Call of Duty: Modern Warfare'nin Boyutu Küçültülebilecek - R10.net
 • 13-10-2020, 15:49:30
  #1

  Tartışmasız bir biçimde video oyun sektörünün ağır abilerinden birisi olan Activision'ın Call of Duty: Modern Warfare, kısa bir süre yeni bir güncellemeye kavuşacak. 1.28 kodunu taşıyan bu güncelleme özellikle PC oyuncularını epey bir sevindirecek.

  Bunun sebebi 1.28 güncellemesi ile birlikte Call of Duty: Modern Warfare oyununun boyutunu küçültebilecek olmaları. Oyunu boyutu çıkışı sırasında 175 GB şeklindeydi. Gelen güncellemelerle birlikte oyunun kapladığı alan aldı başını gitti.

  1.28 güncellemesi ile birlikte oyuncular sadece oynamak istedikleri modları saklayarak diğerlerini silebilecekler. Böylece güncelleme sayesinde oyunun kapladığı alan küçültülebilmiş olacak. Nihayetinde güncelleme yer sorunu yaşayan oyuncuların imdadına yetişmiş olacak.

  1.28 güncellemesiyle ilgili açıklama Call of Duty: MW ürün direktörü Paul Haile tarafından yapıldı. Güncelleme ile ilgili depolama alanı konusunda kattıkları hariç çok fazla detayın bilinmediğinim altını çizmek gerek. Güncelleme birkaç gün içerisinde PC kullanıcılarına sunulmuş olacak.

  Kaynak: https://teknolojio.com.tr/call-of-du...cultulebilecek