Merhabalar, tasarımı bizim tarafımızdan verilecek olan özel yazılım olarak geliştirdiğimiz e-ticaret scriptimizin front-end'ini dökecek ve tema motoruna giydirecek güvenilir arkadaş arıyoruz. Herşey anlayabileceğiniz basitlikte ve kodlar örn: {%URUN_LINKI%} gibi ve html'in içerisine konulabilir şekilde. Örnek tema motoru dosya yapısı https://prnt.sc/vkn239 linkten görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bunun için ufak bir dökümantasyonda elimizde mevcut.

Ortalama 5-8 sayfalık bir tasarım olacak. Sonrasında bunun tümü tema motoruna uygun şekilde giydirilecek.

Tercihen arkadaşların front-end konusunda uzman ve az da olsa tema giydirirken php bilmesi çok iyi olur. Front-end ve tema giydirme işini tek kişi ile çözmek istiyoruz.

Eğer arkadaşla anlaşırsak, ömür boyu tema çıkaracağımız için uzun soluklu çalışmak istiyoruz. Bütçeyi verirken lütfen, uzun süreli iş yapacağımızı göz önünde bulundurarak şişirmemeniz çok iyi olur. Bizim için ilk aşamada çok fazla tema çıkartacağımız için ulaşılabilir bir fiyat olması.

Buna benzer iş yapan arkadaşlar önceliğimiz olacaktır. Lütfen PM ile yaptığınız işleri ve ortalama fiyat ile gönderiniz. Ardından size, tema motorunun örnek dosyaları teslim edilecek. Sonrasında tema başı net fiyat konuşulacak.