• 10-10-2020, 22:49:42
  #1

  Bizi tüm eğitimimizi alanlara sorun


  Bizi tüm referanslarımıza sorun

  REFERANSLAR:


  'maliyassi adlı üyeden alıntı:
  27 Aralık'ta @emrerothzerg; ile birebir yaptığımız eğitimde, bulduğumuz makale konusu ve anahtar kelimelerle bir makale yazmasını rica etmiştim. Yazdığı makale (tüm kurallara uymamasına rağmen) 24 saat geçmeden 1. sayfaya yerleşip aylık yüzlerce hit getirecek konuma oturdu bile Sadece odak anahtar kelimesinin aranma hacmi 3200 olan bu kelimeden birkaç hafta içerisinde binlerce hit almaya başlayacak.
  İki aylık sitesinde (DA:1, PA:5) hitleri tek makale ile neredeyse ikiye katladık. Umarım bu ivme ile devam edeceğiz.


  'maliyassi adlı üyeden alıntı:
  Doğru araştırma yapmayı öğrenmiş bir öğrencinin, haftalar içerisinde yükselen grafiği... Ne bir tanıtım yazısı aldı, ne bir backlink. Sadece doğru yöntemlerle, doğru tekniklerle içerik üretti. Teşekkürler.
  Siteyi ve kısaca neler yaptığını özel mesaj yoluyla veya profilimdeki whatsapp hattımdan bana ulaşan arkadaşlarla paylaşabilirim.


  'BilgeKisi adlı üyeden alıntı:
  Eğitimi Aldım.

  Çok değerli bir insanla tanışmış oldum.

  Forumda SEO da iyiyim diyen, iyi olduğunu zanneden çoğu kişiden eğitim aldım.
  (Biliyorsunuz bir konuda çok iyiyim demek sizin sonunuzu getirir. Özellikle SEO gibi önemli bir konuda ben iyiyim diyemezsiniz. Hergün kendinizi güncellemeniz gerekir.)
  SEO ile ilgili içeriklerde, doğruluğu konusunda forumda da üzerine tartışılan bir çok konunun aslında yanlış olduğunu bu eğitimde görüyorsunuz.

  Peki bu eğitimde verilen bilgilerin doğru olduğunu nereden biliyorsunuz? ..diye soracak olursanız. Eğitimde, Hepsinin bilimsel araştırmaları, ayrıntıları önünüze koyuluyor.
  Kısacası "SEO Mühendisliği" nedir? Onu öğrendim.

  Eğitimin bedeli 100 değil 10000 olması gerekirdi diye düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.
  'civilengineer adlı üyeden alıntı:
  Eğitimi çekiliş ile kazanarak alma fırsatım oldu. Dürüst olmam gerekirse çekiliş ile çıkmasa muhtemelen bu konuya denk bile gelmeyecektim, gelsem de incelemezdim ya da bu fiyata ne öğretecek ki deyip pas geçerdim

  Eğitim normalde 2,5-3 saat bazen 4 saate kadar uzayabiliyor diye biliyordum, , 2,5 saat sabah + 3.5 saat akşam, toplamda +6 saat sürdü. Daha da uzatacaktı da ben bitirmek zorunda kaldım. Öncelikle ücretsiz olmasına rağmen bu çaba ve özveriyi belirtmek ve ayrıca teşekkür etmek isterim. Bu durumun altını da çiziyorum ki bu arkadaşın anlatmadan öte öğretmeye yönelik gayretinin en büyük göstergesidir. Çünkü günümüzde sayısız eğitim çıkıyor ancak anlatmakla öğretmenin aynı şey olmadığından bihaberler...

  Ayrıca:
  • Ahrefs kullanmayı biliyorum zaten
  • Rakibimi kendim analiz edebilirim
  • Makale yazmak için eğitime mi gerek var ?
  vsvsvs.

  gibi sorularla konuyu pas geçecek arkadaşların, gerçekten çok şey kaybedeceğini de belirtmek isterim. Ben ara ara aldıgım 20-30 tllik ahrefs raporlarının oldukça yeterli olduğu kanaatindeydim. Yoast seo da zaten makale yazarken beni uyarıyordu. Yani gerek yoktu bu eğitime.... Bu eğitimle neleri kaçırdığımın, küçük bir bakış açıcı ile atılabilecek büyük adımların farkına vardım.

