• 10-07-2024, 10:29:36
  #1
  Merhaba acil bir wordpress eklentisine ihtiyacımız var, Kısaca özet geçmek gerekirse;

  Sistem üzerinde kategorilere ayrılmış ürünler bulunmtaktadır ve bu ürünlerde fiyatlandırma değil puan sistemi geçerli olucaktır. Daha sonra yeni kullanıcılar kayıt olmadan kesinlikle sistemi göremeyecek. Kullanıcı kayıt olursa üyelik onayı için admin üye olan kişinin profilini inceleyip onay verecektir ve onay verdikten sonra kullanıcı site içeriğini görecektir. Kullanıcılar bizden fiziki ürün aldıkça ( şirkete gelip inşaat malzemesi aldıkça ) biz bu kullanıcılara ÖRNEK 5000, 10000, 12500 gibi tanımlı puan olan QR kodlar vereceğiz. bu qr kodlar ve QRa ait ıd ile kullanıcı sisteme girip puan tanımla butonuna tıklayarak bizim vermiş oldugumuz qr kodu okutup yada üzerinde ıd yi girip sistemine puan tanımlanacaktır. Tanımlanan puana göre sisttem üzerinde alışveriş yapacaktır. Yaptıgı alışverişleride gene admin onayına baglı olacaktır.

  Ben worpress'i kurdum, FLAT SOME themasınıda çalıştırıp kaba taslak sistemi oluşturdum. Eklenti yapılacak site adresi : https://kalenderhazirsiva.com.tr/puankazan/

  Piyasada gördüğüm kullanılan örnek olarak Filli Ustalar ve Fawori Dünyam sistemleridir. Bir kaç örnek ekran görüntüsünüde aşağıda paylaşıyorum.

  http://filliustalar.com/, https://play.google.com/store/apps/d...ri&hl=tr&pli=1

 • 10-07-2024, 11:43:12
  #2
  ücretli destek verebilirm hocam isteren