• 04-08-2015, 02:16:17
  #1
  Merhaba değerli forum üyeleri,

  Son zamanlarda bazı projeler üzerine yoğunlaşmaktan dolayı torrent siteme zaman ayıramıyorum.
  Sitemin domainini ve tasarımını değiştirdim ve hitlerde herhangi bir kayıp yaşamamıştım ta ki ramazan bayramına kadar, ramazan bayramından sonra önemli projelere start verdiğimiz için ilgilenme fırsatım olmuyor o günden beri sitede hit kaybı var ve şuanda stabil bir şekilde hit alıyorum. eski temam arama motorları tarafından pek iyi algılanmıyodu ama yinede o zamanlar günlük hit 1k yı aştığı zaman olmuştu. neyse sadede geleyim


  Bu sitede paylaştığınız içeriklerde makale yazmanıza gerek yok tabi canınız sıkılır bir şeyler karalamak isterseniz o size kalmış, sabit bir şablon üzerinden günlük güncel post 1-2 girmeniz yeterlidir. Sistem basittir detay isterseniz pm atınız.


  Ben size herhangi bir ücret vermeyeceğim sizin kazancınız bc vc, link im vb. kısaltma sitelerinden kısalttığınız linklerden gelen para olacaktır tabi bunun haricinde kurulum başı kazanç veren sitelerden (ben reklamtrk kullanıyorum) reklam alıp bana kodu iletirseniz konunun içinde(benim eskiden paylaştığım vs. tüm konularda) münasip bir yerde reklamınızın gösterimini sağlarım ordanda kazanç sağlarsınız.

  Siteyle ilgilenemediğim için içerik paylaşacak birine ihtiyacım var eğer hiç kimseyle anlaşamazsam ya açık artırmaya veririm ya da kapatırım siteyi.

  Aklınıza takılan şeyleri veya site adresini öğrenmek istiyorsanız alıntılayarak cevaplayın veya pm atın.
 • 08-08-2015, 06:23:13
  #2
  Alım kapandı ama yinede ilgilenen olursa pm atsın