15 yıllık Tecrübe: Google Ads Kampanyalarınızı Saatlik Ücretle Optimize Ediyorum - R10.net
 • 18-02-2019, 22:45:40
  #1
  İŞ ALIMI: AÇIK

  Google Ads'te 17 yıllık tecrübe:
  Google Ads sistemini 2003 yılından bu yana kullanmaktayım. 2015 yılında Google Ads sınavlarını geçerek Google İş Ortağı olup Partner rozeti aldım. Bu kadar uzun bir süre boyunca, erişim sağladığım hesaplarda (hemen hemen hepsinde) hatalı uygulamalar, yanlış hedeflemeler ve boşa harcanan (bazen tek hesapta) onbinlerce liralık bütçeler gördüm.

  2020 yılında 2 milyon ₺'den fazla bütçe
  Yönetici hesabıma bağlı olan ve bağlı olmayan hesaplarda toplamda 2 milyon ₺'den fazla bütçenin optimizasyonunu yaptım.


  Optimizasyon işlemini nasıl yapıyorum:
  Teamviewer ile bilgisayarınıza bağlanıyorum. Normal telefon, Skype veya Whatsapp ile sesli görüşme yaparak sorunlarınızı tespit edip çözüyorum.
  Optimizasyon öncesi yönetici hesabıma erişim verirseniz kampanyalarınızı inceleyip tahmini optimizasyon süresini size bildiriyorum.

  Hangi kampanya türlerini optimize ediyorum:
  Alışveriş kampanyaları
  Arama ağı kampanyaları
  Görüntülü reklam ağı kampanyaları
  Evrensel uygulama kampanyaları

  Hangi siteler ve uygulamalar için hizmet vermiyorum:
  Bahis, fal ve iddia tahmin siteleri/uygulamaları, tek sayfa üzerinden satış yapılan ürünler, takipçi satışı yapan siteler, yasal ve etik olmayan site ve uygulamalar.

  Saatlik ücret:
  150₺ (En kısa optimizasyon hizmeti 1 saattir)

  İrtibat:
  Daha detaylı bilgi için bu konu altına mesaj yazarak veya özel mesaj göndererek bana ulaşabilirsiniz.
  Skype adresim: the_white_white

  Referanslar:
  Şimdiye kadar Google Ads çalışması yaptığım ve eğitim verdiğim arkadaşlardan bazılarının yorumları:

