• 10-03-2021, 22:08:42
  #1
  Misafir
  Değerli R10 üyeleri ve arkadaşlarım;
  Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren şirketimiz için 30 satış temsilcisi alımı yapılacaktır. Öncelikli olarak alım yapacağımız kişilerin ciddi olması ve bu işe ihtiyacı olan kişilerden oluşacağından emin olabilirsiniz. Ek iş tarzında veya boş vakitlerinizde yapabileceğiniz bir iş olmadığını belirtmek isterim. Pandemi sürecinde siz değerli arkadaşlarımızdan bir çoğunun konularına denk geldim. Elimden geldiğince, ihtiyacı olduğunu düşündüğüm kişilere yardımda bulunduk. Aramızda ciddi anlamda iş olarak ihtiyacı fazla olan insan mevcut, lütfen önceliğimizin onlar olduğunu unutmayalım.

  Konumuza gelecek olursak; Evden çalışma sağlayacak, kendisine güvenen, dijital alanda hakimiyeti bulunan ve kendisine günlük 6 saat çalışma alanı yaratabilecek bireylere Allahın emri peygamberin kavliyle talibiz🙂
  Yapacaklarınızdan biraz söz edecek olursak; hizmetlerimizi en iyi şekilde tanıtabilen, doğru yerde doğru müşteriyi arayan ve bizlere müşteri kazandırabilecek potansiyelde olan satış temsilcilikleri arıyoruz.
  Sabit maaş + prim usulü ile sizlere evinizden çalışma ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz.
  Sabit maaş = 3000₺ şeklinde olacaktır. Prim ise getirdiğiniz müşteri ve kazandırdığınız ciroya bağlı + şekliyle hesabınıza yansıyacaktır.

  Şu konuya dikkat çekmek isterim; bizimle çalışacak olan bireylerin sabit maaşları limite ulaştığı takdirde garanti olacaktır. Yani kısacası kimin çalışıp - çalışmadığıyla alakalı doğru bir kanıya varmamız açısından (sonuçta ev ortamından çalışılacağından) ufak bir ciro limiti koyulacaktır. Bu limitler başvuru onayından sonra temsilciye aktarılacaktır. Limitler yüksek değildir, sadece temsilcinin çalıştığından emin olunması gerektiğinden ötürü oluşan bir kavramdır. Günlük 6 saat çalışma sağlayacak birinin 2-7 gün içerisinde ulaşabileceği bir limittir. Sonrası için yapacağı ve getireceği cirolar +prim olarak yansıyacaktır.

  Daha öncesinde iş yaptığımız ve devam ettiğimiz satış temsilcilerimiz mevcut, bu şekliyle halen evlerine ekmek götürmeye devam etmektedirler. İnşallah maddi anlamda bu konuda ihtiyacı olan kişilerle çalışırız. Yani anlayacağınız işi oturttuğunuzda çorap söküğü gibi gelecek olduğundan emin olabilirsiniz.

  İşin öğretimi ve verdiğimiz hizmetlerin tüm detayları sizlere başvurunuz onaylandığında döküman şeklinde verilecektir. 15.03.2021 tarihi ile onaylanan bireyler start verecek. Başvurular 13.03.2021 tarihinde sonuçlanacak. Not: Ödemeler temsilcilerin her ayın 15 inde hesaplarına ücret gönderimi gecikmeksizin yapılacaktır. Ayrıca satış temsilcileri arasında en çok satış gerçekleştirene o ay +2000₺ ödül verilecektir.

  İş hakkındaki diğer tüm detaylar başvuru onayından sonra teker teker ekibim tarafından sizleri arayarak gerçekleştirilecektir.
  BAŞVURU FORMU:
  AD:
  SOYAD:
  R10 KULLANICISIYSANIZ KULLANICI ADI:
  YAŞADIĞINIZ ŞEHİR:
  TELEFON
  ADRES:
  YAŞINIZ:
  DAHA ÖNCE Kİ TECRÜBELERİNİZ:
  KENDİNİZİ TANITINIZ:
  BU İŞE OLAN İHTİYACINIZ:
  Bu formu eksiksiz mail ( r10isbasvurusu@gmail.com ) adresimize iletebilirsiniz. NOT: 16 yaşından küçük 40 yaşından büyükler kabul edilmeyecektir.

  Not: Bir arkadaşımız güzel bir yere dokunmuş; müşterileri bulurken veya irtibat halindeyken kendi telefonlarımız mı kullanılacak şeklinde sorulmuş.
  Eğer alt limit geçildiyse telefon hattınızın faturası tarafımızca ödenecek. 3 Ay sonunda düzenli şekilde devam edildiği takdirde bir şirket telefonu ve hattı tarafınıza gönderilecektir.


  Herkesin Miraç Kandili Mübarek Olsun...
  • yalinyalniz
  • elfiza
  • obisa
  yalinyalniz, elfiza, obisa ve 5 kişi bunu beğendi.
  8 kişi bunu beğendi.
 • 10-03-2021, 22:12:04
  #3
  Misafir
  HalitBey adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Şimdiden arkadaşlara Hayırlı Olsun
  Miraç kandiliniz mübarek olsun
  Çok teşekkür ediyorum, cümlemizin
  • HalitBey
  HalitBey bunu beğendi.
  1 kişi bunu beğendi.
 • 10-03-2021, 22:13:06
  #4
  Kendisi gayet iyi ve cömert birisidir, buradan kandilini de kutlamak istiyorum.
  Başvuracak arkadaşlara da başarılar dilerim.
 • 10-03-2021, 22:14:38
  #5
  Misafir
  yalinyalniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi gayet iyi ve cömert birisidir, buradan kandilini de kutlamak istiyorum.
  Başvuracak arkadaşlara da başarılar dilerim.
  Çok teşekkür ediyorum hocam, senin o kalbinin güzelliği
  • yalinyalniz
  yalinyalniz bunu beğendi.
  1 kişi bunu beğendi.
 • 10-03-2021, 22:22:49
  #9
  Misafir
  enidealkilo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Telefonda satış mı yapılacak
  Sanırım konu biraz havada kalmış şöyle izah edebilirim. Mail veya telefon yolu ile yeni müşteriler kazandırmayı hedefleyen bir iş dalı bu. Gerek işletmeler gerek firmalar ile irtibata geçip işi bağlamaya çalışyorsunuz diyebilirim. Doğru müşteriyi doğru yerde yakalamak çok önemli. Hedef kitlenizi iyi belirler ve ciddi anlamda hizmetlerimizi pazarlar iseniz işiniz çok kolay ve rahat olacaktır.