Wordpress Rent A Car İçin Kiralama Eklentisi [ Satılık ] - R10.net
 • 09-10-2019, 21:12:45
  #1
  Eklenti Amacı ;

  Şoför Rezervasyon Sistemi, her ölçekteki şirketler için güçlü bir limuzin rezervasyonu WordPress eklentisidir. Hem limuzin hem de mekik operatörleri tarafından kullanılabilir. Çevrimiçi ödemeler, e-posta ve sms bildirimleri, WooCommerce ve Google Takvim entegrasyonu ve sezgisel bir arka uç yönetimi ile basit, adım adım rezervasyon işlemi sağlar.  Şoför Rezervasyon Temel Özellikleri  DUYARLI DÜZEN


  Şoför Rezervasyonu tamamen yanıtlıdır; bu, her eklenti öğesinin herhangi bir ekran boyutuna mükemmel şekilde uyduğu anlamına gelir. Eklenti, tüm mobil cihazlarda ve tabletlerde harika çalışıyor.  3 HİZMET TÜRÜ / ADIM TABANLI NAVİGASYON


  Eklenti, 3 tür hizmet için destek sunar: Mesafeyi (Noktadan Noktaya), Saatlik, Sabit Hız, yalnızca veya tümünü seçerek kullanma imkanı. Eklentideki gezinme, uygun adımlara dayanır.

  CANLI ROTA ÖNİZLEME / TOPLAM MESAFE, TOPLAM SÜRE HESAPLAMA


  Eklenti bir rota haritası çizer ve sınırsız sayıda ara noktaları (durakları) destekler. Ayrıca toplam mesafeyi ve toplam süreyi de hesaplar (varsa ekstra zaman ve dönüş süresi dahil). Ek olarak, eklenti baz ile alma / bırakma konumu arasındaki mesafeyi hesaplayabilir ve rezervasyon için toplam tutara ücret ekleyebilir.

  BİRDEN FAZLA REZERVASYON FORMU


  Sınırsız sayıda rezervasyon formu oluşturabilir ve her biri için farklı ayarlar kullanabilirsiniz.  EKSTRA SÜRE, KİRALAMA SÜRESİ / İLERİ REZERVASYON SÜRESİ


  İlave süre seçeneği sunmak isteyip istemediğinizi seçin, aracın minimum ve maksimum kiralama süresini belirleyin ve önceden belirlenmiş gün sayısına kadar rezervasyon yapabilmek için önceden rezervasyon süresi belirleyin.

  MESAİ SAATLERİ


  Haftanın her günü için çalışma günlerini / saatlerini (SS: DD zaman formatında) belirtin.  BİRDEN ÇOK ÖDEME YÖNTEMİ


  Şoför Rezervasyon eklentisi PayPal, Şerit, Nakit ve Banka Havalesi dahil olmak üzere birden fazla ödeme yöntemleri sunar. Web sitenizde WooCommerce kullanıyorsanız, WooCommerce tarafından desteklenen ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

  ÖZEL RENKLER


  Rezervasyon formunu sitenize uygun hale getirmek için kendi renklerinizi tanımlayın.

  REZERVASYON EKSTRALARI


  Çocuk koltuğu, alkol paketi veya bir kutu çikolata gibi müşteri tarafından seçilebilecek sınırsız sayıda eklenti ekleyin.  KENDİ ROTALARINIZI TANIMLAYIN


  Kendi rotalarınızı tanımlayabilirsiniz. Bu, servis operatörleri, havaalanı transferleri veya şehir turları gibi belirli işletme türleri için kullanışlıdır.  ARAÇLAR


  Sınırsız sayıda araç (limuzin) tanımlayın ve onlar için bir dizi parametre belirleyin. Araç adını ve açıklamasını, öne çıkan resmi, galeriyi, araç türünü, markasını ve modelini ayarlayın. Maksimum yolcu ve valiz sayısını girin. Mesafe ve saat başına fiyatı girin, vergi oranını belirtin ve araç özelliklerini atayın.

  ARAÇ ÖZELLİKLERİ


  Bir aracı düzenlerken araç özelliklerine değerler verin.

  AKILLI YAPIŞKAN KENAR ÇUBUĞU


  Siparişinizin özeti, sayfayı kaydırırken bile her zaman görünür.  FİYATLAR


  Eklenti, farklı fiyat türlerini tanımlamanıza izin verir:
  • Sabit fiyat [A → B],
  • Dönüş yolculuğu için sabit fiyat [B → A],
  • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş sürüşü için sabit fiyat [B → A],
  • Başlangıç ücreti (sabit başlangıç oranı),
  • Üsseden teslim yerine teslimat ücreti,
  • Teslim edilme noktasının taban yerine teslim ücreti,
  • Mesafe fiyatı (mil, kilometre) [A → B],
  • Dönüş yolculuğu için mesafe başına fiyat [B → A],
  • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş sürüşü için mesafe başına ücret [B → A],
  • Saat başına fiyat [A → B],
  • Dönüş yolculuğu için saat başına fiyat [B → A],
  • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş yolculuğu için saat başına ücret [B → A],
  • Ekstra zaman başına fiyat,
  • Yetişkin bir yolcu için fiyat,
  • Çocuk başına fiyat.
  Yönetici araca fiyatlar atayabilir, fiyatlandırma kuralları modülünde rotalandırabilir veya ayarlayabilir. Ek olarak, yönetici aşağıdaki fiyat hesaplama türünü seçebilir: mesafe, yolcu sayısı, mesafe ve süre.
  COĞRAFİ KONUM / WİDGETS


  Eklenti, tarayıcı ve sunucu konum belirleme kullanımına izin verir. İkinci tür için, yönetici hangi sunucunun istekleri yerine getireceğini seçebilir. Gerekli olmadıkça tüm bu işlevler kapatılabilir.
  Rezervasyon formunun daha basit bir versiyonunu, son kullanıcılar için daha okunaklı olan haritalar, navigasyon ve sürüş bilgileri olmadan kullanabilirsiniz. Bu tür bir widget, özellikle giriş sayfalarında kenar çubuklarında ve kaydırıcılarda görüntülenebilir.

  NEXMO VE TWİLİO İLE SMS ENTEGRASYONU


  Şoför Rezervasyonu, müşteri deneyimini geliştirmek için SMS bildirimleri için Nexmo ve Twilio API ile entegre olarak geliyor. E-posta bildirimleri ekleyerek müşterileriniz her zaman iyi bilgilendirilecektir.

  RTL DESTEĞİ / WOOCOMMERCE ENTEGRASYONU


  Varsayılan betiğiniz buysa, sağdan sola yazma sistemini ayarlayın.
  WooCommerce’ı Web Sitenizde kullanıyorsanız, sizi güvenceye aldık. Giriş, kayıt, sipariş işleme ve ödeme ağ geçitleri, bunların hepsi WooCommerce tarafından destekleniyor. Şoför eklentisinin WooCommerce kurulu olmadan da tamamen işlevsel olduğunu lütfen unutmayın.

  WPML İLE UYUMLU


  Şoför Rezervasyonu çok dilli web sitelerini destekleyen WPML ile uyumludur. .Po ve .mo dosyaları, yüklemenizi çevirmenize izin verir.


  Fiyat bilgisi ve satın alım için pm. ( Paket özelliklerine göre değişmektedir. )


  Bir çok tema da mevcuttur.  Sitelerinizi istediğiniz kelimede üst sıraya taşıyalım!
 • 09-10-2019, 21:34:29
  #2
  Fiyatlandırmayı pm alayım lütfen.
  0551 172 70 86 dışında numaramız bulunmuyor.