• 20-01-2021, 22:22:59
  #1
  Merhaba, yerel bir bölgede [İzmir] evlere teknik servis hizmeti veren "elektrikçi" için siteye makale girişi yapılacaktır.

  Makale İçerikleri örnek;

  Başlık: {İlçe İsmi} Elektrikçi, Açık Elektrikçi
  İçerik: {İlçe İsmi}'nde tüm elektrikçi işleriniz itina ile yapılır. İzmir'in tüm bölgelerine servis vardır. Size en yakın elektrikçi ile görüşmek için şimdi arayın, hemen gelelim. İzmir Elektrikçi ekibi olarak adresinize en hızlı şekilde geliyor ve elektrik arızanızı gideriyoruz.


  Tüm içerikler bu şekilde olacaktır. Her birindeki genel şablon aynı olabilir, ayrı ayrı farklı makaleler yazmanıza gerek yok. Sadece SEO odaklı bi çalışma olacak. Anahtar kelime kullanımı çok önemli, harika bir kurumsal dille yazılmasına gerek yok.

  Tüm Anahtar Kelime ve İlçeleri liste halinde ben ileteceğim. Yapılan içerik girişleri ortalama 200-400 kelime arası olması yeterlidir fakat dediğim gibi, tüm sayfalardaki içeriğin baştan sona farklı yazılmasına gerek yok, kelimeler arasında sadece ekstra terimler kullanarak, bazı kelimeleri çıkararak vb. iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.
  Sektörle alakalı hazır fotoğraflar makaleye eklenmeli.

  Sitenin admin panelini ileteceğim, girişler tarafınızdan yapılacak. [Wordpress değil]
  SEO ayarları çok önemli olmalı. [Title,Keyword,Description]

  Bu işin ardından diğer müşterilerimiz için de benzer işler devamlı olarak verilecektir. Yapabilirim diyen arkadaşlardan dönüş bekliyorum. Biraz geç dönüş yapabilirim, ama tüm PMlere muhakkak dönüş yapacağım.

  Fiyat tekliflerinizi bekliyorum.

  EK: İzmir'de yaşayan, devamlı olarak çalışabileceğimiz, web site yönetimi yapabilecek arkadaşlar PM üzerinden belirtirse çok memnun olurum.

  İyi çalışmalar..