Abirisebil'den Kurumsal SEO Hizmetleri - R10.net
 • 06-04-2014, 06:07:10
  #1

  Merhabalar,

  Google optimizasyon bölümünü sık sık ziyaret edenler beni tanıyacaklardır. Yıllardır (1999 yılından bu güne) internet teknolojileri için çeşitli yazılımlar geliştirdim. Ağırlıklı olarak SEO ve SEM alanlarında yazılımlar geliştiriyorum. Çalışmalarımı uzun süre test ettikten sonra müşterilerimin sitelerinde uyguluyorum. Şuana kadar başarılı çalışmalarımın hiçbir arama motoru güncellemesinden olumsuz bir tepki almadığını gururla söyleyebilirim.

  Hizmetler :
  Siteniz için seo çalışmaları;

  Anahtar Kelime Hedefli : Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimerin sıralamalarının iyileştirmesi için yapılan çalışma. Sitenize sürekli içerik eklemenize, bağlantılar edinmenize rağmen tıkandığınız bir noktanın ötesine gidemiyorsanız, bu çalışma size göre olabilir.

  Ziyaretçi Artırımı : Sitenizi sizi tatmin edecek bir noktaya taşımayı başardınız. Ancak, kaçırdığınız potansiyel müşteri ve ziyaretçileri nasıl kazancağınızı düşünüyorsanız, bu çalışmamız tam size göre demektir.

  Bölgesel, Harita : İşletmeniz sadece belli yerleşim merkezlerindeki insaları hedefliyorsa, gereksiz ziyaretçi akışı ile uğraşmadan dar bölgedeki ziyaretçilere ulaşmak istiyorsanız, bu çalışmayı seçmenizi tavsiye ederim.

  Ayrıca harita sıralamasını iyileştirmek isteyenler için özel çalışmalarımız da bulunmaktadır. Bu konuda profesyonel hizmet veren ilk kurumsal seo danışmanlarından birisi olduğumuzu vurgulamak isterim.

  Başarının Anahtarı Kalite :
  Google son zamanlarda yaptığı tüm açıklamalarda kalite kelimesine özel olarak vurgu yapmaktadır. İçeriklerinizi kaliteli üretin, kaliteli referanslar edinin, kaliteli deneyimler sunun gibi sık sık Google çalışanlarından uyarıları duyar olduk. Herkes kalite kelimesinin ne manaya geldiğini merak ediyor ama bu soruya net cevap verebilen kişi sayısı çok az. Çünkü birçok yöntem kuramsal olmaktan öteye gidemeyebiliyor. Benim farkım bu noktada Google'ın kullanmış olduğu kalite kelimesini siteniz ile buluşturmaktır. Matt Cutts'ın 2011 yılında vermiş olduğu bir konferansta, "hepiniz pagerank geçirgenliğini maksimum seviyede sağlayarak iyi noktalara geleceğini zannediyorsunuz, ancak bu uygulamada sizin düşündüğünüz gibi değildir" açıklamasını yapmasının üzerinden 3 yıl geçti. Hala 3 yıl önceki taktiklerle bir yere varılmayacağının farkına varan insanlar kaliteye nasıl ulaşılır merak ediyorlar. İşte bu noktada önce sitenizi kaliteli hale getirme ve sonrasında hedeflediğiniz noktaya gelmesinde profesyonel hizmet sunuyorum. Tüm çalışmalarım "bilimsel olan verilerle olmayan verileri birbirinden ayırarak, kaliteye ulaşmak" üzerinedir. Yola çıktığımda ilk duyduğum sözlerden bir tanesi "Türkçe morfoloji yapısı programatik olarak çıkarılamayan bir dildir. Bu konuda ciddi başarıların yakalanması beklenemez" gibi birçok eleştiri ile karşılaşmıştım. Şimdi nadir kullanılan kelimeler haricinden bu yapıyı sistemlerimde kullanıyorum. Yani Türkçe içeriklerin analizlerini tamamen; yapısal ve semantic (anlambilim) bilimlerinin kullanmış olduğu yöntemlerle yapıyorum. Bu gün 1.500.000+ (bir milyon beşyüz bin üzeri) kelime, 300.000.000+ (üç yüz milyon üzeri) kelime öbeği ile, Türkçe dahil 9 dilde tamamen arama motorlarının çalışma mantığına yakın analiz ve çalışma taktikleri ile, ciddi, gelişmiş içerik analizleri yapıyor ve sitelerin geliştirilmesini sağlıyorum. Sadece analiz için günlük işlediğim veri miktarı 30 GB üzerindedir. Bu işi ülkemizde bu kadar detaylı yapan her hangi bir ajans ya da uzmanla daha önce karşılaşıp karşılaşmadığınızı kendinize sormanızı istiyorum. Google Adwords kelime aracından kelimeler elde edip kendimi seo uzmanı diye anlatmıyorum. Kelime araçlarında dahi bulamayacağınız, sadece o kelimede çıkanların webmaster araçlarında görünen kelimeleri bile çıkarıp sitenize kazandırıyorum. Tüm bu bilgiler, tıpkı bir arama motoru gibi çalışan ar-ge sistemimden işlenerek çıkan verilerdir.

