• 03-01-2013, 14:50:41
  #1
  Merhaba arkadaşlar. Bu aralar paraya sıkışık oldugum ve pc başında daha çok durdugum bir dönem. Bu yüzden editörlük yapacak site ya da siteler aramaktayım.

  Öncelikle internetle 5-6 yıldır haşırneşirim. Teknoloji (android,telefon vs.) gibi olaylara biraz uzagım (en azından sanal ortamda) ancak kodlama,ücretsiz scriptler gibi dallarda çok çalıştım ve uzmanlık edindim. Şuan bir ücretsiz forum sistemi olan mybb resmi türkiye destek sitesinde kuruculuk yapmaktayım. Dediğim gibi teknoloji dışında (o kadarda ilgilenmemiş değilim, sadece uzmanlık alanım değil) her kategoride editörlük yapabilirim.
  Özgün makale yazabilme yeteneğim yüksektir. Yani siteye hit getirebilecek ziyaretçi kaynagı yaratabilecek yazılar yazabilirim. Paraya sıkışık oldugum için her entry'e 1 Lira alabilirim. İster konu altından ister pm olarak görüşebiliriz arkadaşlar.

  Şuan turkcell ve avea mobil ödeme kabul edebilirim. Daha sonra oley.com hesabı açacagım. İleriki zamanlardada havale yada eft kabul edebilirim ancak şuanlık olmaz gibi görünüyor.
 • 03-01-2013, 20:39:29
  #2
  Guncel