herkese merhaba,

Şirketimiz bünyesinde sahip olduğumuz 2 ayrı news kayıtlı haber sitesi için stajyer editörler aramaktayız. toplamda aktif çalışan 5 ayrı haber yayın sitemiz bulunmakta.

sitelerimizden birisini yakın zamanda aktif ettik ve büyük haber sitelerinden reklam çalışmalarımız devam ediyor, AA aboneliği var ve yakın zamanda DHA aboneliği de aktif olacak.

Osmanbey / Şişli'de bulunan ofisimizde full time çalışabilecek sabah 9 akşam 6 ofiste bulunabilecek iş arkadaşları aramaktayız ama diğer seçenekler de değerlendirilecektir. (öğrencilik sebebiyle derslerine gitmesi gerekenler için çalışma planı ayarlayabiliriz.

mali yönlerini şirkete geldiğinizde konuşmamız daha doğru, haber müdürümüz sizlerle görüşüp gerekli bilgileri verecektir.

şirketimizi daha yakından tanımak isterseniz www.biamedia.com adresinden yaptığımız işleri kontrol edebilirsiniz, spam haberciliğiyle ilgilenmiyoruz, gazeteciliği özellikle dijital gazeteciliği meslek olarak hedeflemiş iş arkadaşlarına ihtiyacımız var, sadece zaman geçirmeye gelenler hüsranla karşılaşabilir.

öncelikli olarak çalışılacak haber sitesi www.habertam.com diğer sitelere şirket sitemizden bakabilirsiniz.

konuyla ilgili olarak kısa bir tanıtım yazısı ve cv'nizi info@biamedia.com mailine gönderebilirsiniz. konu kısmına -habertam- notunu düşerseniz mailleri takip etmek kolay olacaktır.