  Ben eğitime başlamadan, %20 si bilmediklerim olsun yine kârdır diye düşünmüştüm. Bundan çok çok daha fazlasını öğrendim ki e-kitap ile bu daha da katlanacak eminim. İlk fırsatta okuyacağım.

  Ayrıca hediye edilen yazılım da, içerik üretiminde güzel bir yol gösterici. Onu kullanmayı da sabırsızlıkla bekliyorum.

  İşin özeti, yoldan adam çevirsen bana 6 saat boyunca durmadan konuş desen bu ücret ile konuşturamazsın, verilen bilgilerin yanında eğitime bedava diyebilirim.

  Ayrıca çok çok iyi bir insan, mola niteliğindeki sohbetlerde kendisini tanıma fırsatım da oldu. Her anlamda keyifli, katkı değeri yüksek bir eğitim olacağından şüpheniz olmasın.

  Tekrar teşekkür ediyorum, işe yarar gerçek bilgiler öğrenmek isteyen herkese de tavsiye ederim
  'maliyassi adlı üyeden alıntı:
  'Tufan1903 adlı üyeden alıntı:
  Eğitim alındı. Öncelikle @maliyassi; hocama sorularıma bıkıp usanmadan cevap verdiği için teşekkür ederim.
  Şimdiye kadar aldığım en kaliteli verimli eğitim oldu.Gösterdiklerini uyguladığınız zaman sitenizin ilk sıraya çıkmaması için hiçbir neden kalmıyor.Bu eğitimin 200 tl değil 1000 tl olması gerektiği düşüncesiyimdir. E kitaba gelince kitapta eğitimi gibi çok başarılı olmuş. Seo konusunda şimdiye kadar okuduğum en kalite kitap. Eğitim ve kitap hakkında yazılacak çok şey var ama kısa keseyim herkese bu eğitimi kesinlikle tavsiye ederim. Eğitimi aldıktan sonra neden böyle dediğimi sizde anlayacaksınız
  'Ouwax adlı üyeden alıntı:
  Mükemmel bir eğitim. SEO eğitimi yapıyoruz diyen arkadaşlar bile bence almalı. Kitapta yazan ve varsa hepsinin bilimsel düzeyde kanıtları var.
  Eğitime gelirsekte, 4 saat civarı sürüyor, hocam tek tek soluksuz tane tane anlatıyor. Mükemmel ve dolu dolu ayrıldığım 2-3 eğitimden biridir.
  Ellerinize, sesinize, soluğunuza sağlık hocam.
  'doguizm adlı üyeden alıntı:
  Eğitimi aldım, kendisi gerçekten çok kıymetli bir insan sorulara sıkılmadan uzun uzun cevap veriyor. Eğitimin ortasında alakasız bir soru olsa bile Eğitimi almak isteyen kişilere önerim, mutlaka bir hedeflerinin olması, eğitimin içeriğine dikkat ederek almalarını tavsiye ederim zira eğitimi aldıktan sonra kullanma fırsatı bulamayacaksanız bu güzel eğitime yazık edersiniz. @maliyassi; hocama başarılarının devamını dilerim, nice işlerde birlikte çalışmak dileği ile...
  'AliYucel adlı üyeden alıntı:
  Forumdaki satılan Seo eğitimlerinin çoğunu alıp inceleme fırsatım olmuştur. Ne zaman yeni bir eğitim görsem almaya çalışırım. Çünkü bana katkı sağlayacak faydalı küçük bir bilginin dahi işime yaradığını düşünüyorum. Bu eğitimi de satın aldım ve inceleme fırsatım yeni oldu. Özellikle yeni başlayan ve orta bilgili arkadaşların faydalanacağını düşünüyorum. Ahrefs ile analizi detaylı anlatmış. Gerçekten güzel bilgiler mevcut. Çoğu bilgiyi bilmeme rağmen güzel faydalı bilgiler de edindim ve kendi bilgilerimi de tazeledim. Fiyat gerçekten uygun. Ben memnun kaldım. Yeni başlayacak arkadaşlar için de faydası olacağını düşünüyorum.
  'LondonBlue adlı üyeden alıntı:
  Öncelikle bu tarz e-kitap işlerine temkinli yaklaşan biri olduğumu belirteyim. Çünkü karşınızdaki insanın bilgisi ve bu bilgiyi aktarabilmesi tamamen farklı olaylar. Arkadaşın iletişiminin güçlü olması bu konuda olumlu yaklaşmamı sağladı ve e-kitabı satın aldım.

