Backlink Bulucu ve otomatik imleme programı - R10.net
 • 12-07-2010, 20:32:07
  #1
  Merhabalar arkadaşlar,
  2 tane program yazdım. Biri herkezin bildiği gibi backlink bulma ve kaydetme arşivleme üzerine, ikincisi ise otomatik imleme programı yani oyyla, tusul, link mynet, buzla, digg, twitter, yahoobuzz, slashdot, diigo, mixx, faves, blinklist, reddit, delicious, stumbleupon, misterwong gibi en popüler sosyal bookmarking sitelerine otomatik olarak konularınızı ekliyor. 1 tık ile 16 siteye aynı anda konunuzu ekleyebilir veya belirlediğiniz sitelere ekletebilirsiniz. İmleme programı şuanda halen test aşamasında eksiklerini gidermek için 1 veya 2 haftaya ihtiyacım var kodlaması ve bütün sitelerin farklı sistemlere sahip oluşu biraz yorucu oluyor. Diğer 1 tık ile 100 adet com, edu ve gov link bulmak için gerekli programın videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Program ile anahtar kelime odaklı backlink arayabilirsiniz. örneğin paris konusunda backlinklere ihtiyacınız var program ile 3 dakika içinde com, edu ve gov linkleri alıp arşivleyebilirsiniz.

  Link Bulucu videosunu izlemek için
  tıklayınız.


  Şuanda halen yapım aşamasında olan ve son aşamalara gelmiş imleme programı ekran görüntüsüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  Tıklayınız
  video için
  buraya tıklayınız.
  Programları kendim için yazmıştım daha sonra makul bir ücret ile ihtiyacı olabilecek kişilerede satmayı düşündüm. Özellikle imletör programını yazmamdaki amaç internet üzerinde 100$ civarı satılan otomatik imleme programlarının sorunlu çalışmasıydı. Bu yüzden bende kendim yazmayı tercih ettim.

  R10'da bir çok kişi zaten link bulmanın yollarını biliyor bu program sadece hızlı bir şekilde arşivleme yapmasına yardımcı olacaktır. Link bulucu programına eklenti olarak, link bulucunun bulduğu linklere sorunsuz bir şekilde otomatik yorum ekleme özelliği yapacağım. Ama Ayrı bir program olarak sunacağım.

  link bulma programı ücreti 15 liradır.
  İmleme programı sadece 35 liradan satışa sunulacaktır. Evet piyasada 70 ila 140$ arasında satılan bu program 35 liradan satışa sunuculacaktır.

  Her iki programdada ön sipariş alınacaktır. Sipariş vermek isteyenler pm atabilirler detayları konuşabiliriz.

  Herkese kolay gelsin.
 • 12-07-2010, 20:36:02
  #2
  Alışveriş bolumune açsanız konun yeriburası değildir.
  Dostlarıyla Uğraşanlar Düşmanlarıyla Savaşamazlar "Selahaddin Eyyûbî"
 • 12-07-2010, 20:43:05
  #3
  birde demosunu kullanabilseydik keşke..
 • 12-07-2010, 20:49:54
  #4
  Yönetici arkadaşlar taşır doğru yere yanlışlıkla açmışım kusura bakmayın. Demo malesef veremiyorum. Ön sipariş alınıp sadece belli kişilere program satılıcaktır daha sonrasında satış durdurulacaktır.
 • 12-07-2010, 21:26:16
  #5
  Link bulucu, isteğe göre dofollow, isteğe göre nofollow şeklinde bloglar bulabiliyorsa ve belirlediğimiz domainleri belirlediğimiz sitelere ekleyebiliyorsa, listeye ekleyin hocam beni.
 • 12-07-2010, 21:29:48
  #6
  SavaS adlı üyeden alıntı
  Link bulucu, isteğe göre dofollow, isteğe göre nofollow şeklinde bloglar bulabiliyorsa ve belirlediğimiz domainleri belirlediğimiz sitelere ekleyebiliyorsa, listeye ekleyin hocam beni.
  aynen bende
  Dostlarıyla Uğraşanlar Düşmanlarıyla Savaşamazlar "Selahaddin Eyyûbî"
 • 12-07-2010, 21:39:44
  #7
  programlar stabil olduğunda lütfen pm atın
  demo.exe yanında olursa alıcı fazlalaşır.
  Aynı dili konuşabildiğin kadar varsın...
 • 12-07-2010, 21:43:00
  #8
  işin çok ama çok zor türevi programlar çok dayanmıyor çünkü sürekli sistem değiştiriyorlar. ama türevi tr'de ilk olur.
  Stratejik Uluslararası SEO ve Dijital Pazarlama Yöneticisi – İstanbul - Ercanatay.com
 • 12-07-2010, 21:43:21
  #9
  Link bulucu sadece link bulmak için tasarlanmıştır. Link bulmayı kolaylaştırmak ve büyük bir arşiv oluşturmak için örneğin, video da paris kelimesini aradık bize sadece paris anahtar kelimesi ile ilgili 100 .com 100 .edu 30 .gov link verdi ve paris.txt içine 230 linki ekledi. Bunların çoğuda link çıkışı az olan linkler. diğer anahtar kelimeleride arşivlersek tek tek 100000 lerce link elde ederiz. Otomatik link ekleme olayına gelince 15 gün içinde onuda yazıp link bulucu ile uyumlu hale getirip size sunucağım. Link bulucuyu alan otomatik ekleme programınıda makul bir ücret ile alabilecektir.

  İmleme programı ise otomatik olarak makalelerinizi tusul digg gibi 16 popüler social bookmarkin sitesine bir tıkla eklemektedir. Bir şartla digg, mixx gibi siteler captcha sorucaktır size bir kutu açılıcak sadece 5 tane captcha yı girecek ve 16 siteye kayıtın çok kısa bir sürede oluşunu izleyeceksiniz.

  sistem google değişmedikçe değişmez. Google dan bulmaktadır. Ama değişim olursa 1 günde günceller yenisini hemen mail ile atarım. İyi oldu bunu söylediğiniz eksik söylediğim konu, program 1 yıl garantilidir. Sorun halinde hemen düzeltilecektir.