Merhabalar,

Dwar olarak bilinen php üzerinde kurulan aynı zamanda flash entegreli bir oyun scripti için aylık düzenli hizmet sağlayabilecek php developer aranmaktadır.

Oyun dosyaları üzerinde bazı fonksiyonlar çalışmamaktadır ve bunların düzenlenmesi, ek olarak istenilen özelliklerin eklenmesi gibi istekler vardır. Arkadaşlar ben de php üzerinde kodlama yapıyorum fakat yeterli gelmiyor. Phpyi ve jsiyi biliyorsanız yazın ileri düzey birini arıyorlar.

Düzenlenecek Script : https://dwar.gen.tr/

Lokason : İstanbul olması gerekiyor, kadıköyde birebir görüşme yapılacak.

Aylık Bütçe : 700₺ ile 1000₺ aralığında olacaktır.

Çalışma aralığı : Aylık destek olarak hizmet alacaklardır. Düzenli bir saat aralığı yok. Size istenilen şeylerin listesi verilir önemli olan o çözümü sunabilmek yani örnek olarak günlük 8 saat çalışma gibi bir durum yok.

İstenilen şeyler : Scriptte çalışmayan fonksiyonlar var. Örneğin flash dosyası üzerinde (swfler mevcut oyun içerisinde) klavyeden tuşa basıldığında normalde çalışması gerekiyor fakat çalışmıyor. Veya oyun içinde okların atıldığı bölüm var onlarda düzenlemeler yapılacak vs. Kendinizi yeterli görüyorsanız kadıköyde birebir görüşüp çalışabilirsiniz.

İlgilenen arkadaşlar iletişim bilgilerini pm atarak bana ulaşabilirler.