  residents2000 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yıllardır farklı sektörler'de hesaplar yönetiyorum. Şuan kendimize ait 2 farklı hesap var ortalama 250,500TL günlük bütçeler. İşimi iyi yaptığımı düşünüyorum ama bir yerlerde eksik muhakkak vardır düşüncesiyle bu arkadaşın eğitimini denemek istedim ne kadar fark edebilir ki diye içimden düşünüyorum ama denemekte istedim. 1 saat deneyelim dedim ve 1 saat eğitim için telefonda görüşmeye başladık. tw ile bağlandı bir yandan anlatıyor bir yandan optimize yapıyor. Sağ olsun çoğunlukla bana not aldırdı süreyi çok verimli kullandık. Not yerine optimizeye devam etseydi aldığımız yolun çeyreğine ulaşamayacaktım. Zamanın su gibi akıp gittiğini burada gördüm. İşini iyi yapıyor, özellikle bilgisini aktarma konusunda çok iyi ben takdir ettim. Sanıyorum bi 4,5 saat daha eğitime devam edeceğim.
  nospix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Berbaber skype üzerinden e ticaret siteme reklamlarını ayarladık. Merchant kullanmıyordum gözle görülür bir artış oldu. Hiç tıklanmayan ürünlerde satış olmaya başladı. Üstelik normal yazı olarak verdiğim reklam parasının yarısından daha az ücret ödüyorum. Daha negatif kelime vs. çalışması yapıcağız inşallah ileri zamanda. Çok memnunum ders olarak skype üzerinden herşeyi anlatmaya çalıştı. Kayıp zamanı ders saatine ekledi
  kuleli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün kendisi ile 1.5 saat telefonda görüştün. Kafama takılan ve faydalı olacağını düşündüğüm süreçleri şuan denemekteyim. Ücrete göre çok iyi bir eğitim. Hesabınızdan çok emin bile olsanız verdiğiniz ücreti 1-2 ay içinde ufak bir değişiklike bile karşılayacaktır.
  Aslan1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tanıdıgıma memnun oldum bayagı bilgi sahıbıymıs.diğer adwors yapanlara göre çok bilgili
  EmreBilkaya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 saat boyunca, online olarak optimizasyon yaptı.
  Ders gibi anlattı, son derece faydalı geçti.
  Konuya ne kadar hakim olduğu belli.
  Görünen o ki, çalışmalarımız devam edecek.
  Kendisine teşekkür ederim.
  orhancanist adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Slm arkadaşlar, bu arkadaş ile bugün telefonla 2 saat geçirdim, artık duralım yarın devam edelim dedim, su gibi geçti 2 saat ama beynim durdu, bu işlere de çok yabancı değilim aslında ama r10 da herşeyi bilirim gel abi uçuralım modellerinden çok farklı biri, konusunda kesinlikle uzman, kendi hesabını yönetmek öğrenmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. kendisine tekrar buradan teşekkür ediyorum.
  VatanWebTasarim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamın verdiği bilgiler gerçekten çok değerli sayesinde bir çok şey öğrendim ve maliyeti düşürüp zararlı kelimeleri sildik. Gerekli olan çalışmaları sağladık. Bir sonraki işimde yine sizinle çalışacağım İnşallah çok teşekkürler.
  Angelicakaka adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  memnuniyetle ilk yorumu yazayım.
  Kendisinden adwords eğitimi aldım.
  Eğitime başlamadan önce, biraz eski kafalılıktan olsa gerek online eğitimden yeterince verim alabileceğime emin değildim açıkçası. Hatta bir ana vazgeçsem mi bile diye düşündüm ama sonradan sözleştiğimiz için devam etme kararı verdim. İyi ki de öyl karar vermişim. Kendisinin vermiş olduğu eğitimin her dakika ve her saniyesinden inanılmaz memnunum. Ben çok detaycı bir insan olduğumdan, sık sık araya giriyorum, çok fazla soru soruyorum, sağ olsun hiç birini geçiştirmiyor, en ince detayına kadar anlatıyor. Yeterince hakim olmadığı bir şey olursa ki genellikle yok, onu da hızlıca araştırıp tecrübeleriyle birleştirip en doğru şekilde sunuyor.
  Öğrendiklerimi pratiğe dökeceğim zamanda da umuyorum ki gayet başarılı olacağım. Adwords eğitimi sırasında teknik detayların yanında, kampanyalardan beklentiler ile ilgili gerçekçi veriler sunuyor.
  Son derece dakik bir insan. Derslere söz verdiği saatte dakikası dakikasına başlıyor ve 1 ders saati 1.saat 30 dk olmasına rağmen, konuyu bitirmeden dersi tamamlamıyor.
  Anlatımı çok akıcı ayrıca Türkçesi de çok düzgün ve anlaşılır. Her konuda da yardımcı. Kendisine işle ilgil adwordsü doğrudan ilgilendiremeyecek pek çok şey sordum. Bilgisi dahilinde memnuniyetle cevapladı.
  Reklam niteliğinde bir yorum oldu ancak kendisini yaptığımız iş dışında ve öncesinde bir tanışıklığımız yoktur ama bu tarzda aldığım hizmetlerin içinde gerçekten çok iyi olanlarından bir tanesi olduğu için ne kadar reklam yapsam az kendisi için zira öğrettikleri için tahsil ettiği ücret çok uygun.
  Ben adwordsü kendi projelerimde uygulamak üzere öğrenmekteyim ancak meslek edinmek isteyenler için de oldukça fiyat performans açısından dört dörtlük.
  Bu vesileyle kendisine de teşekkür etmiş olayım tekrardan..
  afy107 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Seo ve adwords konusunda kendisiyle defalarca çalışma fırsatım oldu. Hem kişiliği hemde bilgi düzeyi ile güvenle ticaret yapılabilecek değerli insanlardan. Yeni hizmetinde başarılar dilerim hocam
  itfaiyeci110 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan 5 numara on yıldız bir ders aldım kendisi çok ilgili ve alakalı sıfırdan başlayan beni etkileşimli olarak görsel açıklamalarla anlayabileceğim bir dilden eğitim verdi kendisine canı gönülden teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.
  marquis07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Adwords konusu çok hassas bir konu, çünkü ben yapıyorum ben biliyorum demekle olmuyor. Konunun uzmanı değilseniz zaten eğitim maliyetini 1 ayda boşu boşuna yüksek maliyetlerle ve başarısız kampanyalarla kaybediyorsunuz.
  Kendisiyle ilk dersimizi 2 gün önce yaptık. Ben daha öncede adwords reklamı vermiş biri olarak ve konunun çok yabancısı olmayan biri olarak adwords reklamcılığı hakkında en uç detaylara kadar bilgisi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca Türkçe'si ve konuşması son derece anlaşılır. Tabiki bilgi dedik ama bilgi tek başına yeterli olmuyor, Kendisinin pratik bilgileride çok iyi ve dersle paralel oluşturduğum bir kampanyadan ve yaptığımız optimizasyonlardan son derece verimli sonuçlar aldık ( maliyetlerimiz %50 oranında indi ) Kalite puanları / maliyetlerin düşürmek için içeriklere kadar kendisinin bilgisiyle yol alıyoruz ve çok eğitici oluyor. Zaman konusunda esnek olduğunu da özellikle belirtmek istiyorum.
  R10 camiasında 10 yılı aşkın bulunmaktayım ve şu ana kadar yaptığım en iyi işin bu eğitimi almak olduğunu düşünüyorum.
  Adwords hakkında bilgi sahibi olmayanlara, Eticaret işine girip gelir elde etmek isteyenlere, şu an hali hazırda bu işlerle amatörce uğraşanlara ve derinlemesine öğrenmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  GokhanDmr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İletişimi kuvvetli bilgili bir arkadaş, başlangıç stratejileri ve optimizasyon hakkında yararlı bilgiler edindik teşekkür ediyorum..
  CreativeWorks adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  the_white nickli arkadaş, gerçekten işinin ehli ve bilgili birisi. Kendisine yardımları için çok teşekkür ediyorum.
  Hocam, verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim.

