• 02-07-2024, 21:30:20
  #1
  Kripto İçerik Üreticisi
  Binance'ın konu hakkında gönderdiği mail:


  Değerli Binance Kullanıcıları,
  Şeffaflık ve yasal düzenlemelere tam uyum taahhüdümüzün bir parçası olarak, Türkiye'deki hizmetlerimizde bazı önemli değişiklikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.
  Binance olarak, Türkiye'deki kripto varlıklarla ilgili düzenlemeleri yakından takip ediyoruz. Tüm kullanıcılar için uyumlu bir ortam sağlanması adına düzenleyicilerle işbirliğinin önemini çok iyi anlıyoruz. Bu endüstri için yasal bir çerçeve oluşturulmasının, ekosistemin korunması ve gelişmesi için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve düzenlemeleri destekliyoruz. Bu nedenle, Türkiye ve küresel olarak yasal uyumu sağlamak için gerekli tüm önlemleri almaya devam ediyoruz.
  Bu düzenlemeler çerçevesinde, Binance.com'un Türkiye'den erişilebilirliğinin devam edeceğini sizlere temin ederiz. Ancak, hizmetlerimizde bazı önemli değişiklikler olacaktır:
  • Dil Seçeneği: Türkiye'deki Binance.com hizmetlerinde Türkçe dil seçeneği 3 ay içerisinde kademeli olarak kaldırılacaktır.
  • Pazarlama Faaliyetleri: Türk kullanıcılar için tüm pazarlama faaliyetleri tamamen durdurulacaktır.
  Bu değişikliklerin bazı kullanıcılarımızı etkileyeceğinin farkındayız, ancak her zamanki gibi kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyeti önceliğimiz olacaktır. Tüm kullanıcı fonları güvendedir ve yatırma/çekme işlevleri mevcut olmaya devam edecektir.
  Gelişmeler sürecinde gösterdiğiniz sürekli destek ve anlayış için teşekkür ederiz. Sorularınız ve merak ettikleriniz için, müşteri destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.
  Binance olarak, Türkiye'deki kullanıcılara hizmetimizi yasal düzenlemelere tam uyum içinde sürdürmeye kararlıyız. Ancak, henüz BinanceTR'de bir hesabınız yoksa, şimdi bir hesap oluşturabilirsiniz:
  Kısaca binance global artık türkiye için hiç bir pazarlama kampanyası yürütmeyecek. Dil ingilizce olacak. Fakat şu aşamada kullanımına devam edilebilecek.
 • 02-07-2024, 21:32:24
  #2
  Kurumsal PLUS
  globaldeki coinleri TR'den alamamamızı anlamlandıramıyorum.
 • 02-07-2024, 23:15:50
  #3
  🔥 YAZILIM HİZMETLERİ 🔥
  Şahsi fikrim birçok Avrupa ülkesinde birden çok kripto özgü altyapılar bile kurtulurken biz kripto yaygınlaşmamasi için zorluk çıkarıyoruz hem ticari hem bireysel yatırım olanaklarından mahrum bırakılıyoruz. Umarım binance global 3 ay sonra kullanabiliriz