Copy paste post paketleri,
Sizin belirlediğiniz kaynakdan satın aldığınız paket adeti kadar post sizin sitenize eklenir. Konuya en fazla bir adet resim bir adet etiket eklenir. Özgün başlık, etiket ekstra resimler ayrı ücretlendirilir. İletişime geçebilirsiniz.
Özgün yorum paketleri,
Yorum yapılacak konular sizden alındıktan sonra tek tek okunarak konuyla ilgili bilgi edinildikten sonra tamamen konuya uygun 10-30 kelime arasında yorum yapılır. (elinize sağlık, teşekkürler, güzel paylaşım vb. yorumlar yapılmamaktadır)
Özgün makale paketleri,
Makale yazılacak kategori belirlendikden sonra internet üzerinden konu ile ilgili araştırma yapılır. Konu ile ilgili yeterli bilgi edinildikden sonra, yazar arkadaşlarımız tarafından belirlenen kelime aralığında tamamen özgün olarak yazılmaktadır.
Websitesi forum tanıtım paketleri,
Siteniz A dan Z ye incelendikden sonra siteniz için özgün bir makale yazılır, makale doğru şekilde linklendirildik den sonra türkiyenin önde gelen forum sitelerinin uygun bölümlerine sitenizin tanıtım makalesi gönderilir. (işlemlerin tamamı manuel olarak yapılmaktadır program vs. kullanmıyoruz.)
Youtube video backlink paketleri
Video backlink işlemi yapılacak site incelendikden sonra satın alınan paket toplamının minimum %50 si sitenize uygun videolar seçilerek youtube'a upload edilmektedir. Kalan %50 lik kısımda ise komik videolar vb. videolar yüklenmektedir. videolara 1 adet etiket ve linkiniz eklenir istek doğrultusunda videolara açıklamada eklenebilir.
Flash oyun upload Paketleri,
Oyun sitenize ister sizin seçtiğiniz ister bizim arşivimizde yer alan oyunlar özgün açıklamalar ve 2 adet etiket girilerek sitenize eklenmektedir.


Merak ettikleriniz ve sorularınız için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz

İletişim adresimiz: editorluk_@hotmail.com[COLOR="Silver"]
--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:01:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:22:24 --

Referans edinmek için ilk gelen 5 kişiye bütün paketlerde %50 indirim