İpucu: Backlink edinmenin doğal yolu, ve backlinkleri birbirine bağlama... - Sayfa 6 - R10.net
 • 09-05-2010, 19:23:08
  #46
  bayrambayram adlı üyeden alıntı
  Ben buna anca gülerim
  antiarabesk adlı üyeden alıntı
  r10 da çok gereksiz, kıskanç, ön yargılı ve çekemeyen çok insan var, onun için bir çok arkadaş forumda paylaşım yapmıyor!

  Şimdi bu arkadaş demek istiyorki kardeşim sen yalan söylüyorsun, yani aklı sıra ima ediyor, kendiside aynı işi yapıyormuş, link alan herkes seo danışmanı oluyor, demekki oda bir danışman...Burada adabımı koruyarak bir şeyi anlatmaya çalışıyorum, ister inan ister inanma çokta tın...

  Bundan öncede 2 arkadaş başka bir konuya link vererek "biz zaten anlattık sende aynısının tıpkısını yazmışsın" gibisinden bir şeyler yazmışlardı, tekrar ediyorum, ben bir şey icat etmedim, bildiklerimi sizinle paylaştım, bu platformda bundan sonra kimseye bir şey öğretmeye kalkmayacağım, ne kadar fırsatçı ve önyargılı akbaba zihniyeti varsa üstümüze üşüşüyor..

  Bi yanlış anlaşılma olabilir, Bayrambayram kasıtlı olarak sen bu işi bilmiyosun dememiştir ama Özay da oto kiralama gibi sağlam sözcüklerde bu yöntemle sıralama almış kişi gerçekten... Adam paylaşmış, teşekkür etmek lazım (:
 • 09-05-2010, 19:26:41
  #47
  Bence denemeyenler teşekkür edip geçmeli. Burda bir paylaşım yapmış yalan iması vermek yanlış. Konuyu ekleyen arkadaşımıza da teşekkür ediyorum güzel paylaşım. Ayrıca 2-3 kişinin yüzünden paylaşımınızı kesmeyin gerçekten faydalanan bilgilenen insanlar var...
 • 09-05-2010, 19:28:37
  #48
  Ben bundan sonra r10' da sadece ticaretime bakacağım, sadece müşterimle diyalog kuracağım, başkasınında bu işi öğrenip öğrenmemesi veya yapıp yapmaması umrumda değil, hassas bir yapım var ve bir dengesizle karşılaşınca tahammül edemiyorum..

  Benim bu makaleyi yazmaktaki tek amacım sitesi olan herkese yardımcı olmaktır, kimseyi inandırmak zorunda değilim, isteyen dener ve görür, ama kimseninde beni rencide etmesine izin veremem, yalan imasına hiç gelemem, bir şeyi iyice araştırmadan da bunu diyen güvenilir biri değildir.

  İşimi gücümü bırakıp bir şey paylaşalım diyoruz, 2 dakkada her şeyi içine ediyorlar...
 • 09-05-2010, 19:32:31
  #49
  Güzel anlatmışsınız, ama benim kafa dagınık bu aralar.. gercekten etkiliyse süper olur.. uygulıcaz bizim siteye.. çok saolun
  M2Hile.com - Metin2 Hile, yang, item satis, pvp serverlar, haberler, kısaca hersey!
 • 09-05-2010, 19:45:02
  #50
  bahsettiğiniz olayın tam adı linkwell'dir
  güzel ama eksik anlatım
  r10'da olduğunuzu bilerek konu açarsanız daha az eleştiri alırsınız
  herkes bu konuları kaldıramaz
  Aynı dili konuşabildiğin kadar varsın...