• 10-07-2024, 16:43:29
  #1
  Merhaba, yakın zamanda karşılaştığım önemli bir sorun hakkında sizden tavsiye ve yardım almak isterim. Türkiye'deyken aktif olarak kullandığım Facebook reklam hesabım, yurtdışına taşındıktan sonra iki reklam yöneticisi hesabımın kapanmasıyla sonuçlandı. Türkiye'de sorunsuz bir şekilde reklamlarımı yönetirken, yurtdışına taşındıktan kısa bir süre sonra hesaplarımın kapanmasıyla karşılaştım. Başlangıçta bu durumu sadece bir tesadüf olarak düşündüm, fakat iki gün içinde iki reklam yöneticisi hesabımın kapanmasıyla daha derin bir problem olduğunu anladım. Yurtdışına taşınmam sonrasında Facebook'un reklam yöneticisi hesaplarımdaki işlemleri şüpheli olarak değerlendirmiş olabileceğini düşünüyorum. Reklam yöneticisi hesabındaki karta erişimim yok. Kart ekstresi dahil hiçbir bilgiye ulaşamıyorum. Facebook'un itiraz formlarını doldurduğumda sürekli olarak reddediliyorum. Ayrıca, işletme hesabımın kapanması sebebiyle Facebook'un canlı destek hizmetine erişemiyorum. Deneyimi olan, benzer sorunlar yaşamış veya Facebook reklam hesapları konusunda uzman olan üyelerden yardım ve öneri bekliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim ve hangi adımları izlemeliyim? İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 • 10-07-2024, 16:52:33
  #2
  Hocam reklamlarınızı instagramdan çıkıyorsanız yeni bi hesap bağlayıp devam etmenizi öneririm
 • 10-07-2024, 17:15:55
  #3
  Gold üye
  Desteğe ulaşamıyorsanız yeni reklam hesabına geçin hocam
 • 11-07-2024, 06:24:18
  #4
  Campaigns kısmından çıkıyorum, mağaza linkine reklam çıkıyorum.

  okcanx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam reklamlarınızı instagramdan çıkıyorsanız yeni bi hesap bağlayıp devam etmenizi öneririm
 • 12-07-2024, 01:06:01
  #5
  ☀️isletmehesaplari.c om☀️
  Hocam Reklam hesaplarınızı kendiniz açmadı ve satın aldıysanız, 2 haftadır süregelen Facebook taraması sonucu kapanmış olabilir.

  2. İhtimal ise Reklam hesabınızın lokasyonunu Türkiye olarak ayarlayıp, Türkiye de hizmet veren bankalardan birinin ödeme yöntemini eklediyseniz yurtdışı ip nolardan hesabınıza girseniz bile bir sorun yaşamazsınız. En fazla Ana Facebook hesabınızın kimliğini doğrulamanızı ister.

  3. Reklam hesabınızın Lokasyonu ile bağladığınız ödeme yönteminizin lokasyonu farklı olduğunda sizin söylediğiniz şekilde durum gerçekleşir. Bu durumda ise Facebook reklamverenden bazı durumları ispatlamasını ister.

  Vakayı daha derinden inceleyebilirsem belki çözüme kavuşturabilirim. Ücretli teknik destek sağlıyorum. Uzaktan any desk ile bağlanıp kontrol edebilirim.

  Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 05521809541