• 17-11-2012, 15:09:32
  #1
  Arkadaşlar yazdırmış oldugum bot ile toplam 1900 post atabilecek birini arıyorum. Aradığım özellikler ve işin nasıl olacağını aşağıda yazdım;

  1900 post hazır bot ile atılacaktır botun çektigi konularda ufak tefek değişiklik ve düzenleme yapılacaktır.
  Postu atacak olan arkadaşın özellikle inşaat işlerinden iyi anlaması lazım. Postlar inşaat işleriyle alakalıdır bu şartım en önemlisidir.
  İnşaat işlerinde bilgili düzenli çalışabilecek birini arıyorum. Postların atılması için sınırlama koymuyorum 1 gün de olabilir 7 gün de olabilir ama en geç 7 gün de bu işi teslim almam lazım. Atılan postlar istedigim şekilde düzenli bir şekilde atılması lazım gelişigüzel yapacak arkadaşlar hiç boşuna yazmasınlar lütfen. Gayet disiplini ve özenli bir şekilde yapılması lazım. Ödeme iş bitiminde yapılacaktır İş başlangıcında ödeme yapmam bunu bilerek yazınız lütfen.İş başlangıcı ödemeden dolayı çok dolandırıldım konularıma bakabilirsiniz şuan forumda yüklü işler verdiğim kişilerle çalışmaktayım işleri teslim edenlerin ödemeleri sorunsuz yapılmıştır ayrıca haala çalışmakta olduklarım vardır ödemeleri zamanında yapılmaktadır referans verebilirim bu konuda sıkıntı olmaz. İş ortasında işin gidişatına göre ödeme yapabilirim ama. Bu işten sonra yine bu işle alakalı bir işimiz daha olacaktır Temiz bir çalışma sağlanırsa devamıda yaptırılacaktır. Fİyat ve detaylar için pm atarsanız dönüş yapacagım.
 • 17-11-2012, 15:53:21
  #2
  pm gönderildi
 • 19-11-2012, 23:10:00
  #3
  pm gönderildi.