SSD BULUT SUNUCU PAKETLERİMİZ

Bulut sunucu, bir fiziksel sunucunun yazılımsal olarak bölümlendirilip birbirlerinden bağımsız izole sunucular yaratılması sistemidir. Bulut sunucu yapı itibari ile fiziksel bir sunucu gibi kullanılabilmekte hatta bölümlendirilirken verilmiş kaynaklara göre gerçek fiziksel bir sunucudan daha yüksek performans elde etmenize olanakta sağlamaktadır. Web hosting kullanamayacak kadar büyük ancak bir sunucuda çalışmayacak kadar küçük olan web sitelerinizi yada SSH veya RDP üzerinden çalıştırmanız gereken uygulamalarınız için ekonomik bir çözüm olarak gösterilebilir.


Paketlerimiz dışında ihtiyacınız olan limitleri belirtirseniz size özel teklifimizi iletebiliriz. 24 çekirdeğe kadar işlemci, 128 GB a kadar Ram ve ihtiyacınız kadar Disk limiti verebilmekteyiz. Bulut sunucu hizmetini 24 Core CPU, 128 GB Ram ve 20X900 GB 10K SSD diskler üzerinde vermekteyiz. Sanal sunucunuzu ihtiyacınız olan kadar donanım limiti ile alabilirsiniz
DESTEK HİZMETİ
SSD BULUT SUNUCU ile ilgili olarak 7/24 destek sistemi üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz. Eğer hosting yönetimi konusunda bir bilgiye sahip değilseniz Servis Seviyeleri hizmetimizden yararlanabilir , tüm ihtiyaçlarınız için bizden destek alabilirsiniz.


HAKKIMIZDA

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak Telekomünikasyon Kurumu onaylı Faaliyet Belgesi ve Vergi Levhası ile resmi olarak hizmet vermekteyiz. Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatla vermekteyiz.

İnternet hizmeti gereksinimlerinizi kalitemizden ödün vermeden en hızlı ve güvenli şekilde sağlamayı ilke edinen firmamız, ek hizmetleri ve sunduğu teknik desteği ile sektörde belli bir konuma ulaşmış telekomünikasyon firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve çözüm üreticisi olarak gerekli teknik desteğe sahip olan firmamız, isteklere uygun servisler sunmaktadır.

Geçmişten günümüze sektör bazında büyüyen alanımız ve hizmetimizdeki tek neden müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven ve bağlılığıdır. Bunun bilinci içinde olup siz değerli müşterilerimize hep daha kaliteli, ekonomik, farklı ve yeni hizmetler sunmaktayız.
Sektörde yer alan bilişim şirketlerine nazaran, dallarında uzman kadromuzla hosting reseller, kiralık sunucu gibi hizmetlerde tüm teknik desteği hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktayız.

Haklı gururumuz olarak müşteri sayısını yükseltmekte ve gelişen son teknolojiyi kullanarak hizmet vermekteyiz.
Sizide bizimle çalışan 100 ü aşkın Bayi ve 1500 üzerinde hosting hizmeti alan ekonomikhost ailesine bekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Çünkü yenilikleri fark edeceksiniz.İLETİŞİM BİLGİLERİMİZMeta Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Cumhuriyet Mah. Alim Dağhan Sok. No:1/1
İşyeri no: 5 Karşıyaka/İZMİR
Telefon: 0850 885 0 889
Fax: 0232 999 96 88
Telefon Destek : 0850 885 0 889 - 0232 999 96 88
Çalışma Saatleri Hafta İçi : 09:00 - 19:00
Hafta Sonu : 09:00 - 19:00 (Cumartesi)
Destek Bildirimi ve E-Mail: 7 Gün/ 24 Saat
İnternet Adresi : http://www.ekonomikhost.net/