• 10-05-2024, 14:35:16
  #1
  Logistics Specialist  Yıllardır popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, aynı tasarım ile devam ediyordu. Bir süredir tasarım değişiklikleri konusunda ortaya çıkan sızıntılardan sonra, sonunda firma hem iOS hem de Android uygulaması için yenilenmiş tasarımı yayınladı.

  Bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte artık WhatsApp’ta yeni renk seçenekleri ve birçok değişim bulunacak. İşte detaylar…

  WhatsApp yenilenmiş tasarımı ile daha kusursuz deneyim sunacak

  Uygulama ilk tanıtıldığından beri yeşil renkli logosu ile biliniyor. Bu güncelleme ile birlikte artık tamamen yeşil odaklı bir temaya geçiş yapan WhatsApp, bildirimler ve butonları da yeşil renkte göstermeye karar verdi. Özellikle Android tarafındaki sekme butonlarının yer değiştirilerek iOS sürümündekine benzemesi kullanıcıların gözünden kaçmadı.  Artık daha düzenli ve akıcı bir görünüme kavuşan uygulama, “Daha karanlık mod” özelliğini de bu güncellemeyle duyurdu. Firma tarafından yapılan duyurularla birlikte WhatsApp’ın 35 farklı renkten sonra yeni bir renk paletine geçişi onaylanmış ve yayınlanmış oldu. Yeni renkler ile birlikte daha koyu tonlar kullanmaya başlayan uygulama, düşük ışıkta göz yorgunluğunu azaltarak kullanıcıları uygulamada daha fazla tutmayı hedefliyor.
 • 10-05-2024, 14:43:08
  #2
  Wordpress Hizmetleri 🌎
  Güzel görünüyor, yeşil renk güncellemesini sevdim. Yeni renk güncellemesi henüz iOS gelmemiş.
 • 10-05-2024, 14:46:40
  #3
  Logistics Specialist
  Padre adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güzel görünüyor, yeşil renk güncellemesini sevdim. Yeni renk güncellemesi henüz iOS gelmemiş.
  Yakın zamanda gelicek hocam İOS içinde