  Bundan sonrasında ise beklediğimden çok daha iyi hazırlanmış bir kaynak ve bilgi aktarımı yeteneğiyle karşılaştım. Kitabın sırf para kazanma amaçlı hazırlanmadığı çok açık. İlk incelemede bunu görebiliyorsunuz. Kitabın derinliklerine doğru ilerleyip, okumaya başlayınca ipuçları, istatistiki bilgiler ve birçok kanıt ile karşılaşıyorsunuz. Yani ortada "ben içerik konusunda SEO uzmanıyım, bu da benim kitabım" gibi üstten bakan ve boş cümlelerle ibaret olan bir kitap yok. Gerçekten severek hazırlanmış ve okuyucunun aklındaki soru işaretlerine yerinde cevap veren bir kitap deneyimi ile karışılaşıyorsunuz. . Bu anlatılanlar Ahrefs ile birleşince, gerisi sizin içerik üretme yeteneğinizle doğru orantılı olarak sonuç verecektir.

  Ayrıca arkadaşın kitabı satın alma sürecinden sonra aklınıza takılan soruları yanıtlayabileceğini belirtmesi ve yardımcı olma konusundaki isteği de artı bir özellik. Kendisine ortaya çıkardığı rehber niteliğindeki e-kitap için teşekkür ediyorum. Umarım başka alanlardaki bilgilerinden de faydalanırız.
  'remzikapan adlı üyeden alıntı:
  Bu sabah eğitimi aldım
  SEO konusunda çok bilgili, yurt dışı referanslı siteleri takip etmesi örnekler vermesi bilgilerin güncelliği konusunda çok işime yaradı. Sorduğum soruları etkili biçimde açıkladı. Hiçbir yerde duymadığım ince taktikler öğretti, hocama çok teşekkür ediyorum, dolu dolu 4 saatin bir dakikası bile boş geçmedi. İlanda belirtilenden çok daha fazlası için bu eğitimi öneririm. Kapsamlı hazırlanmış kitap ve dolu dolu geçen eğitim için de tekrardan teşekkürler.
  'RumbAa adlı üyeden alıntı:
  r10'da bir çok eğitim satın aldım. Bazı eğitimlere çok fazla ücret de ödedim. Fakat şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli, en değerli eğitim benim için bu oldu.
  Forumda 1000-2000 liralara satılan seo eğitimlerini 10'a katlar bu eğitim. Seo konusunda bilgi edinmek, anahtar kelime nasıl bulunur, nasıl yükselirim, rakip analizini nasıl yaparım gibi soruları öğrenmek istiyorsanız hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Kolay kolay kimse için böyle yorumlarda bulunmam ama bu adam sonuna kadar hak ediyor. Bu eğitimin karşılığı kesinlikle 50 TL-200 TL değil. Helali hoş olsun, her şey için teşekkürler hocam.
  'sibesa80 adlı üyeden alıntı:
  Tek kelime ile harika ücretinden çok daha fazlasını hak ettiği kesin. Şiddetle tavsiye ederim. Saatler süren eğitim sonrası bir çok şey öğrendim.
  'masifmedya adlı üyeden alıntı:
  e kitabı okudum ve çok mutluyum; çünkü daha önce basılı bir seo kitabı bitirdim google nın eğitimlerini bitirdim fakat işin özünü anlatarak direk amaca yönelik anlatım yapan bir kitabı ilk defa gördüm, seo için başucu kitabı olmuş elinize sağlık. Herkese tavsiye ederim.
  'nalan74 adlı üyeden alıntı:
  E-Kitap profesyonelce hazırlanmış ve oldukça kapsamlı bilgiler içeriyor. Tüm detaylara yer verilmiş, baştan aşağı bilgi dolu. Kısaca tam bir başucu kitabı.
  İçerik için seo nasıl yapılmalı diye soruyorsanız emin olun istediğiniz tüm cevaplar bu e-kitap içerisinde mevcut. Tavsiye ederim ödeyeceğiniz her kuruşu hak eden bir e-kitap teslim alacaksınız.
  'ibrahimokcuu adlı üyeden alıntı:
  Çekiliş ile kazanmış olduğum seti fazla bilgim olmadığı taktirde çok anlamlı bir anlatım olmuş, Yeni bir sitem var söylenenleri uyguladım,Sonuçlar almaya başladım.
  Satın alacak kişiler düşünmeden alabilirler, Tekrardan emeği geçenlere Teşekkürlerimi iletiyorum.
  'Whisperr adlı üyeden alıntı:
  E-kitap teslim alındı. Kısaca bir göz gezdirme şansım oldu. Kitabın içeriği gayet güzel ve profesyonelce hazırlanmış. Kitabın tamamını okuduktan sonra tekrar yorum yapacağım. Teşekkür ederim.
