Öncelikle herkese merhaba,

Anadolu Üniversitesi İngilizce İşletme bölümündeki son sınavlarımı başarıyla tamamlayarak mezun olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Profesyonel iş hayatına başlamak üzereyim ve birçok büyük firmada alanıma uygun ilanlara başvurularda bulundum. Bu süreçte maddi ihtiyaçları karşılayabilmek adına, düzenli bir işe başlayana kadar freelance iş arayışındayım. Haftalık veya aylık düzenli işler ya da proje bazlı tek seferlik işler ile ilgilenebilirim.
Yapabileceğim İşler:

  • İsteğe Özel Yazılımlar: Python ile isteğinize özel yazılımları geliştirerek otomasyon bot yazılım hizmeti sunabilirim.
  • Sosyal Medya Yönetimi: Ticari sosyal medya işletme hesaplarınızı yönetebilir ve gelen mesajları satışa dönüştürebilirim. İnstagram reklamlarınızı inceleyebilir, verimliliğinizi arttıracak çalışmalar ve danışmanlık yapabilirim.
  • Basit İşler: Copy-paste ve içerik girişi gibi basit işlerinizi yürütebilirim.

Sıkı ve disiplinli bir çalışma prensibine sahibim. Tecrübem olmayan alanlarda dahi hızlı bir şekilde öğrenerek, vereceğiniz işleri aksatmadan yapabilirim. İşlerin büyüklüğüne göre, gerekli durumlarda ekip çalışmasına da başvurarak hızlı ve net çözümler sağlayabilirim.

R10.net profilim ve bugüne kadar yürütmüş olduğum start-up projeler ve yaptığım işler referansımdır. Talep eden kişilere detaylı bilgiler paylaşabilirim.