Bir süredir sektörde ihtiyaç olarak gördüğümüz bir konuda girişimde bulunmaya karar verdik.
Bir çok haber sitesi sahibi, özveri ile çalışacak editör ihtiyacını karşılamakta zorlanıyor.
Bir çok kişi de kendi haber sitesini kurmaya, editörlük yapmaya veya editörlerle uğraşmaya zaman ayıramayacak kadar yoğun.
Ayrıca takip edilmesi gereken, onlarca teknik konu ve süreç var.

Teklifimiz:
En temel anlatımla sizin adınıza haber sitenizi sahiplenmek.

İstediğiniz zaman aralığında, sizinle irtibat halinde olarak, sitenizin tüm ihtiyaçları ile biz ilgileniyoruz. Hem teknik konularda destek veriyoruz, hem de canla başla editörlük işlerinizi yürütüyoruz. Ek olarak alacağımız destekler dışında 3 kişilik ekiple vardiyalı olarak hizmet sunuyoruz.
Hizmetlerimiz


Haber yazılımı, tema tasarımı, haber botu, takipçi, link, tanıtım yazısı gibi ekstra ücret gerektiren hizmetler fiyatımıza dahil değildir. Bu tür işlemlerde, fiyatın kabulü ve ödeme sizin sorumluluğunuzda olacaktır.
Sitenizin ihtiyacına ya da taleplerinize göre yeniden değerlendirme yapılarak çalışma şekilleri, paket içerikleri esnetilebilir.
Başlangıç anlaşmamız aylık olacaktır, karşılıklı memnuniyet söz konusu olduğu sürece devam edebiliriz. Aksi halde 1 aylık hizmet sonunda, hizmetten vazgeçebilirsiniz.
Amacımız, düzenli gelir elde edebileceğiniz bir haber sitesine sahip olmanızdır. Bu nedenle özveriyle çalışacağımızı garanti ediyoruz. Ancak "news kaydı" gibi 3. şahısların onayını gerektiren başvurularımızın kabulünü %100 garanti edemiyoruz. Ancak yeterli ilgi gösterilen bir sitenin bu tür başvurularının reddinin de düşük ihtimal olduğunu hatırlatmak isteriz.

Her işiyle ilgilenilen tıkır tıkır işleyen editör ve teknik destek elemanlarına sahip olacağınız hizmetimiz aylık *.***TL
İş Alımı Kapalıdır