Merhaba kolay gelsin iyi çalışmalar bol kazançlar dilerim. Google arama motorlarında organik hitinizi yükselterek rakiplerinizi geride bırakmak istermisiniz.

Verdiğim hizmetten kısaca bahsetmek isterim. Sitenize yönlendirdiğimiz ziyaretçiler tamamen organiktir. Bot veya proxy vb. bir hizmet değildir.
Tamamen organik ziyaretçiler belirttiğiniz web sitesine sizin belirleyeceğiniz anahtar kelime veya kelimeler üzerinden veya direkt olarak ziyaret gerçekleştirir.
Google search console da ziyaretler organik kelimenizle gözükür. Hizmetimiz anlık ve hızlıdır. Bekleme süresi yoktur.

Birden Fazla Anahtar kelimelerle Söyleyebilirsiniz. Hizmetimiz 3 Farklı seçenek sunmaktadır. Türkiye kaynaklı veya Yurtdışı kaynaklı kullanıcı Vede Karma Şeklindedir.
Web sitenize her ziyaret Farklı ip adreslerinden gelen organik aramadır. Kullanıcı web sitenizde 1-3 dakika arası gezer farklı 3 sekme açar her sekmede en az 30 saniye bekleme yapar.

Fiaytlandırmamız şu şekildedir.

*100 tekil hit türkiye kullanıcıları girişli fiyatı günlük 200 Tl ( istediğiniz saat aralığını seçebilirsiniz. )*
*100 tekil hit yabancı kullanıcıları girişli fiyatı günlük 150 Tl ( istediğiniz saat aralığını seçebilirsiniz. )*
*100 tekil hit karma kullanıcıları girişli fiyatı günlük 175 Tl ( istediğiniz saat aralığını seçebilirsiniz. )*

*Günlük 1.500 kişiye kadar hizmetlerimiz mevcuttur yüksek girişli paket almak isteyenler fiyat sorabilirler.*
*Ayrıca 15 günlük alımlarda %12 indirim Aylık alımlarda %20 İndirim 3 aylık alımlarda %50 indirim mevcuttur.*Test etmek için günlük paketlerden kendinize uygununu alıp ertesi gün search console de giriş görüntülerini görebilirsiniz.

Forum dışı iletişim

skype: live:mavzer1985