PHP Müşteri Takip Paneli Yazdırılacak. - R10.net
 • 10-11-2019, 19:33:26
  #1
  İstenilenleri net olarak yazıyorum.

  1-)Telefon çalışanları aldıkları siparişleri panele girecek ( adresi adı soyadı telefon numarası iş tarihi işi alın tarihi ve fiyatı olarak )
  2-) ben onları iş günlerine göre çalışanlara tanımlayacağım. Ahmet abiye ayrı mustafa abiye ayrı gibi.
  3-) Çalışanlar aldıkları işleri liste halinde görecekler tamamladıkları işleri tamamlandı olarak işaretleyecek eğer iptal ise nedenini yazacak tüm listesini cevaplandıracak. altta toplam şirkete yapması gereken ödeme tutarını görecek. Ödemeyi yaptım butonuna basacak. Biz ödemesini onayladığımızda yarın için tanımladığım işlerini görecek.

  Arka tarafta
  - Alınan tüm işlerin listesini görebileceğim bir panel. illere göre ve tarihe göre girilmiş ilçeye göre sıralamalar olacak.
  -Aylık haftalık zaman dilimlerine göre seçtiğim aralıklardaelde edilen toplam ciroları görebileceğim bize yatan paranın toplamını görebileceğim verdiğim oran da da tamamlanan işlerde işi alan çalışanların komisyonlarını ( Standart %10 ) olarak hangi çalışana haftalık ne ödenmesi lazım onları görebileceğim bir panel istiyorum.

  Dediklerimi yapabilecek işten anlayan birisi ile çalışmak istiyorum. 1 haftada teslim edilebilir. R10 da Radmin kadar eskiyim. en ufak sorun yaşamayacaksınız. Ancak dediklerim düzgün çalışıp teslim edilmez ise ödeme yapmayacağımı şimdiden bildirmek isterim. Dilerseniz kendi sunucunuzda çalışıp programın çalıştığını bana gösterirseniz gerekli testleri yapıp ödemenizi anında göndereceğim. Şuan aktif çalıştığım yazılımcının farklı projelerimde olması nedeni ile konu açtığımı bildirmek isterim. Fiyatlandırma konusunda neyin ne olduğunu bilen biri olduğumu düşünerek uçmadan fiyat teklifi yaparsanız sevinirim.
  Emege saygi
 • 10-11-2019, 19:42:01
  #2
  bahsttiğiniz takip sistemini profesyonel olarak codeigniter mimarisi ile yaazabilirim Düşünürseniz fiyatı Pm ile gonderdim