• 16-08-2012, 02:00:30
  #1
  Merhaba arkadaşlar cuma günü 15 günlüğüne memleket tatiline gideceğim. Bu süre zarfında oyun sitelerim ile ilgilenemeyeceğim için bir editör arayışındayım.

  Toplamda 3 tane site bulunmakta ve her birine günlük 5 kaliteli oyun eklenmeli ve açıklaması girilmelidir. Napius paneline daha önceden oyun ekleyenler tercih sebebidir. Kendimi sağlama almak için ödemenin yarısını 25 ila 27 tarihi arasında yapacağım ( adsense ödemesi için şehire çıktığım vakit ) geri kalanını ise ay başında gerçekleştireceğim. Bir günde bütün oyunları ekleyecek kişiye ihtiyacım yok ve böyle birşey olması durumunda ücret ödemeyeceğim gibi hakkında şikayet talebinde bulunacağım. Düzenli olarak hergün hemen hemen aynı saatlerde her bir siteye toplamda 5 oyun ( sitede yer almayan oyunlardan )

  3 site x 5 = 15 ( günlük 15 oyun ) * 15 gün = 225 oyun.

  Toplam ekleyeceğiniz oyun sayısı 225 tir ona göre lütfen fiyat veriniz. Üzerine basa basa söylüyorum arkadaşlar, çok ama çok uzakta olacağım ve ilgileneceğiniz site eften püften bir site değildir. Şayet tüm bu yazdıklarıma rağmen yine işini yapmayan veya bir gün ekleyip üç gün eklemeyecek olan arkadaşlar hakkında şikayet konusu açılacak ve bu konu referans gösterilerek forumdan uzaklaştırılmaları talep edilecektir.

  * İşçiliğinden memnun olduğum arkadaşlar ile tatil sonrası yeniden görüşüp uzun vadeli çalışmalar yapabiliriz.

  * Ben yazacaklarımı açık seçik bir şekilde yazdım, sizde sorularınız var ise açık açık sorabilirsiniz.
 • 16-08-2012, 05:07:29
  #2
  Pm gönderildi.