  'ilhanSEVEN adlı üyeden alıntı:
  Çekiliş ile online eğitim kazandım fakat eğitimin 3 saat civarı sürecek olması nedeniyle alamadım E-kitab'ı alarak inceledim. Gerçekten detaylı ve güzel anlatılmış. Bilmediğim birçok şey öğrendim. Kitabı bitirdiğimde Ahrefs sen neden bu kadar pahalısın dedim
  'masklow adlı üyeden alıntı:
  Oldukca kaliteli bir e book. Ahrefs konusunu hic bu kadar detaylica ele alan egitim gormemistim. Kendisine tesekkur ederim. Kitaptan hicbir yerde gormedigim bilgiler de edindim siteler de ogrendim. Ozellikle kitapta bir teknik var ki nasil daha once dusunemedim diye kendine soruyor insan �� Kitabi dusunmeden alabilirsiniz. Hayirli satislar hocam, kolay gelsin...
  'LuchadoR adlı üyeden alıntı:
  E-kitap çekilişten çıkmıştı,gayet güzel hazırlanmış bir döküman.Detaylı ve görsel bir anlatıma sahip,teşekkürler (:
  'dnzfeneri adlı üyeden alıntı:
  Alırken tereddütlerim vardı fakat okuyunca iyiki almışım dedim. Gerçekten özen gösterilerek yazılmış bir e-kitap.
  Emeğinize sağlık .
  'asistan1 adlı üyeden alıntı:
  Çok güzel bir eğitim olmuş. A dan Z ye herşeyi öğrendim diyebilirim. Öyle baştan savma, internetten kopyala yapıştır yapılan ekitaplarla karıştırmayın. Kitabın içerisindeki herşeyi kendisi özenerek hazırlamış. Ben şahsım adına kendisine böyle güzel bir kaynak hazırladığı için teşekkür ediyorum. Almayı düşünen arkadaşlar için kendim şahsen referans olurum arkadaşa. Bence vakit kaybetmeyin derim.
  'maviherbal adlı üyeden alıntı:
  Aldığım en iyi eğitimdi diyebilirim. Sonrasında verdiği destek te cabası. Parasının hakkını fazlasıyla veriyor.
  'diyaraslan adlı üyeden alıntı:
  e-kitabı alıp okuma şansım oldu, gerçekten başarılı güzel detaylar içeren bir kitap olmuş, teşekkür ederim
  'Ghostcastle adlı üyeden alıntı:
  Kitabı aldım sonrada eğitimi alacağım kitap çok güzel hazırlanmış teşekkürler. İçerisinde çok yoğun bilgi aktarımı var.
  'mrbrave adlı üyeden alıntı:
  Kitabı aldım. Özellikle ahrefs konusu çok detaylı anlatılmış. Onun dışında da güzel bilgiler var. parasının hakkını veren bir eğitim olmuş.
  'Alengirik adlı üyeden alıntı:
  Bügün mehmet ali yassı hocam kendisi e- book ve online eğitim sistemi hediye etti gerçekten çok başarılı kendisi işin en iyisi diyebilirim bu konuda üstüne tanımam ayriyetten makale aracı da makaleciler için alınması gereken bir program tüm ihtiyaclarınızı karsılıyor. Teşekkür ederim hocam @maliyassi;
  'muskad34 adlı üyeden alıntı:
  Selamlar, videolu eğitimi aldım ve dün itibariyle bitti. Gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki detaylı ve püf noktalara değinilerek anlatılmış , gerçekten laf olsun diye hazırlanmamış bir kurs değil. Türkçe içerik için makale asistanı bile kursun fiyatından fazla tutabilir. Ayrıca eğitim sonrası , samimiyetle yardımcı olması da hizmetinin hakkını verdiğinin göstergesidir.
  Teşekkürler emeğinize sağlık.
  'ByTayfun adlı üyeden alıntı:
  Eğitimi geçen günlerde almıştım ancak bitirebildim. Anlatılan birçok şeyi daha önce bilmediğimden benim için oldukça faydalı oldu Hemen bir ahrefs satın alıp işe koyuldum kendisine eğitim için çok teşekkür ederim
  'msidergi adlı üyeden alıntı:
  e kitabı teslim aldım. bir kısmın okudum ve çok faydalı bilgiler var. Bunu yanında konu sahibi ile konuşmalarımızda kendisini çok sevdim. Çok kibar nazik ve ilgili bir insan. Umarım seo sektöründe olmamam rağmen bilgi bilgiyi çoğaltır mantığı ile kendisinin eğitimini de satın alıp bilgilerime bilgi katarım.
 • 11-10-2020, 19:49:08
  #2
  Eğitimi Aldım.

