Gösteriliş Ayarları

Toplam 1458 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:50:23.

Google Ads (Adwords) Kupon Satışı – İstek

Google Adwords, metin bazlı reklam modelidir ve Google tarafından sunulan servislerden birisidir. İnternet siteleri reklam hizmetlerinden para kazanmak ve hedef kitleye ulaşmak isteyenlerin kullandığı Google hizmetidir. Google Ads kupon satış işlemleri ile ilgili r10.net paylaşımlarını inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin her konuda en iyi forum sitesi olan r10.net üzerinden Google Ads uzmanlarına, konularla ilgili soru – cevaplara kolay ulaşabilirsiniz.

Google Adwords Kuponu Nedir?

Google, reklamcılık hizmetlerinden olan Adwords hesapları üzerinden paylaşılan reklamlar ve reklamların tıklanma oranlarına göre kullanıcılara ödeme yapıyor. Google Adwords kuponu, Google algoritmalarının belirlediği kriterleri yerine getiren ve reklam veren kullanıcılara verilen para değerinde kredi türüdür.

Google daha fazla kullanıcının Adwords programını kullanmaları ve daha fazla reklam işlemleri yapılmasını sağlamak için promosyon kod seçenekleri sunuyor. Kullanıcılar hesaplarına eklenen Google ads kuponlarını ortalama 14 gün içerisinde kullanması gerekiyor. Süresi dolmuş olan Google ads kuponları kullanım dışı kalıyor.

Google Ads (Adwords) Kupon Satışı Nasıl Yapılır?

Google Ads hesabı oluşturan ve yaptığı reklam paylaşımları ile kupon kazanan kullanıcılar, hesaplarına eklenen parasal değeri olan kuponları başka kullanıcılar satabiliyor. Google Ads hesabı bulunan ve kupon alanlar, R10.net üzerinden kupon satışı yapabiliyor. Alıcı olan kullanıcıya kupon kodu veriliyor ve işlemlerinde kullanması sağlanıyor. Google Ads kupon satışları ile alınan kuponlar hesaba şu şekilde eklenir.

  • Google Ads hesabı oturumu açılır,
  • Araçlar bölümündeki “faturalandırma” ve “promosyolar” bölümü seçilir,
  • Mavi renkli (+) düğmesi seçilir,
  • Google Ads kupon kodu girilir,
  • Kaydet butonu tıklanır ve hesaba eklenir.

Google Ads hesabınızda kupon ya da paranızın olması reklam işlemlerinden daha iyi faydalanabilecek işlemler yapmanızı sağlayacaktır.

R10.net Google Ads (Adwords) Kupon Satışı – İstek Uzmanları ve Konuları

Google Ads (Adwords) Kupon Satışı – İstek ilgili tüm konuları kapsayacak çok sayıda soru – cevap içerikleri R10.net üzerinde yer alıyor. Google Ads kupon satışı işlemlerinde uzmanların görüşleri, telifleri ve kupon seçenekleri bilgilerine R10.net üzerinde ulaşabilmeniz, zaman kaybı yaşamadan ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. https://www.r10.net/google-ads-kupon-ve-cloaker/ linki ile tüm bilgilere ulaşmak çok kolaydır ve erişim için linki tıklamanız yeterlidir.