Elimde 12 adet var

adet: 100₺

kullanım şartları1. Teklif stoklarla sınırlıdır.
2. Teklif yalnızca Google Ads'de yeni olan ve fatura adresi Türkiye sınırları içinde olan reklamverenler için geçerlidir. Her reklamveren tek bir promosyon kodundan yararlanabilir.
3. Bu teklifi etkinleştirmek için: Promosyon kodunu ilk Google Ads hesabınıza uygulayın. Promosyon kodunuzun, ilk reklam gösterimi yayınlandıktan sonraki 14 gün içinde ilk Google Ads hesabınıza uygulanması gerekir.
4. Promosyon teklifi yalnızca ilk kayıt işlemi sırasında bir ödeme profili ve geçerli bir ödeme yöntemi eklenmiş olması durumunda hesabınıza uygulanır.
5. Google Ads kredisi kazanmak için: Promosyon kodu Google Ads hesabınıza uygulandıktan sonra, 60 gün içinde, reklam kampanyalarınızda en az 5500 TL (vergiler ve ücretler hariç) maliyet tahakkuk etmelidir. 5500 TL tutarında ödeme yapılması yeterli değildir. 5500 TL reklam maliyetinin tahakkuk edip etmediğinin izlenmesine ancak promosyon kodu uygulandıktan sonra başlanır.
6. Beşinci adım tamamlandıktan sonra ve tüm uygunluk koşulları sağlandığında kredi, genellikle 35 gün içinde Google Ads hesabınızın Fatura Özeti bölümüne uygulanır.
7. Kredinin süresi, hesabınıza uygulanmasından 60 gün sonra dolar.
8. Kredi yalnızca gelecekteki reklam maliyetleri için kullanılabilir. Kredi, promosyon kodunun Google Adshesabınıza uygulanmasından önce gerçekleşen maliyetlere uygulanamaz.