Adwordsde 2500 tl harcama yapıp 2500 tl promosyon kazanabileceğiniz koddur. Önce kodu teslim ediyorumz hesabınıza uygulanıyorsa ödeme yapıyorsunuz.

Wp: https://wa.me/905532000228


2500TL Harca 2500TL Kazan Kupon : 50 TL
  1. Google Ads'e yeni olan ve Türkiye'de fatura adresi olan reklamverenler tarafından kullanılabilir. Reklamveren başına bir promosyon kodu mevcuttur.
  2. Bu kuponu etkinleştirmek için: Promosyon kodunun ilk Google Ads hesabınıza otomatik olarak uygulanması için bu teklifle ilişkili buton veya linke tıklayın. Promosyon kodu, ilk Google Ads hesabınıza, ilk reklam gösteriminizin bu hesaptan yayınlanmasından sonraki 14 gün içinde uygulanmalıdır.
  3. Promosyon kodu Google Ads hesabınıza uygulandıktan sonra, 60 gün içindeki reklam kampanyalarınızda en az 2,500 TL (vergiler veya ücretler hariç) maliyet tahakkuk etmelidir. 2,500 TL tutarında bir ödeme yapılması yeterli değildir. 2,500 TL reklam maliyetinin tahakkuk edip etmediğinin izlenmesine, promosyon kodu uygulandıktan sonra başlanır.
  4. 3 ve 4 tamamlandıktan sonra, kredi, genellikle 5 gün içinde Google Ads hesabınızın Faturalandırma Özetine uygulanacaktır.
  5. Kredi, hesabınıza uygulandıktan 60 gün sonra sona erer.
  6. Kredi, yalnızca gelecekteki reklam maliyetleri için geçerlidir. Promosyon kodu Google Ads hesabınıza girilmeden önce tahakkuk eden maliyetler için kredi uygulanamaz.
  7. Google Ads hesabınızdaki kredi tükendiğinde bir bildirim almazsınız ve ek reklam maliyetleri ödeme yönteminize yansıtılır. Reklam vermeye devam etmek istemiyorsanız, kampanyalarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir veya silebilirsiniz.
  8. Krediyi kullanabilirliğinizin devam edebilmesi için hesabınızın Google Ads tarafından başarılı bir şekilde faturalandırılması ve iyi bir durumda olması gerekir.
  9. Tüm şartlar ve koşullara https://www.google.com/intl/tr_tr/ads/coupons/terms/ linkinden ulaşabilirsiniz.