenilenecektir-



    25 Adet Wikipedia Backlink İhalededir.


    Başlangıç Fiyatı: 200 ₺
    Minimum Artış: 50 ₺
    Hemen Al: 650 ₺
    Açık Arttırma Bitiş Süresi: Son teklif +4 saat




    WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

    Bana forum üzerinden , özel mesaj yoluyla ulaşabilir , konu altına cevap almak istediğiniz soruları bırakabilirsiniz.
  • 19-12-2023, 23:37:35
    #2
    200 tl
    • Cupcake
    Cupcake bunu beğendi.
    1 kişi bunu beğendi.
  • 19-12-2023, 23:38:34
    #3
    251₺
  • 19-12-2023, 23:46:38
    #4
    Üyeliği durduruldu
    Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    200 tl
    MaSTeK1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    251₺

    İlginiz için çok teşekkür ederim , 251 TL güncel ihale teklifimizdir.
  • 19-12-2023, 23:56:21
    #5
    301 lira
  • 20-12-2023, 00:16:47
    #6
    Üyeliği durduruldu
    MaSTeK1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    251₺
    Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    301 lira
    Güncel teklif 301 TL'dir . Eğer alıntılanmak istemiyorsanız , rahatsızlık vermek istemem. Mesajı beğenmeniz yeterlidir. İlgi ve anlayışınıza teşekkür ederim