  Daha detaylı bilgi için, adıma yapılan yorumları ve Google Optimizasyon bölümünde yazmış olduğum yazıları ve makaleleri inceleyebilirsiniz.


  Hizmet Verdiğim Diller :
  Yazılım sistemlerim aşağıdaki dilleri desteklemektedir. Türkçe ve İngilizce haricindeki dillerde istediğim içeriklerin (semantik ölçümlere göre birçok revizyon içerecektir.) müşteri tarafından oluşturulması kaydıyla hizmet vermekteyim.
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Almanca
  • Fransızca
  • İtalyanca
  • Portekizce
  • Rusça
  • İşveççe
  • İspanyolca


  Referanslar :
  Pm ile verilecektir. Uygun görülmeyenlere dönüş yapılmayacaktır. Müşterimin hepsi aktif olarak hizmet verdiğinden, herhangi bir anti-seo tekniğine maruz kalmamaları için sadece uygun görülenlere dönüş yapılacaktır.


  Çalışma Şekli ve Ücretlendirme :
  Çalışmalarımız aylık ücretlendirme usulündedir ve her site için rekabet ve çalışma yükü oranına göre değişim göstermektedir. Bireysel ya da kurumsal sitelere hizmet veriyorum. Siteniz incelendikten sonra aylık KDV DAHİL fiyatı teklif usulü mail adresinize gönderilecektir. Çalışmalarımı site dışı ağırlıklı yapmadığımdan, kısa süreli başarı hedefi vermiyorum. Site dışı bazlı çalışmaların bugün olmasa bile gelecek her hangi bir güncellemede sitenize zarar verme olasılığının çok yüksek olduğunu biliyorum. Spam ekiplerinin çalışma mantığını anlamayan SEO'lar gibi şu sürede şu noktada olacaksınız garantileri sitenizi uzun vadede anlaşılmaz bir kaosa sürükleyebilir.

  SEO doğal olmalıdır. Google her güncellemesinde bunu site yöneticilerine daha net olarak anlatmaya devam etmektedir. Doğallık sürecine sabrı olmayanlarla ne benim çalışmam ne de onların uzun vadede kalıcı başarılar yakalaması pek mümkün değil gibi gözükmektedir. Her data refresh periyodlarını bekleyecek kadar sabırları olmayanların, cezaya kapılma riskini yüksek miktarda yaşaması nedeniyle irtibata geçmemelerini rica ederim.


  Kabul edilen ve edilmeyen işler :
  Legal tüm siteler kabul edilir. Yetişkin içerikli, DMCA ile sorun oluşturabilecek siteler kabul edilmez... (telif hakları size ait olmayan içerik barındıran site için çalışma yapılmaz.)


