TeamSpeak 3 Satıcısı Olmak İster Misiniz? (Ek İş) - R10.net
 • 26-03-2020, 21:50:33
  #1


  TeamSpeak 3 Nedir ?
  Teamspeak, internet üzerinden kaliteli ses iletişimi gerçekleştirmenizi sağlayan programdır. Konu online oyunlar olunca, takımınızla beraber koordine bir şekilde oyunu oynamanız size her zaman avantaj kazandırır.


  TeamSpeak 3 Satıcısı olmaya mı karar verdiniz? Yada mevcut olarak yaptığınız iş size yetmiyor, ek olarak web sitenizde TeamSpeak 3 satışı mı yapmak istiyorsunuz?
  Tam olarak aradığınız yerdesiniz. Açıksız, Tam güç, Kaliteli bir şekilde TeamSpeak 3 Satıcısı olabilirsiniz...
  Merhabalar, sıfırdan VDS sunucunuza Profesyonel TeamSpeak 3 Kurulumu ve Ayarları yapılır.
  Peki neler kuruyorum?
  Yeni açacağınız sunucu için otomatik hazır yetkiler, güç kısıtlaması olmadan full 100 power olarak ayarlanan Müşteriler için sunucu sahibi ve Query yetkisi.
  TeamSpeak 3 Yönetim Paneli
  Admin ve Müşteri Paneli, Bayi Paneli, Birden fazla IP ekleyebilme, Sunucu içeriğini canlı olarak görebilme, Kişinin üzerine tıklayıp yetki verebilme ( token ile uğraşmıyorsunuz. )
  Müşteri kaç sunucu aldıysa atayabiliyorsunuz, 2 Sunucu aldıysa port adresine göre müşteriye atıyorsunuz. ( Müşterinin yetkilerini kısıtlayabiliyorsunuz )
  Müşteri ve Admin profilini düzenleyebiliyor, Ad, Soyad, Telefon, Skype, Steam adresleri gibi. Şifresini ve mail adresini değiştirebiliyor.
  Panelin içerisinde Ticket sistemi bulunmaktadır, Müşteriler ticket oluşturabiliyor. ( Admin istediği kadar destek departmanı açabiliyor. )
  Panelinizin girişine duyuru ekleyebiliyorsunuz. Güncel hataların giderildiğini belirtebiliyorsunuz.
  Müşteri yetkileri sıfırlayabiliyor, yedek atabiliyor, iconları toplu şekilde yükleyebiliyor.
  Panelde 7 farklı tema mevcuttur.
  Ayrıca Panelinizde SSH Kök bağlantısı vardır. VDS'ye erişmeden SSH bağlantısı ile VDS'yi resetleyebiliyorsunuz. ( Kurulumu Alıcıya Ait )
  Bunun gibi bir çok özellik Yönetim Panelinde mevcuttur.
  YaTQA Girişi / Manuel
  Müşterileriniz için YaTQA girişi oluşturuyorum, Müşteriler size yazmadan kendilerine Query yetkisi verebiliyorlar. Yöneticiye ait yetkiyi veremiyor ve sunucunuzda bulunan TeamSpeak 3 listesini göremeden kendi sunucularına yönleniyorlar.
  Dışarıdan yedek atabiliyor, Yedek alabiliyorlar. Sunucu durumunu görüntüleyebiliyorlar.
  ( Bir çok TeamSpeak 3 Satıcısı, Müşterilerine YaTQA girişi vermemektedir. )
  Admin Server Query Yetkisi
  Müşterileriniz için özel Query yetkisi oluşturuyorum, bu yetki kısıtlı oluyor fakat kısıtlanan alanlar sadece Sunucunuzun kişi sayısını değiştirememe vb. gibi.
  Yetkinin tüm güçleri 100 oluyor. Yani müşteriyi kısıtlamadan son güçte kararlı ve kaliteli şekilde hizmet veriyorsunuz. Yetkinin açıklarını kapatıyorum.
  TS3DNS [x.siteadı.com]
  Web siteniz ts3.site.com gibi TeamSpeak 3 sunucusuna giriş yapılabilmesi için, CloudFlare aracılığı ile aktif ediyorum.

  Web DEMO

  Not: Tüm kurulumlar tarafıma ait olup, kurulacak olan script'ler ücretsiz sunulmaktadır. Tarafımca sistemin stabil ayarları, açıkları kapatılıp, profesyonel şekilde kullanıma sunulmasıdır. Script eksikleri (Yönetici için Query yetkisi, müşteri için Query yetkileri tarafımca script'e ilave edilmiş, türkçeleştirilmiştir.)
  Detaylı bilgi için PM veya Tel & WhatsApp; 0507 177 28 98
 • 28-03-2020, 20:50:33
  #3
  aykodentx adlı üyeden alıntı
  hangi versiyon
  PM iletiyorum