  Saygılarımla.
  Tigria adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisinden 2 ders aldım ve çok güzel şekilde anlatıp kampanya oluşturmamı sağladı kendisinden çok şey öğrendim hatta haftaya adwords eğitimleri almaya devam da edeceğim kendisinden. teşekkür ederim.
  Not: Bir de 2 adet adwords kuponu hediye etti sağolsun
  malpy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Evet ilk dersimizi tamamlayıp ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gördüm. aslında 4 ders üzerinden anlaşma yapmıştık, belli başlı konular üzerinden gidecektik. yalnız hocam o kadar bilgili ve tecrübeli ve de aynı zamanda iş disiplini, işine gösterdiği saygı o kadar yüksek ki kendisi ile az önce telefon ile görüşüp stratejimizi değiştirdik. profesyonel bir adwords ajansı olma yolunda öğrenmemiz gereken herşeyi bizimle paylaşacak sağolsun. Çok teşekkürler Hocam..
  Tigria adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar kendini geliştirmek isteyenler mutlaka the_white hocamızdan birkaç ders alması gerekir. yılların tecrübesini özet halinde derslerde anlatıyor ve her ders bambaşka yeni şeyler öğreniyorum. simdiye kadar 7 ders aldım (seo+adwords) ve kendimi çok geliştirdim bilgilerimi sayesinde çok ilerlettim.
  Hocam sürekli skypden da teşekkür ediyorum tekrar teşekkür ederim. Öğretiklerin çok değerli
  elessaramandil adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Böyle bir eğitim böyle bir eğitimci gerçekten yok. Mükemmel bir anlatımla her soruma sabırla cevap verdi halada sorumalarıma cevap veriyor yardımını esirgemiyor. 2 nci derside planladık insallah daha faydalı geçecek. Kendisine tşk ediyorum başarılar diliyorum.
  Xspeed adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bende kendisinden adwors eğitimi aldım. Bu konuda her aklıma takılan soruyu cevapladı.Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.
  Nukedestek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşımız ile çalışmaya başlmamamız 1 hafta olmak üzere, Ama gerçekten çalışmak için para bile ödediğimde acbaa inşallah faydası olacaktır dedim ama tüm arkadaşlarımıza tavsiye ediyorum.

  6 aydır kendim adwors harcamalarımı planlıyordum, Ama Sağolsun arkadaşımız sayesinde %50 performansımız arttı.