  Diğer Bilgiler :
  Semantic ve Latent Semantic alanında benzersiz çalışmalar yapmaktayım. Yıllarca uğraşıp bir noktadan ileriye gitmeyen siteler için, üst düzey başarı sağlayan çalışma sistemlerimizden, bu forumda da olmak üzere birçok müşterim tarafından övgüyle bahsedilmektedir.

  Önceleri bir araç olarak yayınlamayı planladığım çalışmalarımı yüksek kapasite tüketimi nedeniyle sadece müşterimin sitelerini iyileştirmek için kullanıyorum.


  Ajanslarla Çalışma :
  Gelişmiş araçlar ürettiğim için, SEO ajanslarını birer rakip değil, müşteri olarak görüyorum. Özellikle bir noktada takılan müşterilerinin sitelerini bir adım daha ileriye götürmek isteyen ajanslarla çalışmalar yapmaya hazırım. Kilometre taşlarının rahatlıkla atlatılması için gelişmiş araçlarımdan elde edilen bilgiler anlaşma sağlanan ajanslara satılabilir.


  Spamsız SEO
  Google ve diğer arama motorlarının kalite yönergelerine uymayan ve sadece arama sonuçlarını domine etmeye yönelik çalışmaları asla yapmıyorum. Özellikle Google kalite ekibinin standartlarına uygun çalışmalar yapıyorum. Son zamanlarda popüler olan aşırı optimizasyon cezalarını algoritmik ya da manuel olarak hiç almadığımı belirtmek isterim.


  Hakkımdaki Yorumlar :

  RssMonster adlı üyeden alıntı
  Google alertten gördüm geldim.Herşeyden önce seo işi bir analiz işi,bu analizleride manuel yapmak bir yere kadar münkün onun için abirisebil hocamızın bu alanda yaptığı çalışma çok önemli.Seo çalışması yaptıracak arkadaşlar backlink spamı ile geçiçi başarılar istemiyorlarsa abirisebil hocamızın bir alternatifi daha yok malesef.Ben kendi adıma seo konusunda ufkumu açtığı için teşekkür ediyorum hayırlı işler diliyorum.
  Halil_69 adlı üyeden alıntı
  Tabi devamında başka çalışmalarda yaptık (detaya girmiyorum. Ama hiç biri spam çalışma değildi.)
  Ben sonucu görünce ağzım bir karış açık kaldı. Hiçbir şekilde dışardan link almadan sadece site içi düzenlemelerle 2. sayfadan 1. sayfaya çıkmış bulunuyorum.

  Kısaca abirisbil ezberleri bozan bir insan.
  Samimiyeti, hoş sohbeti, size sadece bir müşteri gözüyle bakmamasıda cabası. Sözlerimin birileri için bir önemi olurmu bilmiyorum ama gözü kapalı sitenizi emanet edeceğiniz, işinin ehli temiz süt emmiş bir kardeşimizdir.
  Yeniceri adlı üyeden alıntı
  Oh be. .
  Hakan hocamla gerek r10 üzerinden gerek skype üzerinden ara sıra sohbet ederiz. Bu forumda yada biraz daha abartıyım Türkiye'de bu işi en iyi bilenlerden biridir. Bilimsel çalıştığını, yazılımlarının kalitesini az çok bilirim. Bu bölüme bir kalite getireceğine inancım tam. Allah yolunu açık etsin Hakan hocam. Valla konuyu kendim açmış kadar sevindim
  WSBGDH adlı üyeden alıntı
  Ben kendisinin rakibiyim, fakat övgüye layık nadir insanlardandır.

  Hem kişiliğini hem de iş bilirliğini severim. Ufkumu açan, bilgiyi saklamayan delikanlı bir adamdır kendisi.

  Ve bu kalitedeki bir insan benim rakibim değil esnaf komşum olur ancak.
  bilenyok adlı üyeden alıntı
  Forumda belirli aralıklarla mesajlarını incelediğim sayılı kişilerdendir kendileri.

