Backlink Bulucu ve otomatik imleme programı - Sayfa 8 - R10.net
 • 24-08-2010, 01:47:10
  #64
  gayet güzel bi program memnun kaldım arada gereksiz yoruma kapalı siteler çıksada çok başarılı teşekkürler
 • 24-08-2010, 02:04:22
  #65
  imleme olayı güzelmiş tamamen bitince bende alıcı alabilirim
 • 24-08-2010, 02:23:08
  #66
  mesela admin onaylı, admin onaysız, ayrıca istediğimiz dillerde blog bulabilir mi, eğer cevap hayırsa program da çok avantajlı değildir bana göre çünkü kelimeye göre site bulan bir çok ücretsiz site var..
 • 24-08-2010, 15:19:43
  #67
  MeTaL_FıRTıNa adlı üyeden alıntı
  gayet güzel bi program memnun kaldım arada gereksiz yoruma kapalı siteler çıksada çok başarılı teşekkürler
  Yorumun için teşekkürler Metal_fırtına hocam. Miraged onaylı onaysız diye arama özelliği yok zaten. Sadece ingilizce bulur. Bu program daha çok linkleri düzenlemek ve arşivlemek + içerik ile ilgili link bulmak için önemli. Yani Google üzerinden aradığınız veya başka sitelerden aradığınız siteler için uğraşmak yerine kendinize ait bir program ile google'un değer verdiği ve üst sıralara çıkardığı sitelerdende link alırsınız bu oldukça faydalı olacaktır. Zaten link bulmak için ya google ya yahoo ya bing ya ask kullanırsın. Sonuçta sistemlerin hepsinin temeli aynı. Sadece arama kriterlerine göre farklı sonuçlar alırsın. Wordpress blogger PR vb gibi. Yada özel bot sistemi geliştirirsin ki google gibi bir ağ varken hiç gerek yok. Zaman kaybı.

  Ayrıca şunu açıklama gereği duyuyorum gelen bazı yorumlardan sonra. Ben link bulucu'yu alternatifsiz süper program olarak tanımlamıyorum veya imletörü süper olarak tanımlamıyorum. Ben işimi kolaylaştırmak için yazdığım 2 programı sundum. İnternette başka siteler üzerinden link aramaktan hoşlanmam. Kendim google'da her seferinde aradığım kriterlerde arama seçeneklerini yazmaktan bıktım düşündüm ne yapabilirim bu işi kısaltmak için,link bulucu'yu yaptım. Zaman kazanayım dedim. Ayrıca imletör programı yine alternatifleri çok ama çoğu denediklerim ve yabancıların yorumlarında çalışmıyor deniliyor. Bende 1 2 program aldım yabancılardan çalışmadı, kendim yazdım. Yani sonuçta dünyada ilki olan programları satmıyorum. Herkez gibi bende bunun bilincindeyim. Ama öyle yorumlar geliyor ki bazen ayrı programlar olarak satışa sunmuş programların özellikleride imletör üzerinde veya link bulucu üzerinde isteniyor. Bazı istekler ayrı kavramlar onlar için alternatifleri satın alabilirsiniz. Ama yabancılardan program alırken iyice araştırma yapıp alın reklamları çok süslü oluyor ama sonrası hüsran olabilir. Sonuçta 14 yıldır internette kaç sakal beyazlattım ben buralarda, ihtiyaç görecek programlar sunuyorum. Daha fazla gelişmiş isteklerinizi yapıp ki bazıları bende mevcut ama kendim kullanıyorum. Satışa hazır bulduğumda sizede sunarım. Link bulucu ve imletör size yardımcı programlar sadece.
  Ses There are 2 rules to success. 1. Don't tell everything you know.