• 30-01-2021, 00:17:39
  #1
  Merhaba değerli R10 üyeleri bugün kurucularından olduğum cosmomiss firmasına ait influencer sistemi ile karşınızdayım.

  Instagram , Twitter , Youtube , Tik-Tok , Facebook , Telegram ve diğer mecralarda kitle sahibiyseniz cosmomiss influencer başvuru formu 'nu doldurarak aramıza katılabilirsiniz.  Başvurunuz onaylandıktan sonra sizlere göndereceğimiz giriş bilgilerini kullanarak cosmomiss influencer 'dan giriş yaparak sizlere özel oluşturulmuş indirim kuponlarına ulaşabilirsiniz.

  Bu sektörde yeni olduğumuz için fiyatlarımız rakibimiz olan tüm firmalara göre uygundur bu sayede kupon kullanım oranınız yükselir.

  Kuponlarınız kullanılarak yapılan alışveriş tutarının %4 'ü influencer cosmomiss hesabınıza bakiye olarak aktarılır. Ödemeler her ayın sonunda hesabınıza otomatik olarak aktarılır.
  Erken ödeme talebinde bulunanlar için %15 kesintiye uğrayarak ödeme alabilirsiniz.

  Cosmomiss Influencer sistemine referans numaranız ile kayıt olan kullanıcılar ilk siparişlerini gerçekleştirdikten sonra 10Tl bakiye kazanırsınız.

  BAŞVURU

 • 30-01-2021, 00:23:56
  #2
  Üstat daha önce hunca kozmetik e ait siteye üye olduk alt üyeler bulduk bir kazanç sağlayamadık ? Sizin sistem farklı mı acaba ?
 • 30-01-2021, 00:28:20
  #3
  haber58 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Üstat daha önce hunca kozmetik e ait siteye üye olduk alt üyeler bulduk bir kazanç sağlayamadık ? Sizin sistem farklı mı acaba ?
  Bahsettiğiniz firmadan haberim yok yalnız alt üye vs. gibi işler daha çok saadet zinciri olarak tanımlanan iş modelini anımsatıyor. Bizim sistemimiz farklı asıl oluşum amacı influencerlar ile birlikte pr çalışması yapmak trendyol affiliate tarzı bir proje yürütmekti. r10'da bu işi yapabilecek arkadaşlarımız olduğunu bildiğim için bir gelir kapısı olmasını istedim kadınlar hakkında blogu olan kişiler vs. faydalanabilir belki.
 • 18-04-2021, 07:00:24
  #4
  Ticaret ve pazarlamanın nasıl bir yön doğrultusunda değiştiğini sahada gördüklerimiz ölçüsünde aktarmaya çalıştım.

  Oyun kurucunun (Trendyol) senaryosu içinde yer edinmek isteyen işletmeler, kendi senaryosunu yazarak aslında yakın gelecekte yaşanması kaçınılmaz olan sıkıntıları, şimdi yaşadığı problemleri düşünüp ona göre önlem alıyor. İster tesisinde ya da fason olarak ürettirip markanı taşımayan bir üründen para kazanamazsınız. Belki yeni çıkmış, fark ettiniz, emek çektiniz, ürün bir yere geldi, sizin 100 bin bütçeniz var, adamın biri gelip, 500 bin veriyor. Şimdi, kendini bu üretici yerine koy, nasıl bir tercihte bulunursun? 100 binden tana tavır benimsedin, bu tavırda olup da devamlılık sağlayan, batmayan, ya da işine sözünü yememek, işin içinde çakallığı öğrenip de markayı devreden kaç kişi gördüm desem, sayı olarak tahminde bulunabilir misin?

  İş ahlakı, vicdanı olan, kendini her türlü senaryoya karşı birikimli olmaya mecbur kılmış bir influencer doğru üreticiyi, doğru ürünü bulup tanıtmak için sahaya inmek zorunda kalacak. Bedava reklam yapacak. Yapmak zorunda kalacak. Ticareti, fiziki işyerinde ürün alıp satmamış, satmışsa bile 10 sene tecrübe kazanmamış, kazanmış olsa bile bir ürüne de kendi markasını basmamış bir işletmenin para kazanamadığı bir ortam da senaryo korku filmi gibi. Şu an için bile günü kurtarmak zorken, yakın geleceği düşünün.