  Gerçekten işinin ehli ve ilgili bir arkadaş, Kesinlikle adwors konusunda danışmanlık veya çalışmak isteyen arkadaşlarımız hiç beklemeyerek çalışabilirsiniz...
 • 19-02-2019, 14:54:18
  #2
  Verdiği bilgiler yanında aldığı ücret bedava.
  Kendini geliştirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye edebileceğim bir ustaddır
 • 20-02-2019, 07:54:59
  #3
  Hocam merhaba bu hizmet ders mi? online team vb birşey ile hesap optimizasyonu mu?Daha önce online ders için görüşmüştük ancak saat uyumsuzluğu vb sonuçlanmamıştı.
 • 20-02-2019, 08:42:20
  #4
  Eyvallah Hocam. Teşekkür ederim.
  Tigria adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Verdiği bilgiler yanında aldığı ücret bedava.
  Kendini geliştirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye edebileceğim bir ustaddır
  Eğitim hizmetim de mevcut Hocam. Ancak bu online optimizasyon hizmeti. Ben düzenleme yaparken hesap sahibi de izleyeceği için eksiklerini öğrenme imkanı bulacaktır.
  guttsay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam merhaba bu hizmet ders mi? online team vb birşey ile hesap optimizasyonu mu?Daha önce online ders için görüşmüştük ancak saat uyumsuzluğu vb sonuçlanmamıştı.
 • 21-02-2019, 14:09:37
  #5
  Hocamın verdiği bilgiler gerçekten çok değerli sayesinde bir çok şey öğrendim ve maliyeti düşürüp zararlı kelimeleri sildik. Gerekli olan çalışmaları sağladık. Bir sonraki işimde yine sizinle çalışacağım İnşallah çok teşekkürler.
 • 21-02-2019, 14:14:52
  #6
  Rica ederim Hocam. Bu hizmetin ana amacı boş yere para harcanmasının önüne geçmekti. Sizin kampanyanıza da katkı sağlayabildiğime sevindim. Tekrar çalışmak üzere iyi günler dilerim.

  VatanWebTasarim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamın verdiği bilgiler gerçekten çok değerli sayesinde bir çok şey öğrendim ve maliyeti düşürüp zararlı kelimeleri sildik. Gerekli olan çalışmaları sağladık. Bir sonraki işimde yine sizinle çalışacağım İnşallah çok teşekkürler.
 • 22-02-2019, 14:00:02
  #7
  the_white adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Google Ads'te 15 yıllık tecrübe:
  Google Ads sistemini 2003 yılından bu yana kullanmaktayım. 2015 yılında Google Ads sınavlarını geçerek Google İş Ortağı olup Partner rozeti aldım. Bu kadar uzun bir süre boyunca, erişim sağladığım hesaplarda (hemen hemen hepsinde) hatalı uygulamalar, yanlış hedeflemeler ve boşa harcanan (bazen tek hesapta) onbinlerce liralık bütçeler gördüm.

  Optimizasyon işlemini nasıl yapıyorum:
  Teamviewer ile bilgisayarınıza bağlanıyorum. Skype veya Whatsapp ile sesli görüşme yaparak sorunlarınızı tespit edip çözüyorum.
  Optimizasyon öncesi yönetici hesabıma erişim verirseniz kampanyalarınızı inceleyip tahmini optimizasyon süresini size bildiriyorum.

  Hangi kampanya türlerini optimize ediyorum:
  Alışveriş kampanyaları
  Arama ağı kampanyaları
  Görüntülü reklam ağı kampanyaları
  Evrensel uygulama kampanyaları

  Hangi siteler ve uygulamalar için hizmet vermiyorum:
  Bahis, fal ve iddia tahmin siteleri/uygulamaları, tek sayfa üzerinden satış yapılan ürünler, yasal ve etik olmayan site ve uygulamalar.

  Saatlik ücret:
  100TL (En kısa optimizasyon hizmeti 1 saattir)

  İrtibat:
  Daha detaylı bilgi için bu konu altına mesaj yazarak veya özel mesaj göndererek bana ulaşabilirsiniz.
  Skype adresim: the_white_white

  Referanslar:
  Şimdiye kadar Google Ads çalışması yaptığım ve eğitim verdiğim arkadaşlardan bazılarının yorumları:

  Skype iletişime geçtim dönüş yapar mısınız ? veya whatsapp bilgileriniz varsa özel mesaj iletir misiniz.
 • 22-02-2019, 14:26:14
  #8
  Skype'tan dönüş yaptım ve özel mesajla whatsapp no gönderdim Hocam.
  aalicans adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Skype iletişime geçtim dönüş yapar mısınız ? veya whatsapp bilgileriniz varsa özel mesaj iletir misiniz.
 • 22-02-2019, 14:55:22
  #9
  Hocam adwords eğitiminiz hakkında detaylı bilgi alabilir miyim? Fİyat, neler anlatalıyor, sıfır bilgisi olanlar üzerine mi, canlı konferans eğitimi mi? saatlik ücret mi? Video eğitimi mi? Uygulama, youtube, arama ağı reklamı üzerine mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Yukarı