• 12-05-2024, 22:06:26
  #1
  Tam Bir Marka
  Bugünde, yabancı SEO uzmanlarının sıklıkla kullandığı, ama Türkiye'de nerdeyse üzerinde az kaynak bir konuya değinmek istedim: Topical Cluster (Konu Kümeleme)
  Konu Kümelemesi (Topical Cluster) basitçe içeriği etkin bir şekilde gruplandırarak arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmeyi sağlamada yardımcı.
  Bildiğimiz gibi Google, içeriklerin deneyim, uzmanlık, otorite ve güvenilirliğini değerlendiren E-E-A-T kriterlerine büyük önem verdiğini dile getiriyor(Her ne kadar son güncellemelerde bir takım sesler bu konuya karşı tezler sunsa da.)
  Bu bağlamda Topical Cluster yardımıyla hedef anahtar kelimeleri ve ilgili alt başlıkları belirleyerek içerik otoritesi oluşturmada fayda sağlayabiliriz. Videoda basit yöntemler ve işinize yaratacak Prompt paylaşılmıştır.
  Bu videomuzda bu konuda sizleri daha da bilgilendirmek istedik. R10 ile hemen paylaşalım istedim umarım faydalı olur.


  https://youtu.be/qaXCxl8Njjw


  Videoki Prompt:

  Our topic: 'KONU BURAYA'. Please provide the best topical clusters related to our topic. Analyze them comprehensively, ensuring that the clusters you provide are highly relevant. User intent should be the primary focus when analyzing these topical clusters. Just give 'topical cluster' keywords that might fit the best that fit the keywords. Suggestions should be at least 3 words in length. Afterward, simply provide a list without further explanation or complexity. Output Language: Turkish
 • 13-05-2024, 15:09:20
  #2
  çok iyi, çok yararlı