Google AdSense Hesap Durumu (mail geldi) - Sayfa 2 - R10.net
 • 22-09-2007, 16:00:42
  #10
  Adsense "pub" numaranıda yaz mailinde birde telefonunu yazamnın bir anlamı olmaz çünkü bugüne kadar adsensenin telefon ile iletişime geçtiği görülmemiştir. "Grup halinde adsense tıklamalar" gibi bir ifade kullanman bence yanlış olur onun yerine geçersiz tıklama yada kendi reklamlarıma tıklamam söz konusu değildir gibisinden bir cümle kurman yerinde olur.

  Bence adlogger kurup sürekli tıklayan ipleri tespit edip ondan sonra bu maili cevaplasan daha yerinde olur en azından elinde bir delil olur ve durumun farkında olduğun anlaşılır.
 • 22-09-2007, 16:39:26
  #11
  osenmer dediklerini uygulamaya çalışcam.

  Adlogger kurdum arkadaşlar google adsense için aykırımı program tam emin olmak istiyorum kullanıpda uyarı alanlar oldumu acaba.
 • 22-09-2007, 16:42:08
  #12
  Misafir
  kullanan çok kişi var sorun olmaz.
 • 22-09-2007, 17:55:37
  #13
  Mail atman da yarar var.Allahtan banlamamışlar.Google'ın işine belli olmaz hiçbir geçersiz tıklama yapmayan arkadaşımın hesabınmı, robotik tıklama diye kapattılar.Anlatabileceğim şu ki, google hesabınız onların yani editörlerin keyfine kalmış.Senin sitenin biliyorum.Hitit çok fazla, geçersiz tıklama yapman intihar gibi bir şey olur.Google'da geçersiz tıklama diye saçma sapan mailelr atıyor.Günde 1000-2000 tık gelen siteler neden 10-15 tık attırsın başkasına ?
  SEO DERSLERİ - YENİ SİTELER İÇİN 10 MADDELİ SEO
 • 28-09-2007, 02:00:12
  #14
  Arkadaşlar mail attım, şöyle bir cevap geldi ne öneriyorsunuz.

  Merhaba xxxx,

  Anladığımız kadarıyla hesabınızda saptadığımız geçersiz etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsunuz. Ancak yayıncılarımıza, ilgili web sayfaları kullanıcılar veya üçüncü taraf hizmetleri gibi, hesaplarıyla ilgili etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi veremiyoruz. Ancak, üçüncü taraf hizmetleri sonucunda hesabınızda geçersiz tıklama etkinliği gerçekleştiğini ve bunun da program politikalarımızı ihlal ederek reklamverenlerimiz için risk oluşturduğunu onaylayabiliriz.

  Önceden belirtildiği üzere, geçersiz tıklama etkinliği ve hesabınızın iyi sicilini korumaya yardım edecek ipuçları hakkında daha fazla bilgi için bu referansları incelemenizi öneririz:

  http://www.google.com/adsense/policies
  http://www.google.com/adsense/terms
  http://www.google.com/adsense/suppor....py?topic=8426

  Yayıncıların sitelerine trafik sağlamak için kullanılan her türlü yöntemin kurallarımıza bütünüyle uygun olduğunu doğrulamaktan sorumlu olduğunu unutmayın. Sitenize gelen ziyaretçilerin özelliklerini belirlemek için trafik raporlarınızı düzenli olarak incelemenizi öneririz. Sitenizdeki etkinliğin yasal olmayan trafik kanallarından geldiğini düşünüyorsanız, hesabınızın temiz sicilini korumak için bu hizmetleri kullanmaktan kaçınmalısınız.

  Ziyaretçilerinizin kaynağını belirlemek için sitenizin trafik günlüğü kaydını tutma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa aşağıdaki Google arama terimlerini denemenizi öneririz:

  Web yöneticisi kaynakları
  Web sitesi izleme ve günlük kaydı tutma
  Site trafiği analizi

  Ayrıca, Google reklamlarınızda geçersiz tıklamalar saptamaya devam ettiğimiz takdirde, reklamverenlerimizin çıkarlarını korumak adına hesabınızda gereğini yapabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılar,

  Google AdSense Ekibi

  -----------------------------------------
  Google Ireland Ltd.
  Gordon House
  Barrow Street
  Dublin 4
  Ireland

  Registered in Dublin, Ireland
  Registration Number: 368047