xDeccaL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaşla 2.kez 2 sitem için anlaştık ve bu arkadaş hakkında yorum isterseniz; ''Siz piyasadaki diğer tüm makale yazarlarını unutun bu arkadaş cidden işinin ehli, makale konusunda tam bir profesyonel reklam gibi olacak ama ben bu arkadaşı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü sitemi benden daha çok önemsiyor, ne var ne yok herbirşeyi düşünüyor. Ben öyle 50 60 makale değil 350 makale birden aldım, her gün takır takır girişini yapıyor, almaya da devam edeceğim , saygılar...''
YeniNesilAskSairi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İşi çoluk çocuğa bırakacağınıza bu arkadaşa verin, o bu işten 1 kazanıyorsa makaleleri sayesinde sağolsun 5 kazanıyorum gayet sıcakkanlı müşteri derdinde olmayan işinde profesyonel asla hizmette kusur etmeyen saygıya ve titizliğe önem veren hocamıza buradan tekrar teşekkür ediyorum, hepinize şiddetle tavsiye ediyorum.
BakGidio adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Birileri editör mü arıyor sağda solda halen anlamıyorum işini bu kadar profesyonelce ve titizlikle yapan biri varken halen arayış içerisinde olanları anlamayacağımda. 2 adet bussines etkisi almıştım kendisinden paket bittiğinde başlamak üzere yeni paketler için anlaşmayı tekrar sağladık ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. İyi forumlar (PROFESYONELLER İÇİN PROFESYONEL EDİTÖR ŞART)
fevzib adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
BusinessManager hocamla 1 haftadır çalışıyoruz, işini özen göstererek yapan, müşteri memnuniyetine önem veren biridir. Çalışmaktan memnunuz ve önümüzdeki aylarda da tekrar editörlük anlaşması yapabiliriz. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar, herşey için teşekkür ederim. İyi günler ve iyi çalışmalar.
emirhan61 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaşla anlaşalı 1-2 hafta oldu. Özenle ve dikkatli bir şekilde içerik içerik yazıyor. Her yazdığı içeriği kendim okur oldum. Kendi sitemde editörümü takip eder hale geldim diyebilirim. Yazdığı yazılardaki sıcaklık ve gerçekçilik beni cezbetti ve pişman etmedi. Her yazısında kendini bir adım ileriye taşıdı. Okadar yoğunluğa rağmen beni ihmal etmedi. Her sorum da sorunumda cevap alabildim. Muhabbetimiz ilerledi dost haline geldik. Tam bir esnaftır kendisi halden anlar saygıda kusur etmez. Emeğine sağlık bol kazançlar kardeşim.
musfar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Son anda bende yetiştim ve bu değerli arkadaşımız ile çalışmaya başlamış bulunmaktayız.Sitemi benim kadar düşünen,özverili ve güvenilir bir arkadaştır.Vakti olmayan veya sitesine özen gösteremeyen arkadaşlar kaçırmasın bu fırsatı bence.Teşekkürler.
esmanya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
merhaba bir sitemiz için paket satın almıştık memnun kaldığımız için 3 sitemiz içinde aylık paket aldık. iyi hizmet... tşkler
Rkilic65 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Uzun zamandır çalıştığım sağlam kalemlerden...
Şiddetle tavsiye ediyorum herkese.��
hsyndr67 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaşla 4 gündür çalışıyoruz ve yazımı cidden çok kuvvetli ayrıca sitemi benden daha çok önemsiyor, benimsiyor. Eğer bu paketi başarıyla bitirebilirse mutlaka Business Etkisi adlı paketi alacağım, teşekkürler.
km5510 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaş ile yaklaşık 10-15 gündür editörlük hizmeti için çalışıyoruz. Şu an için kendisinden memnunum. Makaleleri dediğim şekilde ve anlaştığımız saate yayınlıyor. Ufak tefek sıkıntıları da kendisine ilettiğim zaman düzeltip diğer makalelerde bunları yapmıyor. Çalışmak isteyenler için önerebileceğim bir arkadaştır kendisi. Ayrıca saygı önemli. İşi doğru yapıp cıvık cıvık hareketler, konuşmalar içerisinde olan biriyle çalışmak yerine saygılı olan biriyle çalışmanızı öneririm. Sonuçta iş yapıyoruz ve maddi beklentisi olan projeleri ''çocuklara'' bırakmak istemeyiz. 30 gün daha anlaşmamız var. Anlaşma sonunda editleme yapacağım. Arkadaşın işe bakış açısını anlatmaya çalıştım. Herkese bol kazanç!
SrcnAkty adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Deneme amaçlı Paket 1 i satın almıştım gayet memnunum bir sonraki ay paket 2 ile devam edeceğim inşallah
anilgzl adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İş ahlakı olan oldukça başarılı bir yazar. Paket 1'i satın almıştım. İnşallah önümüzdeki ayda alacağım.
BeyzaviGrafik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Başlangıç paketi alındı ve düzenli olarak teslim edildi.
Teşekkürler
BigSEO adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet alınmıştır hızlı teslimat yapıldı teşekkür ederim.
unalank adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
paket alınmıştı ve düzgün olarak içerik giriyor her gün tşkler....
techandworld adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
25 adet makale alındı gayet sıcakkanlı bir arkadaş
AtaturkunAskeri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
1 adet makale alındı hızlı ve uzmandır
SizinWeb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Almış olduğum Hizmet Meyvelerini vermeye başladı Teşekkür ederim Güzel çalışma ve Anlayışınız için BusinessManager Güvenilir şekilde çalışabilirsiniz arkadaşlar
Multi konu