  Çok değerli bir insanla tanışmış oldum.

  Forumda SEO da iyiyim diyen, iyi olduğunu zanneden çoğu kişiden eğitim aldım.
  (Biliyorsunuz bir konuda çok iyiyim demek sizin sonunuzu getirir. Özellikle SEO gibi önemli bir konuda ben iyiyim diyemezsiniz. Hergün kendinizi güncellemeniz gerekir.)
  SEO ile ilgili içeriklerde, doğruluğu konusunda forumda da üzerine tartışılan bir çok konunun aslında yanlış olduğunu bu eğitimde görüyorsunuz.

  Peki bu eğitimde verilen bilgilerin doğru olduğunu nereden biliyorsunuz? ..diye soracak olursanız. Eğitimde, Hepsinin bilimsel araştırmaları, ayrıntıları önünüze koyuluyor.
  Kısacası "SEO Mühendisliği" nedir? Onu öğrendim.

  Eğitimin bedeli 100 değil 10000 olması gerekirdi diye düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.
  .
 • 11-10-2020, 20:06:16
  #3
  BilgeKisi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi Aldım.

  Çok değerli bir insanla tanışmış oldum.

  Forumda SEO da iyiyim diyen, iyi olduğunu zanneden çoğu kişiden eğitim aldım.
  (Biliyorsunuz bir konuda çok iyiyim demek sizin sonunuzu getirir. Özellikle SEO gibi önemli bir konuda ben iyiyim diyemezsiniz. Hergün kendinizi güncellemeniz gerekir.)
  SEO ile ilgili içeriklerde, doğruluğu konusunda forumda da üzerine tartışılan bir çok konunun aslında yanlış olduğunu bu eğitimde görüyorsunuz.

  Peki bu eğitimde verilen bilgilerin doğru olduğunu nereden biliyorsunuz? ..diye soracak olursanız. Eğitimde, Hepsinin bilimsel araştırmaları, ayrıntıları önünüze koyuluyor.
  Kısacası "SEO Mühendisliği" nedir? Onu öğrendim.

  Eğitimin bedeli 100 değil 10000 olması gerekirdi diye düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.
  .
  Tanıştığıma ben de çok memnun oldum. Forumda çok değerli dostluklar edindim bence bugünkü eğitimin en büyük kazancı sizin gibi birisinin dostluğunu kazanmak oldu.

  Eğitim 4,5 saat sürdü ve ben çok keyif aldım. Sizin gibi dikkatli birisine eğitim vermek gerçekten beni çok mutlu etti.

  Bir şeyi biliyorum diyebilecek en son insanlardan birisiyim. Özellikle söz konusu SEO ise kimseyi kandıramam.

  Ben bu eğitimde sadece doğru bilinen yanlışları, bilimsel çalışmaları, konu hakkındaki değerli kaynakları bir araya getirmeye çalıştım.

  Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
 • 12-10-2020, 10:26:12
  #4
  Çekiliş ile online eğitim kazandım fakat eğitimin 3 saat civarı sürecek olması nedeniyle alamadım E-kitab'ı alarak inceledim. Gerçekten detaylı ve güzel anlatılmış. Bilmediğim birçok şey öğrendim. Kitabı bitirdiğimde Ahrefs sen neden bu kadar pahalısın dedim
 • 12-10-2020, 10:45:21
  #5
  ilhanSEVEN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çekiliş ile online eğitim kazandım fakat eğitimin 3 saat civarı sürecek olması nedeniyle alamadım E-kitab'ı alarak inceledim. Gerçekten detaylı ve güzel anlatılmış. Bilmediğim birçok şey öğrendim. Kitabı bitirdiğimde Ahrefs sen neden bu kadar pahalısın dedim
  Yorumunuz için teşekkür ederim, beğenmenize sevindim.

