• 08-11-2021, 10:44:15
  #1
  arkadaşlar binance'da ilişkili başka hesap sorunu yaşıyorum . durumu anlatayım öncelikle . (günlük trade yaptığım hesabımda sorun yok o hesap onaylı , uzun vade yatırım için hanımın telefona kurduğum hesapda sorun yaşıyorum )
  uygulama üzerinden açtığımız hesaba uzun bir aradan sonra mail tanımladım . sonrasında aradan epey bir müddet geçtikten sonra uygulamayı güncelledim yeniden kurduğumuzda telefon no üzerinden hesabı açtık aradan geçen aylar sonra tanımladığım maili hatırlamayarak güvenlik amaçlı başka bir mail adresi eklemişim . yatırımlarımın olduğu hesap telefon numarası üzerinden aktif olan hesap . ilişkili konuma düşen ilk maile ait hesap da bakiyede hareket de yok .

  ilk mail ile olan hesaba girip telefon numarası ile doğrulamayı kaldırayım dedim telefon numarasının kayıtlı olmadığını gördüm . ben şimdi bu pasif olan sıfır bakiyeli hesabı devre dışı bıraksam sorun çözülürmü . veya başka çözümü varmı .

  binance yardımla iletişime geçtiğimde sadece ilişkili olan hesabın bilgisini verdiler . coinlere küçük bir komisyonla transfer edin dediler öylece kaldı . asıl hesabımda onaylanmadı işlemde yapamıyorum .

  bir yol gösterebilirmisiniz.
 • 08-11-2021, 10:57:01
  #2
  binance tr ile binance bazen karışıyor , hesap düzeltmeyi binance TR üzerinden destek alıp yaparsan kısa sürede çözebilirler. Bazen aynı mail aynı telefon ile hesap açılabiliyor onlar bakiyesiz olanı iptal edebilir veya birbirine bağlayabilirler. sana yakın bir sorun bende olmuştu düzenlediler.