Gösteriliş Ayarları

Toplam 1853 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:27:10.

Facebook Business Manager (ADS)

Facebook sosyal medya ağı, kişiler arası iletişimin kurulmasını sağlayan bir platform olarak başladığı hizmetlerini sürekli geliştirmiştir. Günümüzde, işletme hesaplarının yönetilebilmesi ve reklamların verilebilmesi için Facebook business manager portalını kullanıyor.

Facebook Business Manager (ADS) portalı hakkında bilgiler ve reklam alma işlemleri konularını r10.net sitesinin sosyal medya / facebook / facebook business manager (ADS) dizini altında bulabiliyorsunuz. Facebook konuları ve hizmetleri çok geniş kapsamlıdır. Sosyal medyada farklı kitlelere ulaşmak, içerik ve reklam paylaşımları yapmak isteyenler, r10.net üzerinden konunun uzmanlarını ve hizmetlerle ilgili güncel bilgileri gösteriliyor.

Facebook Business Manager Nedir?

Facebook Business Manager, platform üzerinden işletme hesabı oluşturulmasını, yönetilmesini ve reklamların verilmesini sağlıyor. Facebook işletme hesabı portalı olarak biliniyor ve portal üzerinden reklam yayınlama, reklamların takibi ve yönetimi işlemleri yapılıyor.

Ücretsiz olarak kullanılan bir platformdur ve Facebook üzerinden pazarlama araçlarının daha kolay yönetilmesini ve kullanılmasını sağlıyor.

Yayınlanan reklamların yönetimlerini yapar, uygulamanın sunduğu görev komutları ile işlemlerin daha kolay yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Kısaca, Facebook hesabı oluşturulmasını ve reklam yayınlayarak, pazarlama araçların yönetilmesini sağlayan portaldır.

Meta Business Suite nedir?

Facebook şirketi isim değişikliği yaparak Meta adını almıştır. Meta Business Suite, aynı şirkete ait olan Facebook ve Instagram uygulamalarının mesajlaşma araçlarının daha iyi yönetilmesini sağlayan servis araçlarından birisidir.

Kullanıcıların, mesajlaşma işlemlerinde zaman kazanmasını ve kısa sürede daha fazla kişiye ulaşılmasını ve iletişim kurulmasını sağlıyor. İşletme hesaplarının yönetiminde daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlayan ve tüm kullanıcıların ücretsiz olarak kullanabildiği Facebook uygulama aracıdır.

Mobil uygulamasını Facebook uygulamasını indirerek kullanmaya başlayanlar, Meta Business Suite hesap ayarlarını yaparak bildirimleri almaya başlayabilecektir. Gönderilen bildirimleri görmek, mesajlara yanıt vermek daha kolay ve hızlıdır. Meta Business suite ile işletme hesapları için reklam, hikaye ve gönderi oluşturulabiliyor, en iyi planlamalar yapılabiliyor.

Facebook Reklam Alım ve Satım Hizmetleri

Facebook sayfaları, reklam alım ve satım hizmetleri için destek hizmetlerinizi r10.net sitesi Facebook kategori sayfası üzerinden alabiliyorsunuz. Facebook Business Manager (ADS) hizmetleri ile işletme reklamlarınızı planlayabiliyor ve yayınlayabiliyorsunuz. Meta Business ve Facebook reklam alımı – satımı hizmetleri ticari kategorisi bölümünde, Facebook business manager kategori kuralları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra ilanlar vermeye başlayabiliyorsunuz.

Facebook reklam alım – satım işlemleri için alanında uzman kullanıcılardan destek alabiliyorsunuz. İşletme hesabınız için en uygun reklam hizmet seçeneklerinden faydalanabilirken reklamların tek yerden yönetilmesini de sağlayabiliyorsunuz. İndirimli reklam hizmeti ilanlarını inceleyerek karşılaştırma yapabilir, kullanıcılarla anında iletişim kurabilirsiniz.

R10.Net Facebook Business Manager (ADS) Ve Konuları 

Facebook uygulamasında reklam kullanımı giderek yoğunlaştı ve reklamların çeşitlendirilmesi ile yönetim karışık ve zorlaşmaya başladı. Facebook Business Manager (ADS) uygulaması, reklamların yönetiminde yaşanan karışıklığı ortadan kaldırmaya ve işlemlerin daha kolay yapılmasını sağlamaya başladı.

İşletme hesaplarınızın daha aktif kullanılabilmesi için Facebook Business Manager (ADS) konularına ulaşmak istediğinizde bilgisayar veya mobil üzerinden r10.net erişimin hemen yapabiliyorsunuz. Facebook Business Manager konuları için https://www.r10.net/facebook-business-manager-ads/ linkine erişim yapabilirsiniz. Erişim sayfasında, reklam alım ve satışı, Facebook reklam yönetimi, kimlik onaylı hesap, indirimli reklam hizmeti gibi çok farklı konularda bilgileri bulabiliyorsunuz.