  Burada bir yanlış anlaşılma olmasın, yorumu okuyanlar için açıklama yapmak istedim. Eğitimle ahrefs'in hangi yollarla daha uyguna kullanılabileceği de anlatılıyor. Dilerseniz grup servisler veya eğitimde anlatılan diğer yöntemlerle. Yani aylık 99$ gibi bir ücret ödemeden de kullanabilirsiniz.
 • 18-10-2020, 01:06:28
  #6
  Eğitimi çekiliş ile kazanarak alma fırsatım oldu. Dürüst olmam gerekirse çekiliş ile çıkmasa muhtemelen bu konuya denk bile gelmeyecektim, gelsem de incelemezdim ya da bu fiyata ne öğretecek ki deyip pas geçerdim

  Eğitim normalde 2,5-3 saat bazen 4 saate kadar uzayabiliyor diye biliyordum, , 2,5 saat sabah + 3.5 saat akşam, toplamda +6 saat sürdü. Daha da uzatacaktı da ben bitirmek zorunda kaldım. Öncelikle ücretsiz olmasına rağmen bu çaba ve özveriyi belirtmek ve ayrıca teşekkür etmek isterim. Bu durumun altını da çiziyorum ki bu arkadaşın anlatmadan öte öğretmeye yönelik gayretinin en büyük göstergesidir. Çünkü günümüzde sayısız eğitim çıkıyor ancak anlatmakla öğretmenin aynı şey olmadığından bihaberler...

  Ayrıca:
  • Ahrefs kullanmayı biliyorum zaten
  • Rakibimi kendim analiz edebilirim
  • Makale yazmak için eğitime mi gerek var ?
  vsvsvs.

  gibi sorularla konuyu pas geçecek arkadaşların, gerçekten çok şey kaybedeceğini de belirtmek isterim. Ben ara ara aldıgım 20-30 tllik ahrefs raporlarının oldukça yeterli olduğu kanaatindeydim. Yoast seo da zaten makale yazarken beni uyarıyordu. Yani gerek yoktu bu eğitime.... Bu eğitimle neleri kaçırdığımın, küçük bir bakış açıcı ile atılabilecek büyük adımların farkına vardım.

  Ben eğitime başlamadan, %20 si bilmediklerim olsun yine kârdır diye düşünmüştüm. Bundan çok çok daha fazlasını öğrendim ki e-kitap ile bu daha da katlanacak eminim. İlk fırsatta okuyacağım.

  Ayrıca hediye edilen yazılım da, içerik üretiminde güzel bir yol gösterici. Onu kullanmayı da sabırsızlıkla bekliyorum.

  İşin özeti, yoldan adam çevirsen bana 6 saat boyunca durmadan konuş desen bu ücret ile konuşturamazsın, verilen bilgilerin yanında eğitime bedava diyebilirim.

  Ayrıca çok çok iyi bir insan, mola niteliğindeki sohbetlerde kendisini tanıma fırsatım da oldu. Her anlamda keyifli, katkı değeri yüksek bir eğitim olacağından şüpheniz olmasın.

  Tekrar teşekkür ediyorum, işe yarar gerçek bilgiler öğrenmek isteyen herkese de tavsiye ederim
 • 18-10-2020, 19:42:13
  #7
  Mükemmel bir eğitim. SEO eğitimi yapıyoruz diyen arkadaşlar bile bence almalı. Kitapta yazan ve varsa hepsinin bilimsel düzeyde kanıtları var.
  Eğitime gelirsekte, 4 saat civarı sürüyor, hocam tek tek soluksuz tane tane anlatıyor. Mükemmel ve dolu dolu ayrıldığım 2-3 eğitimden biridir.
  Ellerinize, sesinize, soluğunuza sağlık hocam.
 • 22-10-2020, 12:42:29
  #9
  Eğitim alındı. Öncelikle @maliyassi; hocama sorularıma bıkıp usanmadan cevap verdiği için teşekkür ederim.
  Şimdiye kadar aldığım en kaliteli verimli eğitim oldu.Gösterdiklerini uyguladığınız zaman sitenizin ilk sıraya çıkmaması için hiçbir neden kalmıyor.Bu eğitimin 200 tl değil 1000 tl olması gerektiği düşüncesiyimdir. E kitaba gelince kitapta eğitimi gibi çok başarılı olmuş. Seo konusunda şimdiye kadar okuduğum en kalite kitap. Eğitim ve kitap hakkında yazılacak çok şey var ama kısa keseyim herkese bu eğitimi kesinlikle tavsiye ederim. Eğitimi aldıktan sonra neden böyle dediğimi sizde anlayacaksınız