• 23-01-2023, 17:13:56
  #1
  Ankara Çankaya'da bulunan şirketimizde çalışmak üzere;
  Full Stack veya Back-end Developer olarak
  En az 2 yıl tecrübeli,
  İyi derecede PHP ve MySQL(MariaDB) bilgisi olan,
  Framework adaptasyonu hızlı olan,
  Tercihen daha önce ERP ve CRM gibi komplike yazılım projelerinde görev almış,
  Tercihen API REST/RESTful kavramıyla daha önce ilgilenmiş, json ya da xml verilerle işler yapmış olan
  Front-end yapısına uygun back-end kodlama yapabilecek
  Takım çalışmasına yatkı
  HTML, CSS, JS konularında tecrübeli,
  Boostrap yapısına hakim
  PURE-PHP yapısına hakim
  Tam zamanlı ya da remote olarak çalışabilecek
  Versiyon kontrol sistemi kullanmada deneyimi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
  İlgilenen adayların CV'lerini iletmeleri gerekmektedir.
  Şirketimiz Hakkında;
  Dentapros olarak; 2016 yılından bu yana Avrupa standartlarında, Çağdaş Metod ve Modern Aletlerle Diş Sağlığı alanında hizmet veriyoruz.
  Koşulsuz hasta memnuniyeti hedefiyle çalışan Dentapros, hastaların görüş ve önerilerini dikkate alarak, tedavi ile estetiği, yeni cihaz ve materyallerle ileri uygulamaları, nitelikli tıbbi yaklaşımla toplum sağlığını buluşturan yapısıyla kısa zamanda Ankara'nın en çok tercih edilen ağız ve diş sağlığı merkezi olmayı başardı.
  Dentapros, alanında uzman, tecrübeli, dinamik, çalışkan ve yenilikçi 10 hekimi ile bu güne kadar hasta memnuniyeti odaklı ve güvenirlik ilkesinden taviz vermeden yaklaşık 10.000 yüzü güldürdü.
  2016 Yılında açılan Dentapros Tunalı Hilmi Kliniğinin ardından Dentapros Balgat Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği (Yıl:2021) ve Dentapros Eryaman Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği (Yıl:2022) Şubeleri ile büyümeye devam eden Dentapros, İmplant, Ortodonti, Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Protetik Diş Tedavileri (Protez), Estetik Tedaviler (Zirkonyum, Lamina ve Seramik Kaplama), Tüm Cerrahi Uygulamalar, Dişeti Hastalıkları, Diş Beyazlatma (Bleaching), Radyolojik tüm görüntüleme işlemlerini deneyimli ve uzman kadrosuyla şubelerinde gerçekleştiriyor.

  Önceliğimiz işyerinde çalışacak arkadaşlardır. Başvurmak isteyen arkadaşlar CV'lerini ve iletişim bilgilerini özel mesaj yoluyla bana iletebilir.
 • 23-01-2023, 17:16:52
  #2
  Ücret bilgiside eklerseniz iyi olur.