  SEO'yu bilimsel olarak ele alabilen, gözlem ve istatistik yeteneği üst düzeyde; Türkiye'deki sayılı kişilerden biri olduğunu düşünüyorum.

  Kendisiyle birebir hiç bir muhabbetimiz & tanışıklığımız olmasa da bilgi birikimini tebrik etmek gerekiyor.

  Sektör hakkında az da olsa bilgi sahibi olan, komik ve uçuk beklentiler içerisinde olmayan müşterilerle çalışmanız dileğiyle...


  İletişim
  Mail : abirisebil [@] hotmail.com
  Dönüşleri vermiş olduğunuz telefon numaralarına veya mail adreslerine yapacağım. Mail için yoğunluk haricinde 24 saat, pm için 72 saat içerisinde dönüş yapmamışsam siteniz ile çalışma şartlarımız uyuşmuyor demektir. Israrcı olunmamasını rica ederim.

  Merak için lütfen iletişime geçmeyin. Herkes için en değerli şey zamandır. SEO konusunda webmasterların takıldıkları sorulara zamanım elverdiği miktarda, www.abirisebil.com adresinden cevap vermekteyim.
 • 07-04-2014, 19:03:05
  #2
  Google alertten gördüm geldim.Herşeyden önce seo işi bir analiz işi,bu analizleride manuel yapmak bir yere kadar münkün onun için abirisebil hocamızın bu alanda yaptığı çalışma çok önemli.Seo çalışması yaptıracak arkadaşlar backlink spamı ile geçiçi başarılar istemiyorlarsa abirisebil hocamızın bir alternatifi daha yok malesef.Ben kendi adıma seo konusunda ufkumu açtığı için teşekkür ediyorum hayırlı işler diliyorum.
  Alternative software https://alternative.tips
 • 07-04-2014, 19:05:49
  #3
  İlanınızı tamamen okudum ve gerçekten yaptıklarınızı, yapacaklarınızı uygun buldum. İlerde ingilizce projelerin startını vermeye başladığımda sizinle çalışmak isterim.
  ★★ Alexa 290K ★★ PA 36 - DA 31 ★ 400 Kelime Makale Özgün ve Güncel Kişisel Blogtan!
  2 Teknoloji Sitesinden! 2 Yıllık PA 29 - DA 23 Özgün ve Güncel 250 Kelime Makale
 • 08-04-2014, 15:22:31
  #4
  Abirisebil hocayı bilenler bilir zaten. Ben kendisiyle iki aydır çalışıyorum. Ve kendi açımdan abirisebil hocayı size aktarayım.
  Kendisinin gerek http://www.abirisebil.com/ sitesi ve r10.net'in google optimizazyon bölümündeki yazılarını yıllardır takip eden biriyim. Yazılarını incelediğinizde SEO'yu bir bilim olarak kabul edip o yönde çalışma yapan biri olduğunu görürsünüz zaten. Sağlam temellere dayalı olmayan şeyleri söylemez.

  Abirisebil Size Ne Vaat Eder?

  Eğer sihirli förmül arıyor az emekle kısa sürede (10-15 günde) zirveye çıkmak istiyorsanız abirisebil den uzak durun derim

  Size asla sitenizi uçururum, roketlerim, takla attırırım, şu sıra garantisi veririm demez. (bana söylemedi en azından)

  Bugün yaptığı çalışmalar yarın, öbürgün, 1 yıl, 10 yıl sonra karşınıza spam olarak çıkmaz. Tamamen doğal yollardan çalışma yapar.

  Ve en önemlisi bugüne kadar SEO danışmanlığı veya hizmeti (adına ne dersek diyelim) adı altında çalışma yapan kişilerin yaptığı Hiçbir şeyi yapmaz. Hasbel kader bugüne kadar hatırı sayılır SEO danışmanıyla çalıştım veya yaptıkları biliyorum. Abirisebil hoca ile çalışmaya başladığımızda “bana şunları şunları yap dediğinde” (kendisine olan güvenim sonsuz olmasına rağmen) kafamda bir yerlerde “yahu bu çalışmalarla bi yerlere gelinir mi dedim.”

