• 10-01-2016, 18:28:33
  #1
  Her gün düzenli olarak farklı google ve ip hesaplarindan belirlenen keywordlere ve yazı yada video içeriğine uygun olarak iki adet blogumuza ve 1 adet youtube kanalına olmak üzere 25 kelimelik yorum yaptırılıcaktır hem google+ lanacak hemde youtube like lanacaktir.

  Teşekkürler Süper çok iyi gibi vb genel kelimeler sayılmayacaktır özgün konu ile ilgili keyword geçen ve yazıyla uyuşan yorumlar yapılacaktır.

  2. Belirlenen kategorileri yada konusu belirlenmiş olan ve linkleri verilen blog yazılarına bizim websitemizi tanıtan ve websitemizde bagli bulunan yazıya ait linkle beraber 3 keyword kullanılarak hafta 3 kere bu bloglara 25 kelimelik yorum yapılacak yayınlanmayan yorum sayılmıyacaktır.

  Yani tamamen sizin yeteneğinize kalmış ) 'bende böyle birşey buldum' "hey şuna bakın" yada reklam kokan bir yorum yazarsaniz yayinlanmaz.

  3.Belirlenen kategorileri yada konusu belirlenmiş olan ve linkleri verilen forum yazılarına bizim websitemizi tanıtan ve websitemizde bagli bulunan yazıya ait linkle beraber 3 keyword kullanılarak hafta 3 kere bu bloglara 25 kelimelik yorum yapılacaktir. Farkli yerlere yada kategorilere yada konulara yapilan yorumlar sayilmayacaktir.

  3 aylık yada 6 aylık kontrat yapilabilir istenirse avukat oldugum için sıkıntı yok ben hazırlayabilirim yada siz hazırlayabilirsiniz ben revize edebilirim.

  Ödeme paypal ile yapılacak ve her ayın 9 unda TRY olarak gönderilecektir
 • 11-01-2016, 10:09:43
  #2
  Paypal harici ödeme düşünürseniz ekibimizle birlikte yardımcı olmak isteriz

  GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 • 11-01-2016, 22:11:26
  #3
  Uzgunum sadece paypal