• 27-06-2023, 22:52:59
    #1
    Başlangıç Fiyatı : 1₺
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 12 Saat + KDV
    Minimum Artış : 75₺
    Hemen Al : 1000₺ + KDV
    Ödeme Yöntemi : Havale / Eft



    Paket Özellikleri ;

    ⭐ 50 Site Barındırma
    ⭐ Türkiye Lokasyon
    ∞ Limitsiz SSD Disk
    ∞ Limitsiz MySQL®
    ∞ Limitsiz Aylık Trafik
    ∞ Limitsiz Mail Hesabı
    %100 CPU Kullanım
    Tek Tıkla Kurulum
    7/24 Teknik Destek
    %99 Uptime Garantisi
    PHP 5.4-8.1
    Multi PHP Desteği
    Anti DDoS Koruma
    Otomatik Shell Temizleme
    CageFS
    Node.js
    Python
    Imunify360
    LiteSpeed/LSCache
    SitePad ile Web Sitenizi Tasarlayın
    Anında Kurulum ve Aktivasyon
    %100 Türkçe WHM Kontrol Paneli
    Ücretsiz SSL Sertifikası!


    Uzman Hosting Bilişim Hizmetleri
    Yetkili : Cafer Latif
    V.Dairesi: Küçükköy Vergi Dairesi
    Vergi No: 6080276996
  • 27-06-2023, 22:53:33
    #2
    50 tl
  • 27-06-2023, 22:55:04
    #3
    130₺
  • 27-06-2023, 22:56:53
    #4
    205tl
  • 29-06-2023, 10:42:14
    #5
    OguzhanGozeler adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    205tl
    Açık Arttırmamız Sizlere Kalmıştır Öncelikle Tebrik Ederiz Gerekli Bilgileri WhatsApp Hattımızdan Alabilirsiniz