  Ve şok...

  Bana semantick'e uygun 4 adet makale yazdırdı. Makaleleri kendisine gönderdim. Şu şu şu kelmeleri makale içerisine serpitirim yayınlama istedi. (serpiştirilen kelimeler kesinlikle spam değil ve makale bütünlğünü bozmayan kelimeler) Tüm söylenenleri yaptım. Ve sıkı durun. 20 k indexli sitemde yayınladığım 4 makale ile hedef kelimemde google 2. sayfadan 1. sayfaya çıktım.
  Bunu sadece 4 adet makale ile yaptık.

  Tabi devamında başka çalışmalarda yaptık (detaya girmiyorum. Ama hiç biri spam çalışma değildi.)
  Ben sonucu görünce ağzım bir karış açık kaldı. Hiçbir şekilde dışardan link almadan sadece site içi düzenlemelerle 2. sayfadan 1. sayfaya çıkmış bulunuyorum.

  Kısaca abirisbil ezberleri bozan bir insan.
  Samimiyeti, hoş sohbeti, size sadece bir müşteri gözüyle bakmamasıda cabası. Sözlerimin birileri için bir önemi olurmu bilmiyorum ama gözü kapalı sitenizi emanet edeceğiniz, işinin ehli temiz süt emmiş bir kardeşimizdir.
  Organik köy tereyağı & Köy Peyniri & El yapımı sucuk
 • 08-04-2014, 15:57:26
  #5
  Oh be. .
  Hakan hocamla gerek r10 üzerinden gerek skype üzerinden ara sıra sohbet ederiz. Bu forumda yada biraz daha abartıyım Türkiye'de bu işi en iyi bilenlerden biridir. Bilimsel çalıştığını, yazılımlarının kalitesini az çok bilirim. Bu bölüme bir kalite getireceğine inancım tam. Allah yolunu açık etsin Hakan hocam. Valla konuyu kendim açmış kadar sevindim

  Tapatalk ile gonderilmistir.
  Forum dışı iletişim: YeniceriR10@gmail.com
 • 09-04-2014, 00:31:07
  #6
  RssMonster adlı üyeden alıntı
  Google alertten gördüm geldim.Herşeyden önce seo işi bir analiz işi,bu analizleride manuel yapmak bir yere kadar münkün onun için abirisebil hocamızın bu alanda yaptığı çalışma çok önemli.Seo çalışması yaptıracak arkadaşlar backlink spamı ile geçiçi başarılar istemiyorlarsa abirisebil hocamızın bir alternatifi daha yok malesef.Ben kendi adıma seo konusunda ufkumu açtığı için teşekkür ediyorum hayırlı işler diliyorum.
  Teşekkür ederim RssMonster.

  Halil_69 adlı üyeden alıntı
  Abirisebil hocayı bilenler bilir zaten. Ben kendisiyle iki aydır çalışıyorum. Ve kendi açımdan abirisebil hocayı size aktarayım.
  Kendisinin gerek http://www.abirisebil.com/ sitesi ve r10.net'in google optimizazyon bölümündeki yazılarını yıllardır takip eden biriyim. Yazılarını incelediğinizde SEO'yu bir bilim olarak kabul edip o yönde çalışma yapan biri olduğunu görürsünüz zaten. Sağlam temellere dayalı olmayan şeyleri söylemez.

  Abirisebil Size Ne Vaat Eder?

  Eğer sihirli förmül arıyor az emekle kısa sürede (10-15 günde) zirveye çıkmak istiyorsanız abirisebil den uzak durun derim

  Size asla sitenizi uçururum, roketlerim, takla attırırım, şu sıra garantisi veririm demez. (bana söylemedi en azından)

  Bugün yaptığı çalışmalar yarın, öbürgün, 1 yıl, 10 yıl sonra karşınıza spam olarak çıkmaz. Tamamen doğal yollardan çalışma yapar.

