Solidworks | Elektronik Proje çizimleri yapılır - R10.net
 • 24-06-2020, 15:52:34
  #1
  Merhabalar solidworks istediğiniz parçanın tekni resmini veya bana kargo olarak gönderirseniz iki türlüde eni enine boyu boyuna çizebilirim.
  onun dışında PLC Arduino PIC ile alakalı projelerinizi çizim baskı devre v.s + yürütme iş aşamalarını sırasıyla değerlendirebiliriz elimden geldiği kadar detaylar için pm gönderebilirsiniz
  Instagram Hesapları 🔥 SADECE 0.70₺ 🔥 (TIKLA)
 • 14-07-2020, 12:21:57
  #2
  Merhabalar iyi günler dilerim. Elimizde aluminyum profillerimizin autocad çizimleri bulunmaktadır. Çizimlerde ufak tefek hatalar var, autocadde birleşmeyen çizgiler vs. Bazı tasarımları solidworkste halledebilmek için hepsini solidworkste uygun şekilde, sorunsuz tekrar ele alıp çizmek istiyoruz.

  Bunlar alüminyum profiller ve 2d den ziyade mümkünse parça kısmında ön düzlemde olmasını istiyoruz. Bizde çizimler şu an autocad dosyası içinde her bir ürünün her profili kendi başlığı altında, hepsini ayrı ayrı çıkarıp başlıklayıp aynı düzende alabiliriz. Siz autocad dosyasından import edip son düzenmeleri yapabilirsiniz. Dosyayı göndereyim, ne kadar mal olur bir fiyat verebilirseniz sevinirim.
  Exporter, Engineer, Entrepreneur.