• 02-04-2021, 21:03:15
  #1
  Kripto paralar hiç olmadıkları kadar güçlü bir dönemi yaşıyorlar. Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınından ülke ekonomileri zarar görürken kripto paralar güçlenecek çıkmayı başardı. Her geçen gün daha fazla insan kripto paralara yönelim gösteriyor. Özellikle 18 ile 35 yaş arasındaki insanlarda bu paralara karşı büyük bir ilgi söz konusu.
  Kripto paraların başarısı bu günlerde çok üst seviyelerde olsa da kripto paranın geleceği her zaman tartışma konusu. Kripto paralar gelecekte bazı sorunlar ile karşılaşabilirler. Fakat bunları aşıp daha da güçlenme ihtimalleri de söz konusu.


  Kripto Paralara Karşı Duyulan Güven
  İnsanların herhangi bir ürünü para olarak kabul etmesi için bir devlet tarafından üretilmesi gerekir. Resmi kanunlara göre herhangi bir devlet tarafından üretilmeyen ürünler para olarak anılamaz. Fakat insanların kabul ettiği ve ticarette kullandıkları tüm ürünler para olarak görülebilir. Resmiyete geçmese de bu ürünler para olarak kullanılabilmektedir.
  Kripto paralar da bu sebeplerden ötürü hala büyük bir güvensizlik yaşıyor. Her geçen gün bu güvenin artmaya başladığını görebiliriz. Fakat belirli bir yaşın üzerindeki kişiler hiçbir zaman kripto paraları kullanmayabilir.


  Kaynak : Kripto Para Haberleri
 • 02-04-2021, 21:05:59
  #2
  Covid-19 Baya İyi Oldu Yanlış Anlaşılmasın Ama Dijitale Geçmeleri Lazımdı Milletin
 • 02-04-2021, 21:09:06
  #3
  redstiff adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Covid-19 Baya İyi Oldu Yanlış Anlaşılmasın Ama Dijitale Geçmeleri Lazımdı Milletin
  Valla hocam benimde kafamdaki soru işaretlerinden 1 tanesi de bu covid 19 kripto para birimi için yapılmadı degil yani
  Diğeri ise internet alışverişi hazırlığı. Herkes internet alışverişine istemesede dönmek zorunda kaldı virüs nedeni ile. Bu 2 şey virüs devam etmesi icin cok mantıklı sebebler bana göre
 • 02-04-2021, 21:11:12
  #4
  Dış Minnâkların Gücü Bunlar Ameriqa Oyunu