  Ve en önemlisi bugüne kadar SEO danışmanlığı veya hizmeti (adına ne dersek diyelim) adı altında çalışma yapan kişilerin yaptığı Hiçbir şeyi yapmaz. Hasbel kader bugüne kadar hatırı sayılır SEO danışmanıyla çalıştım veya yaptıkları biliyorum. Abirisebil hoca ile çalışmaya başladığımızda “bana şunları şunları yap dediğinde” (kendisine olan güvenim sonsuz olmasına rağmen) kafamda bir yerlerde “yahu bu çalışmalarla bi yerlere gelinir mi dedim.”

  Ve şok...

  Bana semantick'e uygun 4 adet makale yazdırdı. Makaleleri kendisine gönderdim. Şu şu şu kelmeleri makale içerisine serpitirim yayınlama istedi. (serpiştirilen kelimeler kesinlikle spam değil ve makale bütünlğünü bozmayan kelimeler) Tüm söylenenleri yaptım. Ve sıkı durun. 20 k indexli sitemde yayınladığım 4 makale ile hedef kelimemde google 2. sayfadan 1. sayfaya çıktım.
  Bunu sadece 4 adet makale ile yaptık.

  Tabi devamında başka çalışmalarda yaptık (detaya girmiyorum. Ama hiç biri spam çalışma değildi.)
  Ben sonucu görünce ağzım bir karış açık kaldı. Hiçbir şekilde dışardan link almadan sadece site içi düzenlemelerle 2. sayfadan 1. sayfaya çıkmış bulunuyorum.

  Kısaca abirisbil ezberleri bozan bir insan.
  Samimiyeti, hoş sohbeti, size sadece bir müşteri gözüyle bakmamasıda cabası. Sözlerimin birileri için bir önemi olurmu bilmiyorum ama gözü kapalı sitenizi emanet edeceğiniz, işinin ehli temiz süt emmiş bir kardeşimizdir.
  Teşekkür ederim Halil hocam. Sizin samimiyetiniz her şeye değer.

  Yeniceri adlı üyeden alıntı
  Oh be. .
  Hakan hocamla gerek r10 üzerinden gerek skype üzerinden ara sıra sohbet ederiz. Bu forumda yada biraz daha abartıyım Türkiye'de bu işi en iyi bilenlerden biridir. Bilimsel çalıştığını, yazılımlarının kalitesini az çok bilirim. Bu bölüme bir kalite getireceğine inancım tam. Allah yolunu açık etsin Hakan hocam. Valla konuyu kendim açmış kadar sevindim

  Tapatalk ile gonderilmistir.
  Hocam teşekkür ederim.
 • 09-04-2014, 08:36:58
  #7
  abirisel, ismini bilmiyorum fakat çok değerli ve yardımsever bir abimizdir, başarılarının devamını diliyorum abi, hayırlı işler
 • 09-04-2014, 09:34:16
  #8
  Ben kendisinin rakibiyim, fakat övgüye layık nadir insanlardandır.

  Hem kişiliğini hem de iş bilirliğini severim. Ufkumu açan, bilgiyi saklamayan delikanlı bir adamdır kendisi.

  Ve bu kalitedeki bir insan benim rakibim değil esnaf komşum olur ancak.
 • 11-04-2014, 16:54:41
  #9
  Forumda belirli aralıklarla mesajlarını incelediğim sayılı kişilerdendir kendileri.

  SEO'yu bilimsel olarak ele alabilen, gözlem ve istatistik yeteneği üst düzeyde; Türkiye'deki sayılı kişilerden biri olduğunu düşünüyorum.

  Kendisiyle birebir hiç bir muhabbetimiz & tanışıklığımız olmasa da bilgi birikimini tebrik etmek gerekiyor.


  Sektör hakkında az da olsa bilgi sahibi olan, komik ve uçuk beklentiler içerisinde olmayan müşterilerle çalışmanız dileğiyle...